Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 34
  1. #11
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    No ja też nie mam pytań do Twoich propozycji.
    ..a ja własnie mam pytania do Twoich:|
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Twoje propozycje gry od turna mogę tylko określić jako absurdalne jeśli szukam określeń o które się nie obrazisz.
    Zagrałes pot-rasie na flopie. Został jeden przeciwnik. Pojawił się Jh na turnie. Zaczynasz licytację. Co robisz?
    Sorry, ale pytanie jest proste jak konstrukcja cepa.
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Już Ci Rado napisał, że widać po Tobie tylko tyle, że jeszcze mnóstwo pracy przed Tobą i nic więcej dodawać nie trzeba.
    Po to piszę te posty, żeby poznać opinię innych graczy i przy okazji się czegoś nauczyć/dowiedzieć, a nie po to by przekonywać ich do swojej gry (po porostu nie mam w tym k*** żadnego interesu).
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Możesz podać swój nick i sieć w której grasz?
    Zapraszam na PW. Chętnie zagram z Tobą headsupa.
    Wrzucimy historię na forum. Udowodnisz mi i innym, że Twój styl jest "twojszy niż mojszy", a ja dzięki temu się czegoś nauczę (za nauke trzeba płacić, co nie?).

    Pozdrawiam serdecznie,
    I

  2. #12
    ale wy glupi jestescie wszyscy omg.. kto chce ten moze ze mna HU zagrac, gram na expekt (ipoker)

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Może jakieś argumenty?

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    Zagrałes pot-rasie na flopie. Został jeden przeciwnik. Pojawił się Jh na turnie. Zaczynasz licytację. Co robisz?
    Pula wynosi około 900, mi zostało około 1k. Przeciwnikowi albo tyle samo albo o 300 mniej, zalezy który zostanie. Tak czy siak bardziej niż na ich stacki będę patrzył na ich statystyki. Jeśli to solidni gracze, to poczekam na turnie i sfolduję do jakiegokolwiek sensownego betu.

    Co do Twoich propozycji - co to w ogóle za rozróżnienie na turnie przy becie za 1/4 puli? Co to w ogóle za wynalazek bet za 1/4 puli? A na riverze bet za 100???? (btw - rozróżnij bet od raise). Betujesz za 1/9 puli? I piszesz że foldujesz na raise przeciwnika, czyli jak Ty za 100 a on za 200 to fold? Czy naprawdę trzeba to komentować?

    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    Zapraszam na PW. Chętnie zagram z Tobą headsupa. Wrzucimy historię na forum. Udowodnisz mi i innym, że Twój styl jest "twojszy niż mojszy"
    Co Ty w ogóle bredzisz? Dyskusja się toczy na temat 10-osobowego SnG a Ty mnie na HU zapraszasz? A co ma to do rzeczy w ogóle? Możesz mnie zaprosić na tenisa ziemnego a ja Ciebie na szachy, sensu tyle samo.

  5. #15
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Jeśli to solidni gracze, to poczekam na turnie
    Cytat Zamieszczone przez indigo
    wtedy check na turnie
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    i sfolduję do jakiegokolwiek sensownego betu.
    Cytat Zamieszczone przez indigo
    * jeśli raise <1/4pot - call
    * jesli raise >1/4pot - fold
    przy czym dla mnie sensowny bet to 1/2pot, a "niesensowny" 1/4

    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    A na riverze bet za 100????
    to maksymalny value bet na jaki mogę sobie pozwolić. Jeśli zostane zrerise'owany to sfloduje. Zostanie mi jakieś 750 żetonów. Wtedy jestem w stanie jeszcze grać dalej.


    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Co Ty w ogóle bredzisz? Dyskusja się toczy na temat 10-osobowego SnG a Ty mnie na HU zapraszasz? A co ma to do rzeczy w ogóle? Możesz mnie zaprosić na tenisa ziemnego a ja Ciebie na szachy, sensu tyle samo.
    Kolego, pytasz gdzie gram i jaki mam nick. Zakładam że chcesz wykorzystać to że jestem fishą i zarobić moim kosztem.
    Co Ci z więc z takiej informacji, jeśli chciałbyś grać na stole na którym jetem ja i jeszcze 8 innych graczy. Jeśli uważasz że dzięki temu zwiększysz sobie szanse na wygranie tego SNG, to sorry ale to Ty bredzisz.

    Pozdrawiam,
    I
    Ostatnio edytowane przez indigo ; 29-07-2009 o 14:13

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Cytat Zamieszczone przez indigo
    to maksymalny value bet na jaki mogę sobie pozwolić. Jeśli zostane zrerise'owany to sfloduje.
    Value bet to bet, który robisz, gdy uważasz swoją rękę za lepszą i chcesz wyciągnąć jakieś żetony od przeciwnika. Z tego co piszesz, obawiasz się tu reraise'a, na którego właściwie z automatu zrzucasz. Czyli nie betujesz for value, ale raczej blefujesz. To nie jest value bet.

    Cytat Zamieszczone przez indigo
    Zakładam że chcesz wykorzystać to że jestem fishą i zarobić moim kosztem.
    Co Ci z więc z takiej informacji, jeśli chciałbyś grać na stole na którym jetem ja i jeszcze 8 innych graczy. Jeśli uważasz że dzięki temu zwiększysz sobie szanse na wygranie tego SNG, to sorry ale to Ty bredzisz.
    Nie, nie bredzi. Lepiej mieć na stole fisha, choćby i jednego, niż nie mieć. I tu już nawet nie piję do Ciebie, tylko tak ogólnie to piszę.

  7. #17
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Cytat Zamieszczone przez aeniman Zobacz posta
    Value bet to bet, który robisz, gdy uważasz swoją rękę za lepszą i chcesz wyciągnąć jakieś żetony od przeciwnika. Z tego co piszesz, obawiasz się tu reraise'a, na którego właściwie z automatu zrzucasz. Czyli nie betujesz for value, ale raczej blefujesz. To nie jest value bet.
    OK, możemy to nazwać bet'em blokującym. Chce zasugerować że czuję się lepszy i chcę wyciągnąć żetony, kiedy tak na prawdę zależy mi showdownie.


    Cytat Zamieszczone przez aeniman Zobacz posta
    Lepiej mieć na stole fisha, choćby i jednego, niż nie mieć.
    Tak, tylko jeśli ktoś szuka fisha na forum, a poźniej próbuje go namierzyć w jego "stawie", to jest moim zdaniem "niemądry". ok?;)

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    Kolego, pytasz gdzie gram i jaki mam nick. Zakładam że chcesz wykorzystać to że jestem fishą i zarobić moim kosztem.
    Bardzo źle zakładasz. Chcę po prostu sprawdzić Twoje dotychczasowe wyniki żeby wiedzieć z kim rozmawiam. Nie zgadzam się z Twoimi tezami ale jeśli zobaczę, że grasz sity za 50 dolców i masz na nich ROI 10% to natychmiast się zamknę a wcześniej odszczekam wszystkie swoje komentarze. Natomiast gdy zobaczę że grasz sity za 20 centów i masz na nich ROI -10%, to utwierdzę się w przekonaniu że to ja mam rację. Reasumując, chcę po prostu wiedzieć z kim rozmawiam.

    BTW - Kiedyś na innym forum Rado mnie tak wpuścił w maliny. Wrzucił prowokacyjnie jakieś absurdalne rozdanie i po moich komentarzach zaczął podpuszczać, aż skończyło się tym samym - pytaniem o nick i pokerroom. Rado oczywiście chętnie te dane podał i gdy zobaczyłem jego wyniki to oczywiście od razu zrozumiałem, że dałem się zrobić w balona

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    jeśli chciałbyś grać na stole na którym jetem ja i jeszcze 8 innych graczy. Jeśli uważasz że dzięki temu zwiększysz sobie szanse na wygranie tego SNG, to sorry ale to Ty bredzisz.
    Czyli tak samo jest łatwo wygrać sita z 9 przypadkowymi przeciwnikami co z 8 przypadkowymi i jednym fishem? Acha...

    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    OK, możemy to nazwać bet'em blokującym. Chce zasugerować że czuję się lepszy i chcę wyciągnąć żetony, kiedy tak na prawdę zależy mi showdownie.
    Bet blokujący za 1/9 puli? Kogo to ma zablokować. Uważasz że przeciwnik sądzący że ma lepszą rękę tylko sprawdzi? Taka moja prywatna obserwacja z sitów na nieduże stawki zupełnie nie dotycząca Ciebie - bety za 1/9 (czy podobnie) puli, albo już najlepiej za 1BB niezaleznie od wielkości puli właściwie zawsze oznaczają totalną pustkę.

  10. #20
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Titan - bastardo81

    uprzedzę Twoją ciekawość:

    • wpłaciłem jakieś 50$, teraz mam ponad 125$
    • od niedawna gram w trybie online
    • tylko SNG
    • 5+0,5


    Wniosek:
    jestem początkującym graczem, który jest dopiero na etapie nauki ..ostatnie czego mi trzeba to ch*** wnoszące teksty od ekspertów w stylu: "bredzisz" "twoje propozycje są absurdalne" "poniosła cie fantazja", nie poparte żadną argumentacją.
    Ostatnio edytowane przez indigo ; 29-07-2009 o 15:04