Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 43
  1. #31
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez 2Vogue
    warto też często zmieniać hasło główne i nie wpisywać go ręcznie tylko mieć w jakimś pliku tekstowym i wklejać do boxa (keylogger zauważy tylko wciśnięcie klawisza Ctrl+C i Ctrl+V), to samo robię z netellerem
    To jest straszne co Ty piszesz. Bo o ile wpisywana sekwencje znakowda sie w takim okienku zabezpieczyc tak,ze keylogger jej nie odczyta (chyba,ze sprzetowy, taki przypinany przy ps2/usb) o tyle trzymanie hasla w niezaszyfrowanym pliku tekstowym i kopiowanie go przez schowek to po prostu horror. Nie polecaj tego nikomu chyba,ze sam chcesz to wykorzystac. Jest wiele exploitow automatycznie kopiujacych zawartosc schowka,a plik tekstowy na dysku z haslem to juz po prostu proszenie sie o klopoty.
    [/quote]

    ano, zapomniałem napisać że potem robię dodatkowe Ctrl+C na jakimś przypadkowym tekście... ale można też metodą dłuższą, kopiujemy hasło po 1 literze z jakiegoś tekstu, aż hasło wkleimy, co jak co ale metoda ręcznego wpisywania jest jeszcze gorsza imo

  2. #32
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    od jak dawna sie leczysz??

  3. #33
    buehehhehe jaja :lol:

  4. #34
    można też metodą dłuższą, kopiujemy hasło po 1 literze z jakiegoś tekstu, aż hasło wkleimy, co jak co ale metoda ręcznego wpisywania jest jeszcze gorsza imo
    To nie lepsza juz klawiatura ekranowa z akcesoriow? Od dzisiaj chyba na czas wpisywania hasla bede sie rozlaczal z netem, heh.

  5. #35
    Dołączył
    Feb 2005
    Przegląda
    tarnobrzeg
    Posty
    208
    Nie chce zakładac nowego wątku,wiec zapytam tutaj.
    Zleciłem wypłate 100$ z Titan Poker pieniądze po ok 30godzinach zostały zatwierdzone,ale nadal nie ma ich na netellerze,w tym samym czasie zlecilem wypłate 100$ z Everesta i kaska w niecałe 24h dotarła na konto.Wczesniej wypłacałem z Titana i zawsze po ok 30h miałem kase na netelerku,ale nigdy nie robiłem wypłat z dwoch róznych pokerromow,wiecie może o co chodzi?

    PS. Nie chodzi im czasem o podwojną prowizję?Jakos nic innego nie przychodzi mi do głowy :?

  6. #36
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    pokaz im ta fotke, ktora prezentujesz nam na forum i bedzie po klopocie

  7. #37
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez fishisfish
    od jak dawna sie leczysz??
    piszesz o mnie?? trochę nie na temat, ale znam ludzi którzy potrafią przez cały rok jechać na systemie nie używając firewalla i innych programów, a ci powiedzą że po co to mieć, przez rok nic się nie stało, niby argument dobry... ale jak już coś się stanie to kilkadziesiąt giga danych sobie znika, mi kiedyś ktoś-coś tak zadziałał

    a co do bankowości i kont online, czytam sobie grupę pl.biznes.banki i było już tam wiele wątków o przechwyconych danych do czyichś kont bankowych, poczytaj sobie jak myślisz że to takie rzadkie przypadki to się zdziwisz, jeśli chodzi o karty debetowe (np visa electron), to reklamacja po przelewach w sieci jest ciężka do udowodnienia, a do pewnej kwoty takie reklamacje są nieuwzględniane, nie pamiętam ile, ale niech będzie że do 150euro - stać cię na stratę 600zł? w lepszej sytuacji są posiadacze kredytówek

    a, jeszcze jedno fishisfish - autora wątku (co mu zginęły pieniądze z netellera) też się zapytasz jak długo się leczy? w jaki sposób mu zginęły pieniądze? każdy głupi keylogger rejestruje klawiaturę i wysyła logi w sieć, a są inne sposoby, nie wiem jak mu to się stało dokładnie, możliwe że złapał coś przypadkowo, bądź co bądź stracił pieniądze

    ps. ta klawiaturka z akcesoriów jest ok - niby rozłączanie się z siecią do wpisania hasła - niezły sarkazm

  8. #38
    Dołączył
    Nov 2005
    Posty
    386
    przeciez zartowalem z tym leczeniem melipone, w sumie masz racje , ostroznosci nigdy za wiele, pozdro i sorki jesli cie tym urazilem

  9. #39
    Dołączył
    Sep 2004
    Przegląda
    Near the Nutzz
    Posty
    1,083
    Cytat Zamieszczone przez fishisfish
    przeciez zartowalem z tym leczeniem melipone, w sumie masz racje , ostroznosci nigdy za wiele, pozdro i sorki jesli cie tym urazilem
    po prostu przez chwilę poczułem się jak jakiś dziwak z tymi swoimi zasadami bezpieczeństwa... i tak na wszelki wypadek i ja nie starałem się cię urazić... ja tylko przedstawiłem swój sposób działania, nikogo nie zmuszam do niczego, ale wolę dłużej wprowadzać hasło niż stracić kasę, czego nikomu nie życzę

  10. #40
    Dołączył
    Jun 2005
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    534
    Cytat Zamieszczone przez Quintana
    Nie chce zakładac nowego wątku,wiec zapytam tutaj.
    Zleciłem wypłate 100$ z Titan Poker pieniądze po ok 30godzinach zostały zatwierdzone,ale nadal nie ma ich na netellerze,w tym samym czasie zlecilem wypłate 100$ z Everesta i kaska w niecałe 24h dotarła na konto.Wczesniej wypłacałem z Titana i zawsze po ok 30h miałem kase na netelerku,ale nigdy nie robiłem wypłat z dwoch róznych pokerromow,wiecie może o co chodzi?

    PS. Nie chodzi im czasem o podwojną prowizję?Jakos nic innego nie przychodzi mi do głowy :?
    pewnie o to ze powinienes dac czas do 72 godzin tytanom pokera :P na to zeby twoje pieniazki byly koncie netellera Czasem sie spozniaja nie boj nic :P