Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 20

Wątek: NL50 nuts?

  1. #1
    [Hold 'em] (0.25|0.50 NL - Gra stolikowa) Real Money

    MP1 sitting in seat 1 with €44.84
    MP2 sitting in seat 2 with €28.50
    MP3 sitting in seat 3 with €45.87
    CO sitting in seat 4 with €28.89
    HERO sitting in seat 5 with €52.09[Dealer]
    SB sitting in seat 6 with €49.50
    BB sitting in seat 7 with €20.81
    UTG sitting in seat 8 with €50.00
    UTG+1 sitting in seat 9 with €44.67
    UTG+2 sitting in seat 10 with €17.36
    SB posted the small blind - €0.25
    BB posted the big blind - €0.50

    ** Dealing cards to Hero: "" "d"
    UTG folded
    UTG+1 folded
    UTG+2 folded
    MP1 folded
    MP2 folded
    MP3 folded
    CO folded
    HERO raised to €2.00
    SB called - €2.00
    BB folded

    ** Dealing the flop: "" "" ""
    SB bet - €2.00
    HERO called - €2.00

    ** Dealing the turn: ""
    SB checked
    HERO checked

    ** Dealing the river: ""
    SB bet - €8.50
    HERO raised to €24.00
    SB all-in - €37.00
    HERO-?

    Grałem agresywnego pokera, wygralem pare srednich pol i jedna wieksza, mam image agresywnego gracza grajac z shorta. SB dobry przeciwnik z tego co zauwazylem.Przed riwerem wiedzialem ze napewno ma conajmniej A z wysokim kikerem, a po all inie obstawial go na fulla lub AK AQ.
    Zastanawiacie sie wogóle nad pasem czy easy call, bo ja secend fulli raczej nie pasuje

  2. #2
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Grasz NL50 i zadajesz takie pytania?

    FLOP: Gosc zapuszcza sondę za 1/2 puli - ja tu w 75% przypadków raisuję.

    TURN: Check behind??? Piszesz, że obstawiasz go na Ax gdzie x=T-K. Po co dajesz mu darmową kartę??? Jak ma to Ax to i tak się wypłaci. Podsumowując - tragicznie zagrane.

    RIVER: LOL - masz do dolozenia €13 do puli €82 mając 2nd nuts!!!! Skoro się zastanawiasz w ogóle, czy to można zrzucic, to po co raisujesz na river??? LOL

  3. #3
    Na riwer w czasie gry nie zastanawialem sie wogóle. na flopie dalem call bo SB to solidny gracz, na turn zdecydowalem ze bedee tu slow playowac moze wyciagne cos na riwer jak pierwszy zabetuje, po moim rejsie pomysli ze to blef bo bylem agresywny i tak dolozy ze swoim AK-T.
    czy slow play to jakas zakazana materia w pokerze?
    Ostatnio edytowane przez gulf ; 18-07-2009 o 15:42

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez gulf Zobacz posta
    Grałem agresywnego pokera
    To jest przykład donkowego a nie agresywnego pokera. A najbardziej donkowy jest check behind skoro obstawiałeś przeciwnika na mocnego asa. Bet pot for value!

    jdx

  5. #5
    Napisalem ze gralem-czas przeszly z 17$ na 55$ w 20 minut w wiekszosc bez pokazywania kart, wiec moglem byc tak odbierany.
    nigdy nie slow playujesz?
    Moje rozumowanie takie( jesli zakladam slow play!!!!):na flopie przeiwnik betuje wiec albo
    ma Ax albo pare, na turnie czeka wiec jak nie ma A to nie dolozy( wiedzialem to z obserwacji jego tight gry), jesli ma postawi pierwszy bet na riwer wiec go przebije for value i z AK,AQ
    cięzko mu bedzie zrzucic, poza tym ze swoja para np 55-1010moze zlapie fulla i zaplaci. po jego all inie prawie
    napewno wiedzialem ze ma tego fulla, oczywiscie dokladam i boje sie tylko A10

    w opisie jest blad powinno byc na riwer wiedziaem ze ma conajmniej A nie byl by sklonny do blefu.

    czy jak ktos slow playuje z tight graczem to od razu musi byc donkiem?

  6. #6
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    Sorry, ale w jakim celu wstawiasz rozdania? Doświadczony gracz tłumaczy Ci dobitnie, że źle zagrałeś, a ty wyjeżdżasz z takimi tekstami? Twój tok rozumowania jest błędny, jeżeli chodzi o value w long runie w tego typu rozdaniach. Koniec kropka.

    Dodatkowo to juz drugie Twoje rozdanie, gdzie widzę, że grasz na NL50 z ok. 17$. Albo grasz shortem(20BB) i wychodzisz ze stolika po podwojeniu, albo grasz full stackiem non stop...

    Nikt tu nie nazywa Cię donkiem, tylko sposób rozegrania tego rozdania był typowo donkowaty.

  7. #7
    wstawilem rozdnie celem analizy gry pod katem gdy zalozymy ze chcemy slow playowac pod TAG gracza. gram srednim shortem z ok 35-40BB bo to mi pozwala agresywnie grac i nie jestem az taki krotki zeby po flopie byc pot comittet( taki moj styl i tego nie zmieniam bo jak narazie procentuje), pozniej w zaleznosci od sytucjii na stole zostaje albo sie zawijam, bo gdy jestem bardziej deep juz nie potrafie byc loose

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    Cytat Zamieszczone przez gulf Zobacz posta
    wstawilem rozdnie celem analizy gry pod katem gdy zalozymy ze chcemy slow playowac pod TAG gracza. gram srednim shortem z ok 35-40BB bo to mi pozwala agresywnie grac i nie jestem az taki krotki zeby po flopie byc pot comittet( taki moj styl i tego nie zmieniam bo jak narazie procentuje), pozniej w zaleznosci od sytucjii na stole zostaje albo sie zawijam, bo gdy jestem bardziej deep juz nie potrafie byc loose
    sorry co Ty robisz na nl50 ?

  9. #9
    Dołączył
    May 2007
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    368
    To proponuje poczytać o strategiach i ich opłacalności oraz czymś, co się nazwya Bankroll Management - przy odpowiednim Bankrollu nie będziesz miał obaw przed graniem LAG full stackiem. Tyle ode mnie. Pzdr

  10. #10
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    ja powiem od siebie ze na 40BB calkiem niezle mi sie gralo w pokera
    Teraz juz only pelne BI i granie na stolach deep co by shortow omijac,

    Jednak nie zmienia to faktu, ze masz 2nd nuts i myslisz czy dolozyc?
    Mowisz ze jest dobry, wiec jedyna sensowna reka ktora tam ma na SB to AQ czasem AJs jezeli uwaza Cie za slabego gracza.... Jezeli ma AT to Twoj read jest bledny chyba ze pokazales mu ze jestes aggro donkiem...

    na river robisz shove i jezeli ma 1 jedyna mozliwa reke ktora cie bije to robisz reload, mowisz sobie : cooler i grasz dalej.

    Na moj gust to on tam pokaze TT