Strona 3 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 37
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    no jak przez 150k rak zrobiles tylko 30bi na nl5 to jeszcze duzo duzo :P

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    124
    ee tam, cierpliwy jestem

  3. #23
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    To robisz błąd.. niskie pockety raczej powinno się limp/callować
    to nie powinno kiedykolwiek zostac napisane.

    Dobrze, ze betujesz i trzymaj sie tego

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    Dobrze, ze betujesz i trzymaj sie tego
    Nie jestem przekonany. Jak najbardziej na wyższych stawkach, z lepszymi przeciwnikami, ale tutaj... Dostanie z tymi dwójkami 4 calle i co... Jednego, dwóch myślących przeciwników może by nawet wyblefował z rozdania, ale w takim stadzie baranów? Moim zdaniem ze względu na liczbę callerów limp i no set no bet.

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Cytat Zamieszczone przez krolewicz Zobacz posta
    to nie powinno kiedykolwiek zostac napisane.

    Dobrze, ze betujesz i trzymaj sie tego
    Na tych samych stawkach miałem okres gdy betowałem każdego pocketa 4bb jeśli nie było limperów do mnie, czy to UTG, MP, czy BTN.

    Grałem tak jakieś 15k rąk i wychodziłem na tym gorzej niż grając limp/call.

    Seta trafisz raz na osiem razy, flopa po twoim podbiciu zobaczy 1-5 osób (średnio 2,5) mająć 22, czy nawet 66 na flopie typu KT7, AQ4 wywalisz ich z rozdania cbetem? Będziesz grał second barrel?

    Oczywiście jak trafisz po podbiciu preflop z 33 flop A3Q to wspaniale i pewnie ktoś się wypłaci, ale wypadało by to policzyć w overralu, bo limp/callując 33 dostając takiego samego flopa także wyciągniemy.

    Pamiętaj, że to full ring i lepiej tanio setminingować niskie pockety... sam zaczynam podbijać 66+ od MP natomiast 22-66 tak od CO.
    Oczywiście to też zależy od dynamiki stołu, statów graczy za nami.. ale w przybliżeniu tak to jest.



    Moim zdaniem ofc.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 14-07-2009 o 10:44

  6. #26
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    Cytat Zamieszczone przez Woland Zobacz posta
    Nie jestem przekonany. Jak najbardziej na wyższych stawkach, z lepszymi przeciwnikami, ale tutaj... Dostanie z tymi dwójkami 4 calle i co...
    Jak to co ? check/fold , przy czym pula juz jest zbudowana i trafionego ktos napewno wyplaci. Jezeli zostaniesz headsup cbet i jezeli zostanie w grze to odpuszczamy, a na NL5 cbet dziala dosc dobrze, bo malo kto wie co w to w ogole jest

    Generalnie, nie wiem, czemu chcecie sami sie zrzucac na nietrafionym boardzie do cbeta, zamiast wygrac to rozdanie ww betem (oczywiscie mowa tutaj o sytuacjach, w ktorych jestes w rozdaniu z jedna osoba, z 2+ ofc check/fold i snapforget)

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Oczywiście piszę o super micro stawkach NL2-NL10, gdzie masz pełno calling stations trudnych do wyrzucenia z rozdania.

    Sensownie grającego gracza można wywalić z rozdania z niskim pocketem podbijanym preflop po nietrafionym flopie, natomiast z stadem dziwnych przypadków z mikro sobie nie poradzisz.

    Poza tym jak limp/call flopniesz seta to i tak się wypłacą z TPOJK (top pair obojętnie jaki kicker), czy overpair
    A na takich pobiciach 22-55 z utg można trochę BB stracić..

    Ja jak na micro widzę kolesia 15/12 z cbetem 100% to calluję jego podbicie preflop z większym zakresem i jak jesteśmu na flopie HU albo w trójkę z jakimś CS to OOP gram na flopie check/raise semiblef, lub zupełnie nietrafiony air (jak jestem tylko z nim HU)... Uwierzcie, że bardzo często działa działa
    Z pozycją robię często flat call cbeta i w zależności od tego co spadnie reraisuję go na turnie.
    Jak dostaję 3bety to zrzucam, ale o dziwo bardzo rzadko je dostaję do takich zagrań.

    To takie przykłady, ale takie zagrania są skuteczne na aggro "z każdą kartą którą wchodzę muszę podbić i kontynuować niezależnie od flopa" mikro graczy
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 14-07-2009 o 11:06

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Popieram Anoxisa, przynajmniej na tych stawkach. Ja się teraz kręcę na NL20-NL50 i betuję od średniej pozycji, z wczesnych tylko wyżesze, ale na takim ultramikro jednak bym tylko limpował.

  9. #29
    Cytat Zamieszczone przez OhMikeYes Zobacz posta
    Nieśmiało sugerowałbym :

    5) Wymianę PT na HM
    Offtop, ale mógłbym prosić o rozwinięcie ?

  10. #30
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    wiec pewnie warto robic overbet AI pf z AA , bo ktos *na tych stawkach* pomysli, ze kradniesz!

    pozatym dalej nie wiem, o czym piszesz, sytuacja jest prosta jak cep. Jezeli dostaniesz dwa calle , lub wiecej ( aktualnie duza ilosc callerow to dobra rzecz ) to na nietrafionym check/fold i rezultat jest taki sam, jak przy limp/call. Jezeli zostaniesz headsup, cbet, przewaznie zadziala i tyle. Jezeli nie, coz, check/fold turn. Czasami wygrasz blindy pf

    nie ma momentu, w ktorym openlimp bylby lepszy. juz predzej fold pf

    Cytat Zamieszczone przez anoxic Zobacz posta
    [...] gram na flopie check/raise semiblef, lub zupełnie nietrafiony air (jak jestem tylko z nim HU)... Uwierzcie, że bardzo często działa działa
    blefowanie mikro ?
    Ostatnio edytowane przez krolewicz ; 14-07-2009 o 11:11