Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814



    Zakładam nowy temat, żeby wpis nie zginął w gąszczu innych w temacie o bonusach. Zmiana softu ongame przyniosła ze sobą spory jak na tą sieć spadek ruchu ale nie ulega wątpliwości, że właśnie wyjątkowo opłacalna jest gra w tej sieci. Powodem jest między innymi dość spora liczba "niedzielnych kierowców" nazywanych w środowisku pokerowym fiszami

    Zasady:

    - Podczas depozytu wpisujemy Summer500
    - Bonus jest ofertą jednorazową
    - minimalna wpłata to $20
    - 8 punktów --> $1
    - bonus wypłacany po $10 (co 80 punktów gracza) aż do osiągnięcia granicy $500
    - Bonus ważny jest 30 dni od daty depozytu

    - OFERTA WAŻNA DLA WSZYSTKICH GRACZY!!!

    (Z WYJĄTKIEM TYCH GRAJĄCYCH WŁAŚNIE JAKIŚ INNY BONUS)

    Jeśli macie jakieś pytania nie zwlekajcie z ich zadawaniem gdyż bardzo chętnie na nie odpowiem

    Prawda, że ładny tekst promocyjny wyszedł?

    Pozdrawiam

    Marcin

    Ps. Więcej na temat tej oferty: Heypoker > Promotions > Summer Bonus

  2. #2
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    29
    Ja chciałbym się tylko upewnić czy jeśli zrobię reload za 20$ to i tak mogę wyrobić 500$? Bo z tego co widze to nigdzie nie jest napisane ze jest to Bonus "100% up to 500$", więc wygląda to dla mnie jak bym mógł wpłacić 20$ i wyrobić 500$...

  3. #3
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Jeśli wpłacisz 20$, możesz wyrabiać bonus do 500$. Będziesz miał na to 30 dni. Wypłata co 10$ więc nie ma mowy, żeby bonus przepadł.

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    29
    Mógł byś jakoś sprawdzić czy został ten bonus u mnie aktywowany? Bo wyrobiłem pierwsze 80pkt i nie dostałem 10$. Mój nick: citmod

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2008
    Przegląda
    Malta
    Posty
    814
    Jest aktywny. Zaczekamy na update do jutra jeśli jeszcze nie został dopisany. Bonus będzie dopisywany na konto w kasynie a nie w sofcie. Będzie więc wymagane logowanie się na stronie by zobaczyć czy bonus jest na koncie.

    Marcin

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    29
    Wszystko już jest w porządku. Po prostu naliczają bonus dopiero po całym dniu.