Strona 4 z 4 PierwszyPierwszy ... 234
Pokaż wyniki od 31 do 34 z 34
  1. #31
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez Banis Zobacz posta
    Grasz na 20 buyinow sitki za 5,5, wariancja Cie omija więc powtórzę jest fajnie.
    stary, wiem że te 20 bayinów to mało, ale dla mnie wystarczająco dużo na "naukę" gry

    Dlaczego nie gram na SNG 1$, 2$?

    Bo tylko uczyłbym się złych nawyków widząc co ci ludzie tam od****ają.

    Dlatego właśnie wolę zagrać 5$, ryzykując że mnie downswing pożre, ale z ludźmi którzy bardziej szanują żetony, grają lepiej i gdzie mogę wyciągnąć jakieś sensowne wnioski z gry.

    Pozdr,
    I
    Ostatnio edytowane przez indigo ; 29-07-2009 o 16:01

  2. #32
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Tak czy siak - powodzenia i peace.
    Dzięki i nawzajem.

    Podaj proszę swój nickname na titanie.

  3. #33
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    Podaj proszę swój nickname na titanie.
    Nie gram na Titanie tylko na Hansie. Ta sama sieć, inny room. "WolandH".

  4. #34
    Dołączył
    Mar 2009
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    307
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    Tytuł tego wątku to "AA na dość nieciekawym flopie".
    Moim zdaniem powinno być "AA na dość nieciekawym turnie".
    Drugi raz już mówię, że miało być na BOARDZIE ale nie wiem jak zmienić tytuł wątku i tak już zostało.. jak ktoś ma pomysł niech pisze, będę wiedział na przyszłość

    Żeby nie było offtopu to po kilku przemyśleniach:

    Po pierwsze jak już wspomniałem ciężko stwierdzić ich statystyki z powodu, iż nie używam PT z uwagi na mój mały bankroll a także iż to był początek sita i naprawdę trudno stwierdzić jak grają.

    Po drugie, moim zdaniem (mądrzejszy po kilku postach ) najlepszym wyjściem chyba byłoby stackowanie się na turnie (po uprzednim zagraniu o wiele większego beta na pre-flop oraz na flopie). Na tych stawkach ciężko określić czy przeciwnik ma topparę, overparą czy dwie pary, ze wszystkich można wchodzić all-in. W tym wypadku myślę że nawet mając open ended callnął by mojego all-ina na turnie