Pokaż wyniki od 1 do 5 z 5
  1. #1
    Witam

    820$ to mój BR, gram wiec SnG za 6$ bo nie chce miec super swingow ( gram 9/18/45 osobowe SnG turbo na P* ) problem jest taki ze jezeli chcialbym przejsc na " nastepny poziom " to jest to sng za 16$ ( bo za 12$ sa tylko 45osobowe+ oraz 1 stolowe ale nie turbo ), tak wiec jezeli chcialbym robic to majac 100BI musialbym miec 1600$ , a wydaje mi sie ze majac juz ponad 1000$ to granie dalej tych SnG za 6$ odpada, tak wiec mam nadzieje , ze moze ktos kto juz ma za soba przechodzenie z limitu na limit napisze jaki BR stosowal( jezeli to istotne gram 4 - 6 stołów na raz )

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    A może spróbuj mieszać, tzn. przykładowo dla sześciu sitów:
    1600$+ - wszystkie za 16
    1450$ - 1600$ - 5 za 16$ i 1 za 6$
    1300$ - 1450$ - 4 za 16$ i 2 za 6$
    1150$ - 1300$ - po 3
    1000$ - 1150$ - 2 za 16$ i 4 za 6$
    850$ - 1000$ - 1 za 16$ i 5 za 6$
    <850$ - tylko za 6$

    Tylko taki przykład podałem, przedziały możesz sobie sam ustawić, ale stosując tę metodę raz, że poznasz specyfikę tych turniejów za 16$, a dwa - nie będziesz musiał grindować jedynie szóstek. No i jeśli będziesz miał na szestnastkach solidne ROI, szybciej też zbudujesz odpowiedni na nie bankroll.

  3. #3
    Witam

    próbowałem grać jak napisałeś ale niestety mi to zmniejsza zyski, chodzi o to ,że skoro gram tylko 1 stół z wyższego limitu ( ktory kosztuje prawie 3BI limitu 6$ ) to jak mi tam nie pojdzie dobrze na co w SnG nie ma sie wiekszego wplywu to sesje sa na zero lub na minimalny plus

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    fachowcem nie jestem, ale na samym koncu nie bedzie mialo znaczenia czy miales 3 sesje na 0 ze wzgledu na przegrany 16$ bo potem w 3 kolejnych wygrasz te za 16 i ROI Ci sie zwiekszy.

    Jesli granie 16$ zmniejsza Ci ROI w dlugim okresie to...hm...naucz sie je grac?

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Cytat Zamieszczone przez spaishoot Zobacz posta
    Witam

    próbowałem grać jak napisałeś ale niestety mi to zmniejsza zyski, chodzi o to ,że skoro gram tylko 1 stół z wyższego limitu ( ktory kosztuje prawie 3BI limitu 6$ ) to jak mi tam nie pojdzie dobrze na co w SnG nie ma sie wiekszego wplywu to sesje sa na zero lub na minimalny plus
    No i w czym problem (poza stroną psychologiczną)? Zakładając, że grasz te 16-tki dobrze, w końcu zaczniesz je cashować, a wtedy Twoje sesje będą osiągać zdecydowany plus. Jeśli natomiast grasz je źle - to cóż, prędzej czy później i tak będziesz musiał zacząć sobie w nich radzić, a chyba lepiej (i bezpieczniej) grając na tym limicie 1/6 czy inną, niewielką część sesji, niż całą.

    Cytat Zamieszczone przez spaishoot
    fachowcem nie jestem, ale na samym koncu nie bedzie mialo znaczenia czy miales 3 sesje na 0 ze wzgledu na przegrany 16$ bo potem w 3 kolejnych wygrasz te za 16 i ROI Ci sie zwiekszy.

    Jesli granie 16$ zmniejsza Ci ROI w dlugim okresie to...hm...naucz sie je grac?
    +1