Strona 3 z 6 PierwszyPierwszy 12345 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 58
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Ja będę losował miejsca Sugestie na PM

  2. #22
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Ponieważ to troszkę porozrzucane po różnych wątkach musze zrobić małe podsumowanie. Są w planach 4 spotkania w tym tygodniu - czy się odbędą - zależy od frekwencji...

    WTOREK (DZIŚ) - dla tych, którzy chcialiby dziś zagrać w GARAGE, ponieważ liga się skończyła robimy u nas turniej BI30. Do 20 osób nagrodą dodatkową będzie start w piątek (65+5), przy pełnej obsadzie - start w sobotę (300+30)

    CZWARTEK - liga dla początkujących BI15, nagrodą dodatkową będzie start w piątek (65+5)

    PIĄTEK - turniej ligowy, z dodatkowymi nagrodami, temat wyjaśniony w osobnym wątku BI65+5, przy odpowiedniej obsadzie - będzie satelitą zarazem do sobotniego turnieju.

    SOBOTA - deepstack freezeout BI300+30

    Zainteresowanych naprawdę proszę o zapisy, bo to czy ten układ tygodnia się sprawdzi - zależy od Was...

  3. #23
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    ten turek jest w koncu jednodniowy?

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Piachu, struktura jest na dwa dni, ale zobaczymy jak będzie z obsadą... My możemy grać do piatku

  5. #25
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    136
    O której byłby początek w sobote i jak struktura blindów ??
    Narazie sie zastanawiam dlatego pytam
    dzięki

  6. #26
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    napiszę wieczorkiem... Lecę grać

  7. #27
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez AllInClub Zobacz posta
    Piachu, struktura jest na dwa dni, ale zobaczymy jak będzie z obsadą... My możemy grać do piatku
    Więc mnie wypisać proszę. W niedziele wieczorem wyjeżdzam.

  8. #28
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    mi sie wydaje ze skoro max ilosc osob jest 30 to nawet przy deepstacku powinno sie zakonczyc od razu zwlaszcza ze z tym u seby nie ma klopotu by przedluzyc i posiedziec az do wylonienia zwyciezcy

  9. #29
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Cytat Zamieszczone przez palo Zobacz posta
    mi sie wydaje ze skoro max ilosc osob jest 30 to nawet przy deepstacku powinno sie zakonczyc od razu zwlaszcza ze z tym u seby nie ma klopotu by przedluzyc i posiedziec az do wylonienia zwyciezcy
    Problem czy nie-wszyscy się muszą na to zgodzic

  10. #30
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    538
    Piachu, ja myślę że możemy skończyć w jeden dzień. Zaczniemy po prostu do południa a levele w później fazie zmienimy na 30minut.

    Przewiduję max 12 godzin grania....