Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 45
  1. #11
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez PaSiEk Zobacz posta
    Zawsze jest mozliwosc po 3becie call i zrzucamy na allina.
    przeciez to my 3betujemy

  2. #12
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Rzeszów
    Posty
    2,180
    sorry

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    superstandart na nl600

  4. #14
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Aby push był opłacalny gość musi 4betować prawie 4% rąk zakładając, że sprawdza nas z JJ+, AK. Prawie nikt nie ma takiego 4bet range na 50NL. Generalnie na 50NL to nie jest opłacalne. Tylko w niektórych sytuacjach.

    Soprano grasz duuużo wyżej i tam pewnie masz easy stackoff preflop z TT+, AQ+?

  5. #15
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    z twojego miejsca nie, bo nie robi sie calli 4betow (a juz napewno nie oop).

    jak to nie A Howard Lederer przeciwko durrowi w HSP dokladnie tak zagral call 4 beta a potem checki do konca i przegral z 86 ;p

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    Generalnie na 50NL to nie jest opłacalne. Tylko w niektórych sytuacjach.
    no i wszystko w temacie ai to oddsy 1,3-1 pokerstove jego zakres nawet z 2 wałkami plus AK i jesteśmy w dupie.
    Tu nie ma się na czym znać czy nie znać kto popełnił błąd TY bo do nl100 zobaczysz AA,KK u debili.
    Ostatnio edytowane przez easygracz ; 03-07-2009 o 21:25

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez PeriMCS Zobacz posta
    Sam tak nie raz zagrałem, ale to jest błąd przeciwko nie donkowi na 50NL. Za każdym razem byłem na siebie wkurzony. Koleś musi bardzo szeroko 4betować, żeby to było opłacalne. Albo musi być jakaś spora historia między wami. Chociaż nawet w takim przypadku też KK+ widze tylko. Albo to musi być jakiś donk.

    Stackowanie się z QQ na 50NL też jest -EV jeżeli nie ma na to specjalnych warunków. Też niestety stackowałem się z QQ preflop.
    To fakt, ale tutaj sytuację zmienia to, że jest to button vs. blind...

  8. #18
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez easygracz Zobacz posta
    Generalnie na 50NL to nie jest opłacalne. Tylko w niektórych sytuacjach.
    no i wszystko w temacie ai to oddsy 1,3-1 pokerstove jego zakres nawet z 2 wałkami plus AK i jesteśmy w dupie.
    Tu nie ma się na czym znać czy nie znać kto popełnił błąd TY bo do nl100 zobaczysz AA,KK u debili.
    to jakim cudem pokazął tu JJ ?

    stackuj sie tutaj i napewno nawet na micro wyjdziesz na +
    chociazby z tego wzgledu że bierzesz poprawke jakies 5% na blef, bo FE nie jest tutaj 0

  9. #19
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    z twojego miejsca nie, bo nie robi sie calli 4betow (a juz napewno nie oop).
    Dałbym głowę, że pewien instruktor z Unipoker... jak mu tam... hm.. coś na S... twierdził co innego
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    stackuj sie tutaj i napewno nawet na micro wyjdziesz na +
    No nie wiem, chyba zdarzają się delikwenci, którzy stackują się tylko z KK i AA, więc nie byłbym taki pewny. Generalnie sam mam opory przed wrzucaniem wszystkich żetonów z czymś gorszym niż KK, ale jednak na bb vs. btn chyba nawet jeśli to jest błąd, to niewielki...
    Ostatnio edytowane przez Trias ; 03-07-2009 o 21:56

  10. #20
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    Myślałem, że ten na M hehe

    A co do handu to megastandard na NL200+, ale Bogiem a prawdą nie wyobrażam sobie, by na NL50+ było jakoś bardzo inaczej