Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 19 z 19
  1. #11
    Poker Club to osobna kwestia od bonusu powitalnego.

    Szczegoly i tego i tego znajduja sie na stronie Ladbrokes
    w sekcji Promocje.
    Ostatnio edytowane przez Ladbrokes ; 16-07-2009 o 11:04

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    Zgadza sie - do tego dochodzi Bonus, ja tylko odpisywalem na post, ze slabiutka oferta pomijajac bonus.

  3. #13
    no to mamy jasnosc

  4. #14
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Regulamin

    1. Ta oferta nie może być łączona z żadną inną premii, nagrody lub promocyjne oferty.

    czy oprocz bonusu powitalnego dostane także pieniądze za poker club czy nie bo z regulaminu wynika ze nie... a to byloby bez sensu bo wtedy nie oplaca sie brac bonusa powitalnego

  5. #15
    Cytat Zamieszczone przez kristoskristof Zobacz posta
    Regulamin

    1. Ta oferta nie może być łączona z żadną inną premii, nagrody lub promocyjne oferty.

    czy oprocz bonusu powitalnego dostane także pieniądze za poker club czy nie bo z regulaminu wynika ze nie... a to byloby bez sensu bo wtedy nie oplaca sie brac bonusa powitalnego
    Mozesz skorzystac w bonusu powitalnego i poker club.

  6. #16
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Mam taki problem, otóż wplaciłem kase (ponad 1000$) jakoś 27.08 i od razu wpisałem się w te luki (mail i username) w ktore powinienem sie wpisać po ugraniu 50 000pkt. Punkty ugrałem w jakies 8-9 dni , no a po 2 dniach dostałem 100$ bonusu powitalnego. Pewnie w chwili ksiegowania bonusu powitalnego mialem tyle pkt zeby dostać 100$

    No i tu jest problem bo teraz pani Martyna pisze ze nie dostane pozostalych 900$. No ale przeciez to jest bez sensu bo ja niby "domagałem sie" o 0$ bo to bylo przed rozegraniem jakiejkolwiek ręki, a nie domagałem się o 100$ ktore zostane mi dane.

    Czy da sie zrobić coś w tej sprawie?

  7. #17
    Cytat Zamieszczone przez kristoskristof Zobacz posta
    Mam taki problem, otóż wplaciłem kase (ponad 1000$) jakoś 27.08 i od razu wpisałem się w te luki (mail i username) w ktore powinienem sie wpisać po ugraniu 50 000pkt. Punkty ugrałem w jakies 8-9 dni , no a po 2 dniach dostałem 100$ bonusu powitalnego. Pewnie w chwili ksiegowania bonusu powitalnego mialem tyle pkt zeby dostać 100$

    No i tu jest problem bo teraz pani Martyna pisze ze nie dostane pozostalych 900$. No ale przeciez to jest bez sensu bo ja niby "domagałem sie" o 0$ bo to bylo przed rozegraniem jakiejkolwiek ręki, a nie domagałem się o 100$ ktore zostane mi dane.

    Czy da sie zrobić coś w tej sprawie?
    Witam,
    Zgodnie z Twoja wiadomoscia na priv zajmujemy sie indywidualnie Twoim przypadkiem
    Dla pozostalych graczy - formularz zgloszeniowy bo bonus wypelniamy po wyrobieniu okreslonej liczby punktow a nie zaraz po rejestracji.

  8. #18
    Dołączył
    Sep 2005
    Przegląda
    Sosnowiec
    Posty
    350
    Wiadomo już coś??

    EDIT:
    właśnie dostałem pieniądze. Dziękuje bardzo za załatwienie sprawy
    Ostatnio edytowane przez kristoskristof ; 15-09-2009 o 12:43

  9. #19
    Z przyjemnością informujemy, iż w jednym z naszych turniejów doskonale spisał się reprezentant Polski grający z nickiem jesusisback, który zgarnął drugą nagrodę wysokości 6000 Euro!
    W turnieju zagrała 100 graczy z całej Europy więc wynik tym bardziej zasługuje na uznanie.

    Gratulacje!