Strona 2 z 4 PierwszyPierwszy 1234 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 37
  1. #11
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    169
    Cytat Zamieszczone przez kubali Zobacz posta
    Czy Wy również byście tak zagrali jak poniższy przeciwnik? Cóż zdarzyło mi się to już dzisiaj drugi raz, ale mówi się trudno. Mam tylko pytanie czy taka gra po stronie przeciwnika jest opłacalna czy odrazu zrzucacie?
    gdybys wygrał to rozdanie to tez bys sie żalił na forum ?
    byles grubym faworytem, dobrze zagrales a przeciwnikowi spadło.
    Standard

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez trevor Zobacz posta
    gdybys wygrał to rozdanie to tez bys sie żalił na forum ?
    byles grubym faworytem, dobrze zagrales a przeciwnikowi spadło.
    Standard
    Po prostu dobrze wiedzieć na przyszłość co robić w sytuacjach gdy ma się AK a przeciwnik zagrywa w taki sposób

    (gdybym nie przegrał ponad dziesięciu takich rozdań, wtedy pewnie bym się nie żalił hehe)

    Btw, spójrzcie na to - czy taki wykres, downswing i te staty świadczą o tym że jestem loosing player?

    http://img257.imageshack.us/img257/1966/graph01.jpg


    [ten początek, to funpoker, grindowanie zacząłem gdzieś od 5, 000 rąk, później grałem 2NL, a po tym 5NL. Odrazu jak przeszedłem na 5 NL miałem monster winning streak, przez kilka tygodni. Później ten downswing i musiałem zejść znowu na 2NL i teraz powróciłem do 5NL i powoli się odrabiam]
    Ostatnio edytowane przez kubali ; 13-07-2009 o 22:14

  3. #13
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    moze jakies rushe na nl10?:P

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez rauf1928 Zobacz posta
    moze jakies rushe na nl10?:P
    Nie. Zanim zacząłem grindowanie postanowiłem sobie iż żadne takie sytuacje nie będą miały miejsca nie zależnie od tego jak mi będzie szło. I tego się jeszcze trzymam.

  5. #15
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    134
    jaki jest twoj cel gry?;P

  6. #16
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    124
    Dojście przynajmniej do 25NL. Zawsze chciałem z czystym sumieniem tam grać. (Bez scary poker że cały bankroll stracę)

    I do Was mam pytanie, czy patrząc na moje staty i mój ogólny tok myślenia powinno mi się udać czy raczej nie?
    Ostatnio edytowane przez kubali ; 13-07-2009 o 22:33

  7. #17
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Legnica
    Posty
    350
    Jeżeli potrafisz czekać na sety i nie wpłacać z tp/overpair i innymi dziwnymi wynalazkami powinieneś spokojnie tam dojść. Oczywiście nie można sobie również pozwalać na tilt na fr to śmierć. Pograj od czasu do czasu na mniejszej ilości stołów zwracając uwagę na zachowanie przeciwników, bo multitablując 6+ nie ma czasu na nauke. Powodzenia

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez DuzySlon Zobacz posta
    Jeżeli potrafisz czekać na sety i nie wpłacać z tp/overpair i innymi dziwnymi wynalazkami powinieneś spokojnie tam dojść. Oczywiście nie można sobie również pozwalać na tilt na fr to śmierć. Pograj od czasu do czasu na mniejszej ilości stołów zwracając uwagę na zachowanie przeciwników, bo multitablując 6+ nie ma czasu na nauke. Powodzenia
    Co do tilta, spójrz na mój wykres. Jeśli umiałem opanować przy ~-20BI i spokojnie sobie tłumaczyłem że jeśli będę po prostu cierpliwy to zwróci się z nawiązką, to z tilltem raczej nie ma problemu Na sety umiem czekać, przyzwyczaiłem się foldować overpary i tptk przeciwko monsterraisom, bo to chyba była główna przyczyna tego downswinga.

  9. #19
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    274
    Nieśmiało sugerowałbym :

    1) Zwiększenie o połowę (z 20 do 30%) steali, szczególnie jeśli na blindach siedzą tighty

    2) Przyjrzenie się jak wychodzisz na podbijaniu małych par (22-66) z UTG, UTG+1 i blindów. Z tego co wiem, tak jak je grasz, gra się je na SH. Na FR raczej się limpuje lub zrzuca

    3) Znaczne zmniejszenie liczby stołów, np do 4, wyłączenie auto-pilota i przyjrzenie się grze villainów

    4) Jak reagujesz na tilt : grasz bardziej tight czy loose ? Zamiast tego zrób przerwę i obejrzyj 'Online Pro Poker Strategy (#21): Inducing Misclicks' - jak ręką odjął

    YouTube - Online Pro Poker Strategy (#21): Inducing Misclicks

    5) Wymianę PT na HM

    6) Zapisanie się choćby na miesiąc do DeucesCracked. GoldSeraph rządzi

    7,8,9) Jasne, że się uda !

  10. #20
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    124
    Cytat Zamieszczone przez OhMikeYes Zobacz posta
    Nieśmiało sugerowałbym :

    1) Zwiększenie o połowę (z 20 do 30%) steali, szczególnie jeśli na blindach siedzą tighty

    2) Przyjrzenie się jak wychodzisz na podbijaniu małych par (22-66) z UTG, UTG+1 i blindów. Z tego co wiem, tak jak je grasz, gra się je na SH. Na FR raczej się limpuje lub zrzuca

    3) Znaczne zmniejszenie liczby stołów, np do 4, wyłączenie auto-pilota i przyjrzenie się grze villainów

    4) Jak reagujesz na tilt : grasz bardziej tight czy loose ? Zamiast tego zrób przerwę i obejrzyj 'Online Pro Poker Strategy (#21): Inducing Misclicks' - jak ręką odjął

    YouTube - Online Pro Poker Strategy (#21): Inducing Misclicks

    5) Wymianę PT na HM

    6) Zapisanie się choćby na miesiąc do DeucesCracked. GoldSeraph rządzi

    7,8,9) Jasne, że się uda !
    1) OK
    2) Wychodzę na plusie. Wsyzstkie pary oprócz 22 i 77.
    3) Przez kilka dni już gram 6 z kilkurazowymi skokami do 10-16. Ale dobrze, jak radzisz- zmniejszę do 4.
    4) Trochę głupio zabrzmi, ale mam takie coś że próbuję sobię wyobrazić że płacą mi za pasowanie każdej ręki, co za tym idzie gram super tight.
    ad link) Dzięki za linka, pewnie się przyda w przyszłości. [edit: teraz oglądam i tak się głośno uśmiałem że domowników pobudziłem haha! Niezły typ, napewno na tilta pomoże :d]
    5) Ahh... tak się przyzwyczaiłem do PT że z tym będzie ciężko, ale zobacze co da się zrobić.

    6) Zapisałem się na online free trial, znalazłem sposób jak ściągać filmiki na twardziela (700kb/s). Ściągnąłem że tak powiem "dużo" (żeby nie powiedzieć że bardzo dużo) i wypisałem się z triala.
    Goldseraph i Nolan rządzą - Masz rację.

    7,8,9 ] No ja mam nadzieję hehe! Dzięki za odpowiedź!

    Edit: Aa i jeszcze jedno małe dodatkowe pytanie (wiem że mam ich dużo, ale wkońcu kto pyta nie błądzi).

    Jeśli by mi się udało dojść do 25NL, to jak myślicie ile mogłoby to czasu zająć? Dłużej niż 5 miesięcy? Zakładając, że będę miał w miarę "normalnego" runa.
    Ostatnio edytowane przez kubali ; 14-07-2009 o 00:26