Strona 2 z 11 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 107
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    W niecałe pół roku będzie mu trudniej, ale też pewnie da radę.

    @Trias - można, ale po 1000 chyba i nie częściej niż 3 razy na godzinę, więc trwałoby wieki zrobienie jakiejś sensownej ilości z tego .

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    a niech ktos mi powie co za kretyn kupuje PLAY MONEY?! WTF?!

    po chadza?! idziesz na impreze i mowisz "mam 3 banki play money na srarsach" i to jest lans? gdzies cos zgubilem...albo jakis starej daty jestem

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    W sng wynik u dobrych graczy zależy w zasadzie od ilości. Jeśli jest w stanie to połączyć z dobrym rb to wg mnie easy jak dla niego...

  4. #14
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    a niech ktos mi powie co za kretyn kupuje PLAY MONEY?! WTF?!

    po chadza?! idziesz na impreze i mowisz "mam 3 banki play money na srarsach" i to jest lans? gdzies cos zgubilem...albo jakis starej daty jestem

    hahaha mnie tez to wlasnie caly czas ciekawi

  5. #15
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    260
    Cytat Zamieszczone przez Oskarek89 Zobacz posta
    podobno z tym play money to troche lipa bo pisali ze kto moze kupic np malo play money za 100$
    BandiChime
    adept

    BandiChime's Avatar

    Join Date: May 2008
    Posts: 1,034

    Re: BRAG: I will have $79,820.49 by Dec 31st
    All I know is, whoever buys chips from Boku87 will have to buy from me at the EXACT SAME RATE. All I've gotten is BS from everyone, and can't find better than $2 per million. Also, this should prove to you idiots that .10/360s aren't amazingly super-easy OMFG .10 CENTAMENTS LOLOLOL I PLAYED 2 AND FINAL TABLED BOTH LOLOLOL!!!111 Boku87 is the king of turbo SNGs, and even he has had trouble with the variance in those things
    Ostatnio edytowane przez Larghart ; 17-07-2009 o 01:19

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2006
    Posty
    240
    Ktos mi moze powiedziec po czy on robi ten challenge dla zabawy czy przegral wszystko czy jeszcze z jakiegos innego powodu?
    Nie rozumiem czemu chce zrobic z 5$ - 100k$ zamiast grac swoje stawki i zrobic kilka razy wiecej.

  7. #17
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zadupie(Kraków)
    Posty
    400
    Bo z side betów może zarobić więcej? Ale challenge jest trudny wbrew pozorom.

  8. #18
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    Pewnie ze jest trudny jakby tak kazdy w kilka miesiecy robil z 5$ 100k$ xD
    Ale podobno z nikim sie nie zakladal

  9. #19
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    On ma w końcu zrobić do końca roku czy w rok? Jeśli w rok to challenge jest łatwy jeśli do końca roku to dla takiego boku też powinien być łatwy, ale już nie aż tak

  10. #20
    Dołączył
    Mar 2006
    Przegląda
    berlin
    Posty
    962
    jak boku byl na wsop to powiedzial nawet przed kamera telewizyjna ,ze do koncu roku(oficjalnego limitu nie ma).wspomnial,ze nie ma zamiaru robic zadnych betow.ale jezeli uda mu sie wygrac ten challange to ladny "bonus" od pokerstars dostanie.jak dla mnie to tylko marketingowy chwyt pokerstars.
    Ostatnio edytowane przez ucio ; 17-07-2009 o 08:42