Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 17
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Seat 1: Herold1 ($147.50)
    Seat 2: sebkrol18 ($242.95)
    Seat 3: Peter Geschel ($249.65)

    Seat 4: LargeProfessor ($178.95)
    Seat 5: CRAWFCASH ($98.40)
    Seat 6: idiamin ($81.35)
    Herold1 posts the small blind of $0.50
    sebkrol18 posts the big blind of $1
    The button is in seat #6
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to sebkrol18 [ ]
    Peter Geschel calls $1
    LargeProfessor calls $1
    CRAWFCASH folds
    idiamin folds
    Herold1 folds
    sebkrol18 checks
    *** FLOP *** [ ]
    sebkrol18 bets $3.50
    Peter Geschel calls $3.50

    LargeProfessor folds
    *** TURN *** [ ] []
    sebkrol18 bets $10.50
    Peter Geschel raises to $42
    sebkrol18 has 15 seconds left to act
    sebkrol18 calls $31.50

    *** RIVER *** [ ] []
    sebkrol18 checks
    Peter Geschel bets $94.50
    sebkrol18 has 15 seconds left to act
    sebkrol18 has requested TIME
    sebkrol18 calls $94.50
    *** SHOW DOWN ***
    Peter Geschel shows [Qs 8d Ah 9h] a full house, Aces full of Queens
    sebkrol18 mucks
    Peter Geschel wins the pot ($280.50) with a full house, Aces full of Queens


    Generalnie gosc oczywiscie ma kilka $ wiecej niz ja by mnie wyczyscic ;p statsow brak bo teraz HUd nie dziala mi na Fulltilcie ;p

    Juz na turnie mialem zrzucic bo czulem ze moze byc zle ale mowie dam call moze gosc sie troche uspokoi ;p A river jeden z gorszych dla mnie bo czyniacy mniej prawdopodobne AQ ale z drugiej strony teraz moglbym zaczac bac sie QQ ;p Wiec w sumie moze ten river powinien ulatwic mi fold bo gosc blufi albo ma lepiej ciezko mi sobie wyobrazic by jakikolwiek donk betowal tak jakiegos underfulla

    wiec na river to juz chyba esy fold ? ale ze ostatnio mam slabsze dni gdzies z tylu glowy siedziala chec odegrania sie i zlapania wreszie jakiegos donka na betowaniu gowna ;p :P


    Ogolnie to czy warto dawac call turna ? bo stawiamy sie w trudnej sytuacji bo gosc wtedy prawie zawsze bet potnie river bo pokazujemy slabosc ;/ Wiec moze albo fold albo reraise do powiedzmy 100 i fold do pusha ?

    Cos czuje ze lepszy chyba fold po takiej akcji

    a najlepsze zagranie to check/call od turna ?

  2. #2
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    A co wiemy o przeciwniku?

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Wafka
    Posty
    597
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    A co wiemy o przeciwniku?
    no właśnie...

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Zainwestowałeś 14BB (z blindem 15) przy 240BB początkowego efektywnego stacka. Czyli tyle co nic. Bez pozycji wolę to spasować na nieznanego gracza. Bo po twoim callu na turnie przeciwnik pewnie przeczeka gorsze ręce (i być może też taką samą, co w sam raz było by dla nas dobre) i najprawdopodobniej zapoci lepsze wiedząc że coś masz; aczkolwiek czasami zagra też mniejszego vbeta. Ponadto nie masz żadnej możliwości polepszenia układu; żebyś chociaż miał króla, zawsze to dodatkowe kilka procent equity. Aggro-donka to można by sprawdzać do końca z nadzieja że blefuje, semiblefuje z jakimś AK lub szaleje z QQxx. Ale generalnie uważam, że najbezpieczniej jest tutaj spasować. IMO zbyt łatwo można się tutaj nadziać na AQxx a osobiście bardzo nie lubię być drawing dead. Poza tym jeśli przeciwnik potuje mojego pota to zazwyczaj mu wierzę.

    Natomiast na river to cieżka sprawa przez ta damę. Myślę, że jak już tutaj dodarłeś to na takim river trzeba sprawdzić.

    jdx

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Hmmm ej naprawde myslicie ze gdybym mial jakies konkretne info o przeciwniku to nie napisałbym tego ?

    moze nie jestem jakis pokerowym misrzem ale mniej wiecej rozumiem ze w pokerze decyzje zaleza od grazca przeciwko ktoremu sie gra :P

    tak jak juz w sumie pisalem statystyk nie mialem bo HUD nie dziala na FTP bo ostatnich zmianach.

    A innych rzeczy nie wiem bo gram przewaznie 8-10 stolow wiec mam i tak malo czasu na zauwazanie roznych zachowan graczy a notatki o tym graczy nie mialem

    Wiec tak jak odpowiedzial JDX nalezy rozpatrywac nieznanego gracza

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    Na nieznanego gracza robię fold turn, chyba że włącza mi się czutka. Tak jak napisał Jdx, jesteś deep, on jest deep i nie ma co tutaj grać o 2 bi, kiedy pula jest jeszcze znikoma, a przeciwnik sugeruje ze jest mocny

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    to pocieszcie mnie chociaz ze wy tez czasem robicie takie lamerskie callowanie do konca jak ja w tym rozdaniu ?

    W sumie to smieszne ze robiac oba calle mowie gosc zaraz pokaze mi AQ i bede sie wkurzal a mimo to nadal je robilem ;p

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    ja tak czasami mam.. Ale to chyba zalezy od mojego nastroju danego dnia..
    wplyw ma rowniez na pewno wczesniejsza gra..czy wczesniej szło czy nie.. itp
    czasami jak nie moge czegos dlugo zlapac to tak sie dzieje..
    jak robie czasem cos na kompie jednoczesnie i gram to pewno zrzuce bez zastanowienia.. jak sie skupie na grze only np 5-6 stołów to sie włącza kombinatoryka ..

    BYWA, choc akurat w Twoim wypadku turna bym moze i sprawdzil.. ale river bym odpuścił

  9. #9
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez sebkrol18 Zobacz posta
    to pocieszcie mnie chociaz ze wy tez czasem robicie takie lamerskie callowanie do konca jak ja w tym rozdaniu ?
    W sam raz nie przypominam sytuacji z fulem, ale kilka dni temu na PLO50 oddałem na river 60BB gdy w limpowanej puli na pozycji potowałem flopa i turn z top setem dziesiątek, koleś mnie check-callował, river skompletował kolor (najbardziej oczywisty draw) i koleś zapodał lead beta za pota. Koleś dosyć agresywny, wydawało mi się, że zdolny do blefu i mu nie uwierzyłem. Miał nutsa. Dopiero później zauważyłem, że koleś stosuje najprostszą strategie świata - wali ostro praktycznie tylko wtedy gdy mocno trafił.

    jdx

  10. #10
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Heh standard na flopie gram ch/r jak tylko sprawdzi i przebije turna to sie musze złozyc jak przebije na flopie wrzucam stacka.Oczywiscie mowimy o nieznanym graczu bo do agrodonka to sie stackuje na turnie bez mrugniecia okiem...