Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    Po przemyśleniach, które nausnęły mi się czytając wasze komentarze nasuwa mi się kilka kolejnych pytanek:

    1. Kontralujemu tutaj pulę na flopie, ponieważ mamy najwyższą możliwą parę i nie chcemy wyrzucić słabszych rąk, które coś nam wypłacą na pozostałych streetach lub jesteśmy zdominowani przez seta i nie budujemy puli, tak ?

    2. Co jeśli mamy rękę typu QJ a flop przychdzi J or Q high plus dwie niskie karty i draw na kolor jak w przedsatwionym na początku rozdaniu. Czy teraz raise donkbeta ma sens? - bo nie chcemy zobaczyć A lub K na dalszych streetach ? Czy jednak znów tylko call ? Rozumiem, że oczywiście dużo może zależeć od typu przeciwnika, ale interesuje mnie jak standardowo gracie pod nieznanego przeciwnika w takiej sytacji.

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    krótkie pytanie do Ciebie: co bys zrobił gdyby on an Twoje 12$ na flopie zrobił 36$

    push, fold czy call ?

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    Cytat Zamieszczone przez Soprano Zobacz posta
    krótkie pytanie do Ciebie: co bys zrobił gdyby on an Twoje 12$ na flopie zrobił 36$

    push, fold czy call ?
    fold, nie zaangażowałem jeszcze 1/3 stacka w to rozdanie i wiem, oczywiście nie na pewno, że przeciwnik ma lepiej.
    Ostatnio edytowane przez WOJGOLEE ; 03-07-2009 o 19:40

  4. #14
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    no to po co zamieniac AJ w blef ?
    jak gosc ma FL DR i leaduje to po to by wrzucic tu stack

    jak masz zamiar foldowac na jego przebicie to rób to z 98o a nie z AJ w tym wypadku

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    19
    limp call smierdzi parka, ja oceniam pana na secika . fold turn, pozdro