Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    7
    Ja mam statystyki 21/13/4
    a Hotza 70/8/9 ale jedynie po ośmiu jakiś 50 rękach

    Na flopie niezdecydowałem się na CBet ponieważ oboje mieli Fold to CBEt na wysokości 60 no i z doświadczenia zauważylem że jeżeli ląduje niski flop i do tego para na stole to gracze lubią reraisować gracza raisującego preflop udając że skompletowali trójkę.

    Z powodu statystyk przeciwnika - głównie jego agresji oceniłem jego reraise na turnie jako pare ósemek,slowplayowane tripsy lub zupełne siano i próbę kradnięcia pota. Na river stwierdziłem że mocne obstawienie będzie najpewniejszym sposobem na wyciągnięcie z przeciwnika wszystkiego.

    Co Wy o tym sądzicie? I czy w ogóle bawicie się w podbijanie preflop takich niskich connectorów? Czy może preferujecie limpowanie ich i czy sprawdzacie podbicia z nimi?

    EverestPoker Game #4793895070: Table Doha-13 - $.25/$.50 - No Limit Hold'em - 23:10:35 - 2009/07/03
    Seat 1: Hotza ($19.30)
    Seat 2: @lukrainien@ ($32.35)
    Seat 3: nikser ($43.05)
    Seat 4: manwa ($54.20)
    Seat 5: Smajsti ($50.75)
    nikser posts the small blind of $0.25
    manwa posts the big blind of $0.50
    The button is in seat #2
    *** HOLE CARDS ***
    Dealt to Smajsti [ ]
    Smajsti raises to $1.50
    Hotza calls $1.50
    @lukrainien@ folds
    nikser calls $1.25
    manwa folds
    *** FLOP *** [ ]
    nikser checks
    Smajsti checks
    Hotza checks
    *** TURN *** []
    nikser checks
    Smajsti bets $3.00
    Hotza raises to $6.00
    nikser folds
    Smajsti calls $3.00
    *** RIVER *** []
    Smajsti bets $11.25
    Hotza raises to $11.80, and is all-in
    Smajsti calls $0.55


    Pozdrawiam,
    Jacek

  2. #2
    Dołączył
    Mar 2006
    Posty
    222
    fold pf

    na takich graczy jak Hotza lepiej grac z kartami typu AT, KJ..., a grania z niskimi SC szczególnie bez pozycji unikam.

    geeez, jeszcze grasz vs 40BB, wiec ez fold.
    Ostatnio edytowane przez Greg ; 04-07-2009 o 16:55

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Fold PF. Masz na BT calling station, przeciwko któremu będziesz OOP posflop z marginalną ręką.

  4. #4
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Też pasuję takie ręce pre flop, jeśli jest duża szansa, że po flopie będę bez pozycji, w dodatku przeciwko shortstackowi.
    Taki flop jest dobry do cbeta, chociaż ten 70/8 jednak by mnie od tego skutecznie odwiódł. No i jeśli, jak twierdzisz, ci konkretni gracze (bo takiej ogólnej tendencji ja przynajmniej nie zauważyłem) lubią wykorzystywać takie flopy do kradzieży, to też odpuszczam.
    Na turnie po prostu reraise. Po co się czarować z donkiem? Jak ma to dopłaci, jak nie ma... to może też dopłaci, licząc, że mu dojdzie , a flush draw na nietrafionym riverze już nic nie dołoży...
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 05-07-2009 o 16:53

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    436
    easy reraise turn.

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    7
    Rozdanie skończyło się tak:
    *** SUMMARY ***
    Smajsti shows [ ]
    Hotza shows [ ]
    Hotza collects $38.60

    Dzięki wielkie za rady. I mam jeszcze pytanie, nie gracie w ogóle suited connectorów na takich stawkach(poza oczywiście jakimiś podbiciami z buttona)? A jak gracie to czy sprawdzacie z nimi standardowe podbicia(3-4BB) będąc na dobrej pozycji?

    Pozdrawiam

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2007
    Posty
    143
    Na SH mozna handy typu 67s, 78s, 89s to imo mozna juz czasem otwierac z MP, a napewno z CO. Na UTG to troche zbyt loose, ja bym otwieral 9Ts+.