Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17
  1. #11
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    opiero później zauważyłem, że koleś stosuje najprostszą strategie świata - wali ostro praktycznie tylko wtedy gdy mocno trafił.
    No tak, tylko jeszcze tutaj zgadnij, co to znaczy u niego, że "mocno trafił". Przecież nie można go zawsze na nutsa obstawiać

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Kraków!!! a jak
    Posty
    371
    Cytat Zamieszczone przez _Dakota_ Zobacz posta
    Heh standard na flopie gram ch/r jak tylko sprawdzi i przebije turna to sie musze złozyc jak przebije na flopie wrzucam stacka.Oczywiscie mowimy o nieznanym graczu bo do agrodonka to sie stackuje na turnie bez mrugniecia okiem...

    a po co sie bawic w c/r w momecie gdy nie bylo agresora na PF i nie znamy gracza na pozycji,jak dla mnie takie zagranie jest dobre w momecie gdy mamy jakiekolwiek informacje o przeciwnikach a w innych przpadkach takich jak np. tu lepiej walic z pierwszej,a po zatym nie wiem czy dobrze zrozumialem ty chcesz na flopie z ta reka na deep staku wrzucac staka jak by po c/r cie zreraisowal ?

  3. #13
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez Majcher Zobacz posta
    a po co sie bawic w c/r w momecie gdy nie bylo agresora na PF i nie znamy gracza na pozycji,jak dla mnie takie zagranie jest dobre w momecie gdy mamy jakiekolwiek informacje o przeciwnikach a w innych przpadkach takich jak np. tu lepiej walic z pierwszej
    Popieram.

    jdx

  4. #14
    Dołączył
    Jul 2006
    Posty
    965
    Po to sie bawie w ch/r zeby w momencie kiedy na turnie spadnie blank nie miał oddsów do sprawdzenia kolejnego beta i wyrzucam z rozdania lepsza reke.

  5. #15
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    No tylko że na tym flopie Hero jest z tyłu nawet przeciwko str8 bez redrawów i becdorów, i jak dostanie reraise to on nie ma odsów żeby to sprawdzić, już nie mówiąc że czasem dostanie akcje od ręki która wręcz miażdży jego układ

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2005
    Przegląda
    Syberia
    Posty
    1,186
    wydawało mi się że proporcję będą odwrotne, mój błąd