Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 29 z 29
  1. #21
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    146
    Kurde ja naprawdę nie uważałem tegoza współprace miałęm T9 na flopie było 9karo, 9pik, 7trefl napisałem wtedy że mam T9 czy jakikolwiek rise wyrzucilby mnie z rozdania ? Wszystko dzieje sie po flopie a nie przed flopem. Jeszcze raz przeprazam było to napisane w przypływie emocji a nie jako współpracę.

  2. ok dajmy juz spokoj
    polubownie jest wporzo
    ale nie rob tego wiecej - zwlaszcza live!
    powodzonka dla wszystkich w weekend

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    135
    Cytat Zamieszczone przez Mejwon Zobacz posta
    Kurde ja naprawdę nie uważałem tegoza współprace miałęm T9 na flopie było 9karo, 9pik, 7trefl napisałem wtedy że mam T9 czy jakikolwiek rise wyrzucilby mnie z rozdania ? Wszystko dzieje sie po flopie a nie przed flopem. Jeszcze raz przeprazam było to napisane w przypływie emocji a nie jako współpracę.
    Aby uściślić fakty: napisałeś "T9" dwukrotnie: przed flopem i po flopie. Ale zaproponowane przeze mnie rozwiązanie kompromisowe zostało przyjęte, więc sprawę uznaję za zakończoną.

  4. #24
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    146
    Na live w życiu bym tego nie zrobił naprwdę ucieszyłem się poprostu bedzie to mój pierwszy turniej live nie chce zeby wszyscy wieszali na mnie psy za chwile zapomnienia. Dwa razy a czemu miałbym to pisać dwa razy ?
    Ostatnio edytowane przez Mejwon ; 15-07-2009 o 16:06

  5. #25
    Dołączył
    Feb 2009
    Posty
    146
    Cytat Zamieszczone przez Solverman Zobacz posta
    Aby uściślić fakty: napisałeś "T9" dwukrotnie: przed flopem i po flopie. Ale zaproponowane przeze mnie rozwiązanie kompromisowe zostało przyjęte, więc sprawę uznaję za zakończoną.
    Jest gdzieś zapis czałego chata ?? Jestem przekonany że ani razu nie ujawniłem swojej ręki przed flopem! Zrobiłęm to dopiero jak ujrzalem flopa jestem tego pewien. Ponieważ się ucieszyłem na jego widok !

    Sory za dwa posty ale się zdenerwowałem.
    Ostatnio edytowane przez Mejwon ; 15-07-2009 o 16:11

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    135
    Tu masz relację Pepone: Wyjawienie kart przez chip leadera na bublu

    A zapis czata jest w posiadaniu Paradise.

    Jeżeli zrobiłeś to nieumyślnie, Twoje przeprosiny są szczere i rozumiesz za co dostałeś karę to nie widzę problemu. Musisz miec jednak świadomość, że złamałeś regulamin i w przyszłości powstrzymać się z podobnymi komentarzami. Nie tylko Twoje emocje grają w takim momencie.

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    w turnieju live podanie swoich kart w trakcie partii traktowane jest jak oszustwo - jesli na showdownie okaze sie ze gracz te karty mial otrzymuje kare sitout ale po rozdaniu - w jego trakcie karta jest live chyba ze karty pokaze to wtedy oczywiscie przed showdownem sa dead
    online jest klopot wlasnie na satelitkach czy softach gdzie chat nie jest blokowany przy allinach
    FTP blokuje czat kiedy ktoś jest na all-inie i to chyba jedyne rozsądne wyjście online...

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    FTP i PS blokują CAŁKOWICIE czat kiedy są okolice bubbla w satelicie, nie tylko na all-inie.