Strona 13 z 25 PierwszyPierwszy ... 3111213141523 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 242
  1. #121
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    135
    Oczywiście jestem mocno rozczarownay karą dla gracza Mejwon.

    To niedopuszczalne zachowanie na bubblu w satelitce i powinno być ukarane znacznie bardziej surowo niż tylko banem na czacie.

    W grze live miałbym okazję do złożenia reklamacji w trakcie trwania rozdania co skutkowałoby sitoutem dla gracza Mejwon i pozostałbym w grze.

    W grze online nie mam takiej możliwości, a więc kara w takiej sytuacji (przecież to decydująca faza satelitki) powinna być większa.

    Stack miałem najmniejszy i moja sytuacja była trudna, ale podwojenie - łatwiejsze w takiej sytuacji, gdyż często zostanę sprawdzony przez przecinika z gorszymi kartami (z nadzieją zakończenia gry) - pozwalało mi wrócić do gry. Widziałem już różne "cuda" na tym etapie w satelitkach i nie można wykluczyć przecież, że gracz za Mejwonem postanowiłby podbić. Napisanie na czacie "mam T9", a następnie poczekanie przez dłuższą chwilkę by dotarło to do gracza po nim i dopiero call wyraźnie sugeruje jakie to działanie miało cel: "zobacz, mam średnią rękę, ale wchodzę, nie podbijaj".

    Cóż, nie spodziewałem się tak łagodnej kary. W dodatku o decyzji w mojej sprawie dowiaduję się z forum...
    Ostatnio edytowane przez Solverman ; 15-07-2009 o 11:36

  2. #122
    Dołączył
    May 2009
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    30
    Prosze o zapis na dzień 1B:
    -Sp1der,
    -Michciu,
    -Gadek.

  3. #123
    Solverman - nie skontaktowałeś się z nikim od nas w tej sprawie.

  4. #124
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Pozwoliłem sobie założyć wątek w dziale MTT na temat tej sytuacji. http://forum.pokerzysta.pl/turnieje-...-na-bublu.html

  5. #125
    Dołączył
    Jan 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    135
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Mateusz Zobacz posta
    Solverman - nie skontaktowałeś się z nikim od nas w tej sprawie.
    Złożyłem reklamację poprzez organizatora turnieju Heinza. Na moje pytanie czy mam jeszcze dodatkowo napisać bezpośrednio do Paradise w tej sprawie otrzymałem odpowiedź, że nie trzeba.

  6. #126
    proszę o zapisanie na dzień 1B :

    Ryki
    GIG
    Ziigmund

  7. #127
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Wawa
    Posty
    187
    Moim skromnym zdaniem jezeli sytuacja wygladala tak jak przedstawil ja na swej stronce Pepone, to nalezaloby nawet rozwazyc kare dyskwalifikacji dla gracza o nicku Mejwon. Jego wpisowe powinno zasilic pule nagrod lub ewentualnie powinno sie przesunac jego ticket na tego nieszczesnika, ktory byl laskaw odpasc na bubblu.
    Pozdrawiam
    Karelli

  8. #128
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    W-wa
    Posty
    1,493
    Niestety w Polsce ogólnie przyjętym zwyczajem jest dyskusja o danym rozdania podczas jego trwania jak również różnego rodzaju cooperation play oraz soft play. Co gorsze jest na to również ciche przyzwolenie większości organizatorów turniejów. Dlatego większość graczy nie widzi nic dziwnego w fakcie zaproponowania czekania do końca w momencie jak ktoś jest już na all in albo poinformowania o kartach jakie się zrzuca czy z jakimi się gra...
    W kwestii znajomości zasad, etykiety pokerowej, itp jest nam tak daleko do reszty świata jak w kwestii wyników osiąganych przez naszych graczy...

  9. #129
    Dołączył
    Sep 2006
    Posty
    951
    jakas kara musi byc, jezeli gracz ten zagra w tym turnieju to powinien dostac sitotuta na 1-2 poziomy blindow minimum

  10. #130
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Mateusz Zobacz posta
    Solverman - nie skontaktowałeś się z nikim od nas w tej sprawie.
    Ciekawe... To za co Mejwon dostał bana na chata jak nie wyżej opisaną sytuację z satelity?