Strona 5 z 5 PierwszyPierwszy ... 345
Pokaż wyniki od 41 do 45 z 45
  1. #41
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Ludzie, z kim Wy w ogóle dyskutujecie? Koleś ma schizofrenię albo inną równie przyjemną przypadłość, gada sam do siebie, bredzi od rzeczy, a tu się stadko dyskutantów dołączyło...

  2. #42
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    No ale czym ty sie Woland różnisz od pozostałych zaraz sie pojawia 3 posty flexa w odpowiedzi do twojego wpisu...

  3. #43
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    w sumie to wyszło na to, że "od 0 do 200 $ w 10 dni" potem już była i jest dalej przerwa w grze ... grałem non stop po 12 czasami nawet chyba 14 godzin na dobę i jestem po takiej 10 dniowej sesji WYKOŃCZONY po prostu nawet nie myślę o tym żeby grać dalej w ciągu najbliższych tygodni

  4. #44
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    spoko, przeciez jestes zarobiony na nastepny rok

  5. #45
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    jak na debiut jestem z siebie zadowolony, nie robiłem żadnych depozytów, kwota 40 centów jest wręcz śmieszna, za to 200 $ już nie ... chociaż na dobrą sprawę lepiej się nie śmiać już z 40 centów
    gdybym przegrał tego all ina na pre flopie za 80 $ z moim AA vs QQ, to zamiast mieć wtedy bankroll 165 $ miałbym marne kilka dolarów, które pewnie chwilę później bym wtopił i miał zero ... a zdecydowałem się na ten ruch o 5 rano jak już słońce świeciło ... co za rozdanie, jak zobaczyłem 3 trefle na boardzie lekko mi minka zrzedła hehe były emocje ... ciekawe, że jak dobrze człowiekowi idzie, to po prostu lepiej gra potem następne rozdania i odwrotnie ... dlatego fajnie jest też wygrywać kilka rozdań z rzędu, nagle wtedy intuicja zaczyna podpowiadać sensowne ruchy ....