Strona 4 z 10 PierwszyPierwszy ... 23456 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 98
  1. #31
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Bielsko-Biala
    Posty
    354
    Tez myślę ze niedziela wieczorem jest ok.

  2. #32
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Rozkład jazdy AllInClub w tym tygodniu:

    Wtorek - Jeśli zgłosicie dziś chęć do powiedzmy 16-17, zagramy S&G BI 150, potrzebuję 4 osoby minimum (dwie są)

    Czwartek - Liga Dla Początkujących (BI 15)

    Piątek - Liga Betfair turniej numer 2 (BI 70)

    Sobota - Znowu przy odpowiedniej liczbie chętnych S&G BI 100-200

    Niedziela - prawdopodobnie 1 turniej on-line dla wszystkich lig.

    Oczywiście zawsze cash do oporu...



    Zapisy tutaj lub telefonicznie.

  3. #33
    Jestem chętny na dziś na sng jak będzie skład to daj znać.

    Dobry pomysł z rozkładem tygodnia

  4. #34
    I co z dzisiejszym sng??

  5. #35
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Wszystkich chętnych do startu w naszej lidze również on-line, proszę o rejestrację konta na Betfair poprzez allinclub.pl.
    Dotyczy to również tych, którzy już mają otrzymać jakieś pieniążki za występy w naszym klubie

    Osoby z niektywnymi lub nowo-założonymi kontami, również proszę o rejestrację - w tym przypadku nowego konta przez naszą stronę.

    Warunki proste: 30-40% rakeback, bonus 1500$ (kod: BF1500)


    Turniej Regular w gronie graczy AllInClub (Liga dla początkujących + Liga Betfair/AllInClub) będą odbywać się w każdą niedzielę o godzinie 19.00 z wpisowym 5$.

    Warunkiem brania udziału w rozgrywkach on-line jest udział w przynajmniej jednym turnieju którejś z lig. Szczegóły rozgrywek ligowych na stronie allinclub.pl.

  6. #36
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    NIEZWYKLE WAŻNE ! Przed rejestracją proszę o wyczyszczenie cookies w systemie, co umożliwi sprawne przypisanie gracza do wszelkich programów !

  7. #37
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Jak ktoś to już zrobi / zrobił - proszę info PM lub GSM, posprawdzam czy to działa jak ma działać

  8. #38
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Ponieważ w piatek gościmy dodatkowo Masters kapelusznika, a mam już zapisanyh 9 osób - zostało mi jeszcze 9 miejsc na ligę...
    Proszę zatem o zapisy.
    Przypominam BI70 Double Chance

    I przypominam także, że dziś gramy Ligę dla początkujących za BI15, również zapraszam..

  9. #39
    zapisz na piątek

  10. #40
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Zapisy do 15.00 na forum, później 512 180 101

    Przypominam, że każdy uczestnik dostaje prawo startu w zamkniętym turnieju (grono ligowe) on-line z pulą dodaną od Betfair.