Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 12
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    156
    W rozdaniu jestem z tylu na 80%, teoretycznie bije tylko A10, KQ i jakies 10 10 itp,

    Czy tak linia jest ok, prawdopodobnie ma 2 parki AJ, AQ lub moze AK

    Gosc 26/18 myslacy, w poprzednich rozdaniach widzialem ze z under pair betowal bet poty tylko dlatego, ze przeciwnik checkowal, na koniec dal allina.

    Tutaj jego bet dosc slaby, wiec pomyslelem, ze powinien sie zlozyc w tej sytuacji.

    Co myslicie o takim zagraniu

    Poker Stars $0.10/$0.25 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 187396
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    SB: $17.90
    BB: $33.75
    UTG: $25.55
    MP: $78.30
    CO: $25.00
    Hero (BTN): $20.00

    Pre Flop: ($0.35) Hero is BTN with A K
    UTG calls $0.25, 1 fold, CO raises to $1.25, Hero calls $1.25, 2 folds, UTG calls $1

    Flop: ($4.10) A 7 Q (3 players)
    UTG checks, CO bets $2.75, Hero calls $2.75, UTG folds

    Turn: ($9.60) 4 (2 players)
    CO checks, Hero checks

    River: ($9.60) J (2 players)
    CO bets $5, Hero raises to $16 all in, CO folds

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Blef? Chyba value bet?

    Powiedzmy, że nie masz AK. Jeżeli chcesz reprezentować kolor to bet na turnie. Nie wiem co chcesz zasugerować przeciwnikowi po check turn i all in river?

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    Blef? Chyba value bet?

    Powiedzmy, że nie masz AK. Jeżeli chcesz reprezentować kolor to bet na turnie. Nie wiem co chcesz zasugerować przeciwnikowi po check turn i all in river?
    slowplayowany flush? donkowe zagranie dlatego sfoldowal

    Ja bym raczej poszedl 3 bet pre flop (zeby nie grac multiway pota), pozniej reraise na flopie, raise na turnie i koniec rozdania, ew. check na turnie i potem wylapujesz jego blefy. Jednak raczej z TPTK bym nie stackowal sie....

  4. #4
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Bielsko-Biała
    Posty
    1,270
    OK - po takiej linii przeciwnik mógł ewentualnie sądzić że masz flush ale po co ten allin - masz nienajgorsze showdown value i robisz call na river i koniec. Jak zrobisz tego allina to często od gorszych rąk nic więcej nie wyciągniesz a do lepszych sie ładnie zestackujesz.

    IMO lepiej zrobić tego allina z jakąś gównianą parką lub z niczym gdzie generalnie call najczęściej oznacza wtopę a allin czasem nam da zwycięstwo.

    A zagranie na turnie mi się podoba. Nie wiem czy jest to najlepsza opcja ale ma dużo zalet:
    - kontrola puli gdy przeciwnik jest lepszy a jest tu dużo ewentualnych lepszych układów
    - robiąc bet narażamy sie na blef (dobra karta do tego)
    - zachęcamy przeciwnika do blefu na riverze co też się stało.
    Ostatnio edytowane przez AdamBB ; 17-07-2009 o 14:42

  5. #5
    hmm nie potrzebna dyskusja. all preflop.

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    nie all tylko solidny raise

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    London, UK
    Posty
    918
    w skrócie: nie ma tutaj opcji żeby ktoś sfoldował tu dwie pary na miejscu przeciwnika. na riv dajesz call i raczej spodziewałbym się częściej być z przodu niż nie.

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Też nie rozumiem tego all ina na river. Co chcesz wyrzucić? Top two? Seta? Może i się da, ale na tych stawkach to wątpliwe. A na mój gust to koleś cię obstawił po prostu na QX albo jakieś 99 i chce kupić pulę albo ma jakiekolwiek AX (jest dość loose i otwierał z cut offa - praktycznie wszystkie asy są w jego zasięgu). Call.
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 17-07-2009 o 21:10

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    469
    Flop raise 8, turn ch/ch, river call(pula o wiele wieksza wiec i bet przeciwnika sporo wiekszy na river). W ten sposob wyciagniesz z TPTK prawie baja.

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2006
    Posty
    324
    nie zakladajmy na nl25, ze "po takiej linii przeciwnik mógł ewentualnie sądzić że masz/nie masz flush". może z 5% graczy na tych stawkach coś zakłada;p . Zwalić może nie zwaliłeś (akurat w tym rozdaniu) ale generalnie rozegrałeś tego typu ręke źle. Reraise preflop i mocno na flopie i pozamiatane.