Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 34
  1. #21
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Bet blokujący za 1/9 puli? Kogo to ma zablokować. Uważasz że przeciwnik sądzący że ma lepszą rękę tylko sprawdzi? Taka moja prywatna obserwacja z sitów na nieduże stawki zupełnie nie dotycząca Ciebie - bety za 1/9 (czy podobnie) puli, albo już najlepiej za 1BB niezaleznie od wielkości puli właściwie zawsze oznaczają totalną pustkę.
    o i już jest jakiś punkt zaczepienia do dyskusji:

    Przeciwnik zagrał niski bet na turnie, Ty call.

    Co robisz na river (ja, jak widzisz uznałem że spróbuję go zablokować tą symboliczną 100tką)?

  2. #22
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    Przeciwnik zagrał niski bet na turnie, Ty call.
    Jak niski? I kto powiedział, że call?

  3. #23
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Jak niski? I kto powiedział, że call?
    napisałeś :
    i sfolduję do jakiegokolwiek sensownego betu.
    więc zakładam że jeśli zagra za 1/4 pota (jakieś 200-250?) to zagrasz call, czy tak?
    a jeśli wiecej (np 500) to fold, tak??

    Jeśli nie to napisz jakiś konkret, bo zadaję proste pytanie, a ciężko z Ciebie cokolwiek wyciągnąc.

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    zakładam że jeśli zagra za 1/4 pota (jakieś 200-250?) to zagrasz call, czy tak?
    Nie. Jeśli nie będę miał żadnych notek, że gra tak monstery ani nie będzie to jakiś nit (wtedy to już w ogóle nie będę rozumiał takiej gry), to na beta poniżej pół puli odwijam się AI. Tak samo oczywiście na Twojego "blokującego beta" na river.

    Na beta >= połowie puli od dobrego gracza folduję, słabego stawiam na AI.

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Woland, daj spokój..

  6. #26
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Tytuł tego wątku to "AA na dość nieciekawym flopie".
    Moim zdaniem powinno być "AA na dość nieciekawym turnie".

    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    beta poniżej pół puli odwijam się AI. Tak samo oczywiście na Twojego "blokującego beta" na river.
    Widzisz: Na flopie pojawił się J, który mógł mu dać "tęczowego" strita z 2 stron, seta J. Jego niski bet może być wciągnięciem Cie
    do gry, w sytuacji gdy ma średnio zagrożonego nuts'a:>

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    Titan - bastardo81
    Dziękuję. Na pierwszy rzut oka bardzo dobre wrażenie zrobiło na mnie Twoje ROI, ale po głębszym przyjrzeniu się już trochę to wrażenie opadło

    80% swojego profitu zrobiłeś w ostatnich 30 turniejach, więc zalecałbym wzmożoną czujność - 30 turniejów to nie jest tendencja tylko wariancja, więc zupełnie nic nie mówi o generalnym kierunku. Także bądź czujny

    I nie muszę Cię nigdzie szukać. Gramy w tej samej sieci, bywa że gram na Twoich stawkach. Być może nawet już nie raz graliśmy ze sobą, sprawdzę później PT.

    EDIT: Niestety nie graliśmy ze sobą - Ty grasz normalne sity, a ja tylko turbo.
    Ostatnio edytowane przez Woland ; 29-07-2009 o 15:30

  8. #28
    Indigo, przyjacielu .... jest fajnie wiec po co sie kłócić?

    Grasz swoje my swoje. Ty masz nieokreślone ready ja mam swoje liczby i jest... powtarzam fajnie.

    Grasz na 20 buyinow sitki za 5,5, wariancja Cie omija więc powtórzę jest fajnie.

    I tak mógłbym ciągnąć ten wywód i ciągnąć, ale po co?

    Skoro jest fajnie.

    Zwracam się z uprzejmą prośbą do Panów Aenimana oraz Wolanda aby naprawdę DALI SPOKÓJ.

    pozdrawiam

  9. #29
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    80% swojego profitu zrobiłeś w ostatnich 30 turniejach, więc zalecałbym wzmożoną czujność - 30 turniejów to nie jest tendencja tylko wariancja, więc zupełnie nic nie mówi o generalnym kierunku.
    Tak jak napisałem, nigdy wcześniej nie grałem On-line. Przez jakieś 3 miesiące próbowałem dostosować swój styl, do gry, wbrew pozorom, mocno różniącej się od gry live.

    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Na pierwszy rzut oka bardzo dobre wrażenie zrobiło na mnie Twoje ROI, ale po głębszym przyjrzeniu się już trochę to wrażenie opadło

    80% swojego profitu zrobiłeś w ostatnich 30 turniejach, więc zalecałbym wzmożoną czujność - 30 turniejów to nie jest tendencja tylko wariancja, więc zupełnie nic nie mówi o generalnym kierunku. Także bądź czujny
    Tak wiem. Nie podniecam się w żaden sposób tym wynikiem. Ostatnio miałem spory downswing (mam nadzieję udało mi się przełamać oO).

    Dyskusję na tym forum, właśnie dlatego żeby się nauczyć czegoś od innych użytkowników, a nie bazować na swoich "eksperymentach" i zrzucaniu winy na badbeaty.

    Pozdr,
    I

  10. #30
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    Ostatnio miałem spory downswing (mam nadzieję udało mi się przełamać oO).
    Miałeś jakieś tylko -10BI, więc do sporego jeszcze daleko.

    Tak czy siak - powodzenia i peace.