Strona 1 z 3 123 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 21
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Party, $3 speed (blindy 5 minut).

    #Game No : 8217142832
    ***** Hand History for Game 8217142832 *****
    NL Texas Hold'em $3 USD Buy-in Trny: 46427756 Level: 4 Blinds(100/200) - Monday, July 06, 01:18:48 CEST 2009
    Table Speed #1330820 (Real Money)
    Seat 1 is the button
    Total number of players : 7
    Seat 2: Chillypill ( 4,260 )
    Seat 10: EaMasterD ( 2,965 )
    Seat 7: HooperCon ( 3,845 )
    Seat 4: Hero ( 1,400 )
    Seat 1: generio ( 2,660 )
    Seat 5: nogkoBa ( 1,740 )
    Seat 8: oleg_random ( 3,130 )
    Trny: 46427756 Level: 4
    Blinds(100/200)
    ** Dealing down cards **
    Dealt to Hero [ ]
    nogkoBa folds
    HooperCon folds
    oleg_random folds
    EaMasterD folds
    generio calls [200]
    Chillypill folds
    Hero checks
    ** Dealing Flop ** [ , , ]
    Your time bank will be activated in 6 secs. If you do not want it to be used, please act now.
    Hero checks
    generio checks
    ** Dealing Turn ** [ ]
    Hero bets [200]
    generio calls [200]
    ** Dealing River ** [ ]
    Hero checks
    generio bets [200]
    Hero ??

    Przeciwnik bardzo tight, grał bardzo ostrożnie i nawet zrobił wcześniej call z KK preflop (wyjątkowo nie wyglądało mi to na pułapkę, miałem raczej wrażenie że stara się ograniczyć ryzyko gdzie tylko się da). Poza blindami zagrał dotychczas dwie albo trzy ręce.

    Wobec tego stawiam, że trójki raczej nie ma. Słaby as też jest wątpliwy, ale tu już pewności nie mam, bo wcześniej cbetował jakiegoś flopa z asem (wygrał tym pulę).

    Call czy push będzie lepszy? Ten jego minbet wygląda dość słabo. A może wyjść z inicjatywą na riverze, a nie oddawać ją przeciwnikowi?
    Ostatnio edytowane przez aeniman ; 06-07-2009 o 10:14

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    call, call, call Wbrew pozorom złożona sytuacja, pytanie jest tylko takie co to za człowiek. Przeciwko zwykłemu normalnemu jest call

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    883
    call, push bylby bez sensu gorsza reka by Cie nie sprawdzila a z lepsza to wiadomo

  4. #4
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Dzięki za odpowiedzi. Tak też zagrałem, przeciwnik miał gorszą rękę (ale co, to nie wiem, nie pokazał).

  5. #5
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Zabrze
    Posty
    108
    Czemu nie pokazał ręki z tego co kojarzę to skoro ty go sprawdziłeś to chyba on powinien pierwszy pokazać rękę, ale mogę się mylić, a co do sytuacji to dobra decyzja była.
    acha IMO limpowanie KK preflop nie jest ostrożnym lecz wręcz nieostrożnym (żeby nie powiedzieć głupim) zagraniem

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    Pomyłka. Jednak pokazał, TT miał.

    Zgadzam się z tym, że limpowanie KK czy też TT (w szczególności z późnej pozyji przy wysokich blindach) jest głupie. Gość jednak sprawiał wrażenie osoby, która absolutnie nie chce ryzykować, a nie takiej, która limpuje KK po to, żeby zamarkować siłę swojej ręki. Też nie rozumiem takiego stylu gry, ale to już nie mój problem .

  7. #7
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    przy takich blindach, takim stacku i takim przeciwniku, moim zdaniem, "easy push" ...po flopie:>

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Valuetown
    Posty
    365
    A możesz to jakoś uargumentować? Dlaczego push, a w szczególności easy? I czy po flopie oznacza tu na flopie, czy faktycznie po flopie? A jeśli to drugie, to czy na turn, czy river? I dlaczego easy?

  9. #9
    Dołączył
    Apr 2007
    Posty
    3,072
    Cytat Zamieszczone przez indigo Zobacz posta
    przy takich blindach, takim stacku i takim przeciwniku, moim zdaniem, "easy push" ...po flopie:>
    Po flopie tzn. kiedy? Ja jestem fisha, w sitach szczególnie, ale nie widzę tu nijak pusha. W puli przed betem na river jest 500 a Hero ma jeszcze 1200. Ma tak ni z gruchy ni z pietruchy przywalić te 1200 do puli 500? I jaka słabsza ręka go sprawdzi?

  10. #10
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    256
    Po flopie tzn. kiedy?
    post-flop; w momencie ukazania się flopa