Strona 3 z 5 PierwszyPierwszy 12345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 45
  1. #21
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Trias Zobacz posta
    Dałbym głowę, że pewien instruktor z Unipoker... jak mu tam... hm.. coś na S... twierdził co innego

    No nie wiem, chyba zdarzają się delikwenci, którzy stackują się tylko z KK i AA, więc nie byłbym taki pewny. Generalnie sam mam opory przed wrzucaniem wszystkich żetonów z czymś gorszym niż KK, ale jednak na bb vs. btn chyba nawet jeśli to jest błąd, to niewielki...
    na 100bb ?
    to chyba tylko z aa, kk przeciwko donkowi


    a i zeby byla jasnosc z tym AK to mowimy o bvb oczywiscie

  2. #22
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Nie dam ci teraz linka do filmiku, bo nie mam już abonamentu, ale sytuacja była taka: Na buttonie siedział jakiś TAG, którego dość często 3betowałeś. Akurat trafiłeś KK na small blindzie, oczywiście 3bet i gościo się odwija. Stwierdziłeś, że można by pokusić się o call 4beta, bo z jego strony to zagranie bardzo często jest blefem, ale z KK nie jest to zbyt dobre, bo jeszcze spadnie as i będzie problem, ale z AA już można by tak zagrać. Zapytałem, czy nie byłoby to zbyt czytelne zagranie, bo w końcu z czym innym callniemy 4beta jak nie z AA? Odpowiedziałeś, że nie jest to złe, jeśli też od czasu do czasu sprawdzamy np. z AK czy JJ...

  3. #23
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Jakby kogoś interesowało to policzyłem sobie.

    Zakładam w obliczeniach 4bet z TT+, AQs+, AK czyli łącznie 50 combosów - 3.8% - szeroko jak na 50NL.

    Zakładam, że folduje TT, AQs. Czyli folduje 10 combosów, a więc mamy 20% FE.

    EV=3.81.

    Jeżeli sprawdza z TT+, AK EV=0.17.

    Jeżeli 4betuje JJ+, AK - 3% - i nie folduje to EV=-2.42.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 03-07-2009 o 22:10

  4. #24
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    no to kłamałem

    przeciwko donkom tak, oni nie patrza na twoj range tylko na swoje karty, przeciwko regom na 100bb nie warto

  5. #25
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    Pewien instruktor z unipoker na S powiedział że to nl50 i tu fajerweków nie będzie a następnie powiedział ,że to nie prawda że wszyscy na tych stawkach stakują się z AA,KK bo jak widać po rozegraniu poprzedniej ręki zestakował się z AK:
    I nie rozumiem po co mam liczyć blefa skoro na moje ai on z blefem nie sprawdzi.
    Ostatnio edytowane przez easygracz ; 03-07-2009 o 22:23

  6. #26
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    763
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Zakładam w obliczeniach 4bet z TT+, AQs+, AK czyli łącznie 50 combosów - 3.8% - szeroko jak na 50NL.

    Zakładam, że folduje TT, AQs. Czyli folduje 10 combosów, a więc mamy 20% FE.

    EV=3.81.

    Jeżeli sprawdza z TT+, AK EV=0.17.

    Jeżeli 4betuje JJ+, AK - 3% - i nie folduje to EV=-2.42.
    Człowieku tu nie ma nic do liczenia, po prostu się stakujesz.

  7. #27
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Z tego co widzę, to ten wątek nei jest jakąś szczególną reklamą unipoker.pl

  8. #28
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Człowieku tu nie ma nic do liczenia, po prostu się stakujesz.
    o bezstresowe podejście do pokera pushandpray

    Z tego co widzę, to ten wątek nei jest jakąś szczególną reklamą unipoker.pl


    nie stronka spok bardzo dużo daje początkującym.tylko za prawdziwe czary mary to se trza 300 zeta zapłacić ale cóż wiedza kosztuje.Mastery zaczeły grać 8 lat temu gdzie misie się stakowały z K10 na FR i nie było to rzadkie zjawisko teraz przy dziesiątkach stron internetowych,trenerskich zbudowanie solidnego staka z mikrostawek zajmuje prawdopodobnie 3 razy więcej czasu.
    Ostatnio edytowane przez easygracz ; 03-07-2009 o 22:33

  9. #29
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    no na Nl50 fajerwerków nie ma, grasz solidne abc, czyli na bvb stackujesz sie z AK, JJ+ na luzie


    z tym liczeniem blefa to ty serio ?
    bo jezeli to level to nie rozumiem, a jezeli na serio to juz wszystko wiadomo

  10. #30
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Cytat Zamieszczone przez Rado Zobacz posta
    Człowieku tu nie ma nic do liczenia, po prostu się stakujesz.
    Uważaj, bo Peri to strasznie nerwowy cżłowiek, zaraz Ci cośtam pociśnie
    A co do rozdania, to nie wyobrażam sobie, by tu się nie zestackować, chyba od dłuższego czasu dywagujemy sobie nad jakimś absurdem podważając totalstandardowe zagranie