Strona 1 z 7 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 65
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    124
    Już drugi raz w życiu mam taki downswing, ale najgorsze jest to że zaraz jak się odkułem, to nagle znowu PIERDUT i oddałem to z nawiązką. Jestem o krok od wejścia w HU za cały bankroll. Czy ktoś mógłby mi konkretnie przedstawić argumenty i przekonać mnie bym tego nie robił? Zaczynam się bać samego siebie

    Tutaj piękny wykres, możecie mnie ewentualnie pocieszyć bo tilltuje jak cholera

    http://img145.imageshack.us/img145/4456/downswing.png

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    1,341
    Nie rób tego, bo stracisz wszystkie pieniądze i już nigdy nic nie wygrasz.

  3. #3
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Jak chcesz bawić się na poważnie w pokera to musisz się przyzwyczaić że swingi to niestety jego nieodłączny element.
    Albo sobie z nimi radzisz albo nie, taka naturalna selekcja jak w przyrodzie
    Pamiętaj ze co Cię nie zabije to Cię wzmocni

  4. #4
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    To nie Ty mistrzu pisałeś że koleś z JdTd na flopie Qd9d4 miał 9 outów?

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez BBB Zobacz posta
    To nie Ty mistrzu pisałeś że koleś z JdTd na flopie Qd9d4 miał 9 outów?
    Nie pamiętam. Może i ja, ale zapewne nie zauważyłem że miał jeszcze OESD co daje mu 17 outów i ~68% na flopie.

  6. #6
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    343
    Do kogo Ty to piszesz???

  7. #7
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Najlepiej na starcie ustalić sobie zasadę - jestem -X BI schodzę na niższe stawki. Przy dużym downswingu warto też zrobić sobie kilka dni przerwy i przeanalizować HH czy był to tylko pech czy też po kilku pechowych porażkach w istotnym stopniu samemu dokarmiało się downswinga który rósł coraz szybciej. Jeśli myślisz o poważnym graniu to musisz w jak największym stopniu kontrolować grę a to nie będzie możliwe jeśli nie będziesz kontrolował samego siebie. Wiem, że to co pisze to zgrana płyta, ale zapamiętaj sobie, że klasyka to do jasnej ch.. najlepsza muzyka

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    124
    Właśnie analizuje ręce i same AAvsKK, KK vs AA, QQ vs KK, AAvsQQ, AQ vs KQ, QQ vs 88, AK vs KK itp..

  9. #9
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez kubali Zobacz posta
    Nie pamiętam. Może i ja, ale zapewne nie zauważyłem że miał jeszcze OESD co daje mu 17 outów i ~68% na flopie.
    15 outów - nie licz 8 i K podwójnie

    Co do tematu - grasz bardzo dużo, ale chyba niewiele czytasz artykułów, książek, analizujesz grę i wrzucasz rozdania na forum. Radziłbym trochę zmienić te proporcje...
    Ot, chociażby ostatnio wrzucałeś rozdanie, gdzie podbijałeś 4bb pre flop z AA w dwóch limperów, i to chyba bez pozycji. Jestem niemal pewny, że te swingi to w sporej mierze zasługa takich "drobiazgów"

    Aha, i polecam sobie zrobić parę dni przerwy, żeby ochłonąć
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 18-07-2009 o 21:36

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Możesz też sobie wyrobić dostęp do jakiegoś serwisu coachingowego (unipoker.pl, Card Runners, Deuces Cracked czy choćby Poker Strategy) - przy tej liczbie rozdań, jaką grasz, nie powinno być z tym dużego problemu.

    No i masz bardzo fajną próbkę, żeby sobie poanalizować w PT/HM jakie ręce na jakich pozycjach i w jakich sytuacjach przynoszą ci dochód, a jakie stratę i ewentualnie czy zysk jest taki, jak być powinien (np. jeśli AK zarabia mniej niż AQ, to coś jest pewnie nie tak)