Pokaż wyniki od 1 do 2 z 2
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    274
    Witam, to mój pierwszy post ale do rzeczy.
    Mam dla was rozdanie, które rozegrałem beznadziejnie, ale chciałem się dowiedzieć jak wy byście to zrobili.

    0,02/0,05 No-Limit Hold'em (9 handed)


    Preflop: Hero is BB with


    7 folds, SB calls $0,03, Hero checks.

    Flop: ($0,10):

    SB bets $0,05, Hero raises to $0,30 - myślałem że tu będzie fold i po wszystkim, SB calls $0,25.

    Turn: ($0,70):

    SB checks, Hero bets $0,65, SB raises to $1,40, Hero calls $0,75.

    River: ($3,50):

    SB bets $3,25 (All-In), Hero folds, SB gets uncalled bet back.

    Final Pot: $3,50



    Sory za zły tytuł posta.
    Ostatnio edytowane przez Jakub W. ; 25-07-2009 o 13:57

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witamy na forum,
    na przyszłość wpisuj wielkość stacków - jest to dość istotne do liczenia implied oddsów

    preflop: po limpie SB mogłeś zagrać standardowy raise np. do 3bb. Przeciwnik jeśli zlimpował tu AA, KK co się na tych stawkach często zdarza to prawdopodobnie wstawiłby stacka i miałbyś prosty fold a tak nie wiesz czy ma J4 czy AA

    flop: raise jak najbardziej na miejscu ale trochę za duży - powinien być do 0,15 - 0,20$

    turn: call SB do twojego raisu na flopie oznacza że SB ma dobrą rękę więc w tym momencie (jako że ty nie masz jakiejść super ręki) powinieneś jak najtaniej dojść do końca rozdania. Więc w tym momencie po jego check też najlepiej grać check. Zdecydowałeś się na bet, który buduje pulę do bardzo dużych rozmiarów i trudniej będzie Ci sprawdzić kolejny bet na river. Tak wiec najlepiej check ewe. bet za 1/2 pota.

    river: prosty fold, ale gdybyś zagrał check na turnie i normalny raise na flopie to pula na river wynosiłaby jakieś 0,60$ i mógłbyś sprawdzić podbicie SB w granicach 1/2 - 3/4 pota.

    podsumowując: w takich sytuacjach gdy nie masz bardzo dobrej ręki najlepiej dochodzić do rivera jak najtaniej bo z jednej strony ciężko foldować najwyższą parę a z drugiej nie jest ona na tyle silna żeby budować z nią duże pule.

    pozdro