Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    103
    Witam!!!
    Chciałbym poinformowac ze juz wkrótce w Bydgoszczy powstanie lokal pokerowy.Jesteśmy w trakcie przebudowy oraz aranżacji.
    Pozyskaliśmy także sponsora poker room Tobet z którym będziemy organizowac liczne cykliczne turnieje oraz ligi dla wszystkich chętnych.

    Powstał także Oddział Kujawsko-Pomorski Polskiej Federacji Pokera Sportowego.
    Naszym celem jest rozwój i popularyzacja tej dyscypliny w naszym regionie.
    Będziemy organizowac szkolenia, ligi oraz turnieje tylko dla członków PFPS.


    PS.Wkrótce podam więcej informacji.

    pozdrawiam ojciec

  2. #2
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    Ciekawie sie zapowiada. Planujecie tez grac cash tables czy tylko turnieje? Jak tak to na jakie stawki i czy bedziecie grac rowniez FL, albo PLO?

  3. #3
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    103
    Cytat Zamieszczone przez danny Zobacz posta
    Ciekawie sie zapowiada. Planujecie tez grac cash tables czy tylko turnieje? Jak tak to na jakie stawki i czy bedziecie grac rowniez FL, albo PLO?
    A propo gier cash nie będę się wypowiadał bo jak wiesz na takie granie zawsze znajda sie chętni.Jako Prezes Oddziału nie popieram otwartego grania cash ,bo jest nie legalne.
    Chociaż sklamię mowiąc ze nie gram na stolikOw cashowych.

    Na pewno w planach mamy zorganizowanie turnieji TH NL od stacka poczatkowego 2000 do turnieji ze stackiem poczatkowym 10000.
    Zorganizujemy takze ligę sit&go w przypadku dużej ilości chętnych (a pewnie przeprowadzimy ankietę )będziemy w stanie zorganizowac turnieje PLO lub NLO.
    Lecz z doświadczenia wiem ze na turniejach Omaha nie ma za duzo graczy.

    Planem naszym jako Oddziału jest doprowadzenie do powstawania klubów oraz drużyn biorących udział w ogólnopolskich ligach.

    pozdrawiam ojciec

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    wow jesli to wypali to mega respekt;d hope you make it;]

  5. #5
    Wiem że napisałeś, że więcej informacji wkrótce, ale czy te turnieje, a raczej ich cykle będą zróżnicowane pod względem wpisowego?
    Chodzi mi o to, czy będą zarówno "familijne" turnieje z wpisowym do 50pln i czy będą normalne turnieje z wpisowym od 100pln???

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    103
    Cytat Zamieszczone przez snopek Zobacz posta
    Wiem że napisałeś, że więcej informacji wkrótce, ale czy te turnieje, a raczej ich cykle będą zróżnicowane pod względem wpisowego?
    Chodzi mi o to, czy będą zarówno "familijne" turnieje z wpisowym do 50pln i czy będą normalne turnieje z wpisowym od 100pln???
    Kolego snopek każdy znajdzie coś dla siebie będziemy starac się o wszystkich pokerzystów tych z mniejszym bankrollem i z wiekszym.Mamy tez wplanach lige dla studentow .
    Niestety mam teraz sporo pracy ale mam nadzieje ze do wrzesnia już wystartujemy.O wszystkim będe informował.
    pzdr ojciec

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    103
    Sadze ze we wrzesniu na pewno wystartujemy.Chcialbym takze poinformowac ze staram sie bardzo mocno by Oddzial Kujawsko -Pomorski mial swojego przedstawiciela w druzynie Tobet w lidze PFPS ktora ruszy od listopada.Sladamy team z trzech regionow dochodzi Pomorze oraz Lublin .Rozmowy ze sponsorem trwaja.
    Wiecej info niebawem.Jezeli macie jakies propozycje lub sugestie wyslucham i przeanalizuje.pzdr ojciec

  8. #8
    Dołączył
    Aug 2009
    Przegląda
    Pomorze
    Posty
    22
    a pod jakim adresem bedzie sie miescil ten lokal ?

  9. #9
    Dołączył
    Jul 2009
    Posty
    103
    lokal bedzie w Galerii Pomorskiej w Xl Bowling