Strona 1 z 4 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 36
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Proponuję taką zabawę dla początkujących graczy PLO. Nie może w niej brać udziału żaden doświadczony gracz, bo zabawa ta na celu ma wyćwiczenie swoich umiejętności gry w pot limit omaha.

    Proponuję side bet na takiej zasadzie. Wpłacamy kasę na jakiś room, gdzie da się grać omahę pot limit na stolikach cash heads up na jak najmniejszych stawkach. Najlepiej plo2 albo plo4/plo5. Od biedy plo10, ale to już trzeba by wpłacić sporo kasy.

    Gramy ustaloną ilość rozdań przez jakiś czas, np. 2 albo 3 tysiące. Do ustalenia. Omahowy tracker liczy nam dokładnie rozegrane ręce.

    Oddsy 1:1

    Osoba która po ugraniu przez nas danej ilości rąk będzie na plusie większym niż 5$ (czy 5e) wygrywa kwotę ustaloną w side becie.

    Oraz oczywiście to co ugrała podczas całej gry.

    Jako, że to zabawa dla początkujących do proponuję mikro zakłady, od 20$ do 100$. Z tym że im mniejsza kwota zakładu tym mniej gramy rąk. Za 20$ możemy zagrać 1,500 rozdań najwyżej, natomiast za 100$ już około 3k.

    Jako rozpoczęcie proponuję połowę sierpnia, wiadomo że taki side bet potrwa z 2-3 tygodnie, zależy jak długie sesje będziemy grali, ale to wszystko do ustalenia.

    Potrzeba chętnego(chętnych) oraz roomu, gdzie można pograć micro PLO. Na everescie jest od plo10. Wolałbym niżej.

    Nie będziemy grali na stawkach 10/25c ponieważ w czasie side betu po złej grze lub złej passie (duża wariancja w PLO) któraś z osób mogła by być busto.. no i w przypadku takich stawek nie ma co się zakładać o 20 czy 100$ bo to ma być zabawa dla początkujących.

    Ja gram w omahę od 2 tygodni, pogrywam sobie czasami sesje, ogólnie jestem strasznym donkiem w ta odmianę pokera i takich właśnie osób szukam do zabawy. Chcących się nauczyć grać w PLO a nie mających jeszcze żadnego większego doświadczenia typu regularna gra na plo25.

    Najlepiej żeby to był znany na forum holdemowiec, najlepiej turniejowiec. Chodzi o to żeby edge było porównywalne.
    Z unknown graczami nie przyjmuję side betu.

    Pozdro.

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    witam
    propozycja side betu odrzucona
    szczerze to nie widze stolikow hup omaha na niskich stawkach ani u siebie na ipokerze ani na ps...

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Ja się przyłączam, ale jako że Anoxic stwierdził, że się nie nadaję, bo on nie chce donków, szukam innego chętnego.
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    szczerze to nie widze stolikow hup omaha na niskich stawkach ani u siebie na ipokerze ani na ps...
    To użyj wtyk i załatw NLHE HU mikro macie, to czemu dyskryminujecie omahowców? :/
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 16-07-2009 o 17:46

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Czyli PLO10 to będzie jednak minimum?
    Czy spotkał się ktoś już z niższymi?

    palo no wiadomo że ty musiałbyś mi chyba dać oddsy 1:6 ;]

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    ok trias postaram sie na obu tych softach cos wykombinowac chociaz wiadomo ze troche to potrwa

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Ja się przyłączam, ale jako, że Anoxic stwierdził, że się nie nadaję, bo on nie chce donków, szukam innego chętnego.
    nie tyle donków co nie mających doświadczenia
    a Ty pisałeś, że grałeś kilka k rozdań na sh plo25, a to już jest nawet doświadczenie

    chyba że dasz jakieś korzystne oddsy ;p
    ale nie, raczej szukam kogos z podobnym do mojego doswiadczeniem, czyli miernym ;]

  7. #7
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Aha, w moim wypadku może być też Hold'em

  8. #8
    Dołączył
    Nov 2007
    Przegląda
    Jastrzębie Zdrój
    Posty
    143
    na Full Tilt sa micro

  9. #9
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    ale nie heads up cash
    dopiero od plo50

    w ogóle najlepiej jakby to było PLO/PLH czyli stoliki HA 1vs1
    ale na full tilt, gdzie one są, też nie ma mikro 1vs1

    może palo coś załatwi

  10. #10
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Co powiesz na 50$:30$ (nie sądzę, żebym miał taki edge, ale niech ci będzie...)?