Strona 1 z 10 123 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 98
  1. #1
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Zastanawiałem się jak to ugryźć, szczególnie w kontekście sobotnio-niedzielnego lub sobotniego deepstacka i wymyśliłem tak:

    1 turniej ligowy w piątek 10/07/09

    THNL Double Chance 65+5
    6500 stack; blinds 25min


    Do puli turnieju doliczamy nagrody dodatkowe, oraz prawdopodobnie turniej on-line z gwarantowaną pulą od Betfair

    Cykl ligowy obliczymy na 10 spotkań LIVE + 10 spotkań on-line
    Razem 20 turniejów w ciągu 10 tygodni + Masters dla 9 graczy z pula budowaną z każdego z 20 turniejów.

    W pierwszym turnieju nagrodą główną od All In Club - będzie start w turnieju deepstack (300+30)

    Aby nasza inicjatywa i sam klub miała sens - prosimy Was o obsadę tych turniejów ligowych - to będą dla nas najważniejsze rozgrywki.

    Przypominam też wszystkim o lidze dla początkujących odbywającej się w czwartki (BI 15) w wesołej atmosferze . W tym tygodniu 5 turniej. Dodatkowo turniej czwartkowy będzie satelitą do piątkowego turnieju ligowego (takie schodki, by ew. zagrać w sobotę za 15PLN )

    Oprócz tych inicjatyw w każdy wtorek, jako alternatywa dla LOW STAKES w Garage - będziemy grać SnG High Stakes (100-200PLN). W pierwszym turnieju mieliśmy pulę 900 dla 9 graczy, więc zajrzeć warto... A na cash lub własne inicjatywy zapraszamy codziennie.

    Liczę na zapisy na piątek, oraz dyskusję i komentarze... All In Club opiera się na Was, więc Wy decydujecie co i kiedy będzie się tam działo. Pamiętajcie że na każdy turniej możemy pomóc z transportem kilku osób..
    Zapisy na Deepstack w osobnym wątku.

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Jeszcze raz podkreślę: ten turniej jest zarazem satelitą do turnieju deepstack (300+30). BI na turniej jest fundowany dodatkowo i niezależny od puli...

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Ja może wpadnę Jako taki wstęp

    A co z tym turniejem na betfair podobno jakiś miał być i pierwsza trójka bodajże z turnieju promocyjnego miała w nim grać

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Simon, wszystko dogadamy w piatek / sobotę...

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    318
    Cytat Zamieszczone przez AllInClub Zobacz posta
    Simon, wszystko dogadamy w piatek / sobotę...
    Izi

  6. #6
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    354
    Cytat Zamieszczone przez Simon1989 Zobacz posta
    Ja może wpadnę Jako taki wstęp

    A co z tym turniejem na betfair podobno jakiś miał być i pierwsza trójka bodajże z turnieju promocyjnego miała w nim grać
    Seba jak już coś będzie wiadomo ,to daj tez znać.

  7. #7
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Ponieważ to troszkę porozrzucane po różnych wątkach musze zrobić małe podsumowanie. Są w planach 4 spotkania w tym tygodniu - czy się odbędą - zależy od frekwencji...

    WTOREK (DZIŚ) - dla tych, którzy chcialiby dziś zagrać w GARAGE, ponieważ liga się skończyła robimy u nas turniej BI30. Do 20 osób nagrodą dodatkową będzie start w piątek (65+5), przy pełnej obsadzie - start w sobotę (300+30)

    CZWARTEK - liga dla początkujących BI15, nagrodą dodatkową będzie start w piątek (65+5)

    PIĄTEK - turniej ligowy, z dodatkowymi nagrodami, temat wyjaśniony w osobnym wątku BI65+5, przy odpowiedniej obsadzie - będzie satelitą zarazem do sobotniego turnieju.

    SOBOTA - deepstack freezeout BI300+30

    Zainteresowanych naprawdę proszę o zapisy, bo to czy ten układ tygodnia się sprawdzi - zależy od Was...

  8. #8
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Dziś, w czwartek i w piątek mogę zabrać po 3 osoby z Sosnowca lub Katowic

  9. #9
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Dziś zaczynamy o 18 - szczegóły na:

    Allinclub.pl - Mocna roz(g)rywka - Zakłady, Poker, Turnieje

  10. #10
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Jadę grać, jak ktoś chciałby dołączyć to - 512 180 101