Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    Grzechu z Białogardu po przeczytaniu posta wolfa proponuje rozgrywki drużynowe.

    Mogły by zagrac miasta Świnoujście,Kolobrzeg,Białogard,Szczecin( moze jakies jeszcze)
    Druzyny 5 osobowe + rezerwa.

    Forma którą ja zaproponowałem wygląda nastepująco.
    Rozgrywa sie sie jednocześnie 5 turnieji 4 osobowych (w zalezności od ilosci miast) w których grają gracze po 1 z kazdej ligi.
    Tak jak w żuzlu kazdy zagra z każdym zdobywając pkt

    Za 1 miejsce 5pkt
    Za 2 miejsce 3pkt
    Za 3 miejsce 1pkt
    Za 4 miejsce 0pkt

    Ostatecznie sumuje sie pkt.

    Po pozytywnym rozpatrzeniu, mozna zorganizować zawody ogolnopolskie (dalekie plany)

    To wszystko dopiero jest na etapie pomysłu, wszystkie pomysły, sugestie prosimy pisac na forum

  2. #2
    Heheh ale gdzie Poznan w Zachodnipomorskim, co nie zmienia faktu, że pewnie będziecie mile widziani

    Nie zapomnijcie o Koszalinie. Dajcie wiecej szczegółów. Gdzie/Jak/Kiedy

    Pozdrawiam.

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Szczecin
    Posty
    167
    Zorganizuje zespół z Szczecina tylko napisz jaki buy in zeby bylo o co grać żeby to miało sens

  4. #4
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Kołobrzeg / Szczecin / Żary
    Posty
    174
    No to mamy narazie:
    Koszalin
    Kołobrzeg
    Białogard
    Świnoujscie
    Szczecin
    (może: Szczecinek, Świdwin, Stargard Szczeciński)

    Sprawą otwarto zostaje wpisowe ( moja propozycja od 50 do 100 PLN ) do turnieju bo o coś trzeba grać.
    Albo wygrywa jena osoba ze stolika, albo cala drużyna ktora zgromadzi najwięcej punktów danego dnia.

    Termin spotkań wydaje mi się rozsądny raz na miesiąc w innym mieście.
    Do tych spotkań drużynowych można załatwić jeszcze sponsora (jakiś pokeroom).
    Ostatnio edytowane przez Noe34 ; 28-07-2009 o 13:10

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    13
    gorzow tez sie pisze.
    czekam na info

  6. #6
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    227
    Gorzów, Poznań może ktoś jeszcze spoza Zachodniopomorskiego ?!
    Pozdrawiam z krainy podziemnej pomarańczy...
    Dzudas

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    1
    Ja bym proponował wybranie jednego miasta które będzie najlepszą lokalizacją dla wszystkich i które spełni warunki organizacyjne bo niestety ale u mnie w mieście nie znajdę lokalu który pomieści więcej niż 50 osób A żeby było o co grać to ja proponuje aby każda drużyna wpłaciła powiedzmy po 500-1000 zł wtedy przy 6 miastach pula to 3000-6000 zł więc tragedii nie ma. Ale myślę że takie szczegóły było by najlepiej obgadać na jakimś spotkaniu które byśmy zorganizowali i pojawili by się na nim organizatorzy lig.

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2005
    Posty
    283
    Witam!!!
    He Zapytajcie się chłopaków, że już 3 miechy temu miałem własnie taki pomysł, żeby Mistrzostwa Województwa zrobić, tyle że indywidualne, po 2-3 graczy w miast w których istnieją Ligi.
    Miało to wyglądać tak, że każda Liga zinteresowana tematem miała zrobić eliminacje u siebie w mieście i wyłonić 2-3 osoby, które przyjechałyby do Stargardu na Finał. Plan był taki żeby każdy z reprezentantów miasta, przybywając na finał, wpłacał powiedzmy 500 złotych wpisowego (oczywicie wygrałby je wcześniej u siebie na Lidze podczas eliminacji) Z tej kwoty dajmy na to 300 poszłoby na finał a reszta na nocleg posiłki itp. Zakłądając że zagrałoby ok 20 osób w finale, dałoby to orientacyjną kwotę 6000 zł (oczywiście wpisowe bądź wydatki organizacyjne mogłyby się trochę róznić i wtedy kwota finałowa też uległaby nieco zmianie) To jest wstępny plan tego co chciałem zorganizować u siebie. Jest bardzo ogólnikowy i potrzebuje oczywiście dopracowania i ustalenia wielu szczegółów, ale jeśli ktoś byłby zaineresowany i spodobał mu sie pomysł, to dajcie znać, a wtedy się stworzy jakis spójny regulamin turka, serdecznie pozdrawaim

    P.S. Dzisiaj Liga, porozmawiam z ludzmi, myslę że Stargard też można dopisać do listy. Narazie krucho z frekwencją w związku z wakacjami, ale może znajdę reprezentantów