Strona 1 z 5 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 43
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Łomża
    Posty
    263
    Hi

    Mojemu koledzy zniknely wczoraj $ z konta,zostawiono mu tylko 2$ a reszte wyplacona.Robil on tylko przelewy miedzy kontami pokeroomow i wlasnie dzis mial zrobic wyplate i dostrzegl ze $ niema na koncie pozostalo jedyne wspomniane 2$.Wczoraj dokonana zostala transakcja ktorej on sam nie robil w ktorej wyplacone jego $ na rzecz mypokernetwork.com .Ciekawe jak teraz zachowa sie neteller i jak to wogole moglo sie stac,narazie kontaktuje sie z suportem,zobaczymy co bedzie dalej.Mial ktos cos podobnego?Jakies rady?

    pzdr

  2. #2
    Dołączył
    May 2004
    Posty
    962
    Jakiś czas temu coś takiego się zdarzyło.

    Też z netellera zniknęły $.
    Tylko w takim wypadku, winna leżała po stronie
    właściciele.
    Odwiedzał dziwne strony i zainstalwało mu sie jakies ustrojstwo .

    Ale wówczas zdarzenie zakończyło się happy endem


    pzdr

  3. #3
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    230
    Niestety w dzisiejszych czasach czesto zdarza sie kradziez hasel (nie wiem czy bylo tak w tym przypadku). Wszystkim, ktorzy chcą spac spokojniej polecam ten krótki
    artykul o tym jak uchronic sie przed czestymi zagrozeniami (szczegolnie polecam programy spyware blaster , adaware i spybot S&D.. tylko uwazajcie, zeby za pomocą tego ostatniego nie usunac waznych plikow).

    Co do samej kradziezy pieniedzy, napisalem pewien czas temu do Netellera z prosba, aby kazda transakcja musiala byc potwierdzona emailem z mojego adresu. Niestety odpisali , ze ich system nie dopuszcza takiej mozliwosci

    Pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    I wlasnie dlatego ja nie trzymam zadnych wiekszych pieniedzy na kontach pokerowych, moneybookerowych czy netellerze... Pieniadze z pokera nie sa Twoje do poki nie sa na inteligo ! To moje motto

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    A z Inteligo Ci buchnac nie moga?

  6. #6
    Na pewno latwiej wyprowadzic kase z jakiegos poker roomu, bukmachera, "elektronicznej portmonetki" niz z przyzwoitego banku.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    I tu sie mylisz, bo co to za roznica jak haker (czyt. zlodziej) bedzie mial twoje hasla?
    Myslisz, ze robi to dla niego jakas roznice czy bank nazywa sie Inteligo czy Wypizdziewo S.A.?

  8. #8
    Zaden w miare przyzwoity bank nie pozwoli Ci wykonac przelewu przy uzyciu hasel ktorych ogolnie uzywasz. Po to sa listy hasel jednorazowych czy tokeny. Oczywiscie ktos zdeterminowany moglby i to obejsc ale to sie mu po prostu nie oplaci. Wbrew temu co czesto mozemy uslyszec w mediach pieniadze na koncie banku elektronicznego sa dosc bezpieczne (pomijam tu przynajmniej trzy banki w tym jeden ogolnoswiatowy ).

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2005
    Przegląda
    Ciasto
    Posty
    2,287
    Z tego co pamietam jak robilem wplaty karta Inteligo to chyba nie trzeba bylo podawac kodu z karty kodow (nie wiem jak to sie fachowo nazywa).

  10. #10
    fachowo to sie nazywa depozyt karta kredytowa 8) znajdujesz jakas na ulicy masz podane wszytsko numer i 3 cyferki tajne na karcie imie nazwisko i depozytujesz ile wlezie bywaja i tacy :|