Strona 1 z 2 12 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 15
  1. #1
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    Full Tilt Poker $0.25/$0.50 No Limit Hold'em - 6 players - View hand 170602
    The Official DeucesCracked.com Hand History Converter

    UTG: $58.80
    MP: $59.65
    Hero (CO): $114.15
    BTN: $50.00
    SB: $61.75
    BB: $50.00

    Pre Flop: ($0.75) Hero is CO with A J
    UTG calls $0.50, MP calls $0.50, Hero raises to $2.75, 3 folds, UTG calls $2.25, 1 fold

    Flop: ($6.75) A 4 2 (2 players)
    UTG bets $4, Hero raises to $12, UTG calls $8

    Turn: ($30.75) K (2 players)
    UTG bets $19, Hero requests TIME...


    Chyba dość częsta sytuacja, foldujemy czy gramy przebijamy AI ? Nic innego chyba nie pozostaje? Wydaje mi się, że do tego punktu zagrałem dobrze.

    Staty przeciwnika po 61 rękch więc próbka mizerna :
    vp$ip:18/pfr:8/3bet:10/taf:inf

  2. #2
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Ja bym go nie przebijał na flopie. Call i patrzę, co zrobi na turnie.

  3. #3
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    A z jakiego konkretnego powodu byś go nie przebijał? Jest draw na kolor i chyba nie chcę mu dać łatwo zobaczyć turna ?

  4. #4
    Dołączył
    Jun 2003
    Przegląda
    Anfield Road
    Posty
    2,967
    Cytat Zamieszczone przez Tamar Zobacz posta
    Ja bym go nie przebijał na flopie. Call i patrzę, co zrobi na turnie.
    this

    pot control

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    203
    Cytat Zamieszczone przez WOJGOLEE Zobacz posta
    A z jakiego konkretnego powodu byś go nie przebijał? Jest draw na kolor i chyba nie chcę mu dać łatwo zobaczyć turna ?
    grasz na zakres rak masz pozycję często donkują z setem teraz.
    Ostatnio edytowane przez easygracz ; 02-07-2009 o 20:11

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Raisem wyrzucisz gorsze ręce typu para niższa niż as (przeciwnik zbyt ogarnięty nie jest wnioskując po limp/call UTG i może spokojnie z takim zakresem donkbetować). Owszem leży flushdraw, ale spadnie tylko w 18% na turnie. Równie dobrze UTG może mieć słabszego asa, dwie pary. Masz pozycję i należy ją wykorzystać.

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Też myślę, że call lepiej na flopie. Na turnie jesteś w dupie wg mnie. Nie donkują tak wysoko z drawami. I nie bardzo mi też pasuje limp do jakichś SC. Przy graczas 40/10 tak, ale tutaj raczej parki. Chyba, że już widziałem w wykonaniu tego gracza inaczej to wtedy push.

    Jak często donkbetował? Ile ma % donkbet?
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 02-07-2009 o 22:38

  8. #8
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    166
    Za mała próbka rąk co do donk betowania przeciwnika. Pytanie odnośnie tego jak bym zagrał call na flopie

    1.Co do kolejnego donk beta na turnie, foldujemy na niego top parę (w tym momencie przeciwnik może wyczuć,że jesteśmy słabi bo tylko callowaliśmu flopa i grać ze słabszym A lub drawem, wyrzucając nas z lepszą ręką z rozdania)?

    2.Jeśli na turnie nie zagra kolejnego donkbeta, betujemy, czy bierzemy free card (sam nie wiem po co ale zapytam (dalsza kontrola puli może)) ?

    3.Pytanie, głównie do Soprano - callując z top pair donkbet na flopie gdzie jest flush draw nie wystawiamy się zbytnio na częste wyrzucenie na turnie przez agresywnego przeciwnika, w szczególności gdy spadnie karta dopełniająca draw? Rozumiem call na flopie gdyby takiego drawu nie byłu, ale gdy jest... Czyli gdy spada karta dopełniająca draw na turn, foldujemy do kolejnego beta i tyle ?

  9. #9
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez WOJGOLEE Zobacz posta
    Za mała próbka rąk co do donk betowania przeciwnika. Pytanie odnośnie tego jak bym zagrał call na flopie

    1.Co do kolejnego donk beta na turnie, foldujemy na niego top parę (w tym momencie przeciwnik może wyczuć,że jesteśmy słabi bo tylko callowaliśmu flopa i grać ze słabszym A lub drawem, wyrzucając nas z lepszą ręką z rozdania)?
    Jak tylko sprawdzisz to na turnie pula jest mała i cię nie wywali. Zresztą sam podałeś wytłumaczenie, dlaczego nie należy foldować.

    Cytat Zamieszczone przez WOJGOLEE Zobacz posta
    2.Jeśli na turnie nie zagra kolejnego donkbeta, betujemy, czy bierzemy free card (sam nie wiem po co ale zapytam (dalsza kontrola puli może)) ?
    Easy bet.
    Ostatnio edytowane przez PeriMCS ; 03-07-2009 o 11:52

  10. #10
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    1. Rozumiem, że pytasz o blank turn? Musiałbym zobaczyć jego bet, ale zdecydowanie częściej call niż fold.

    2. Przy jego checku na turn gram value beta.

    3. Limp z UTG nie wskazuje na to, żeby przeciwnik był agresywny . Jeżeli zamyka się kolor na turnie i widzę kolejne zagranie, to zrzucam. Nasza linia wygląda jak flushdraw, więc nie sądzę, żeby UTG zagrał solidnego beta bez mocnej ręki. Zdecydowanie częściej powinien się wystraszyć kolejnego pika i zagra check.