Zobacz wyniki ankiety: Czy jestes graczem

Głosujących
120. Nie możesz głosować w tej sondzie
  • Stolikowym

    43 35.83%
  • Turniejowym

    28 23.33%
  • SNG

    19 15.83%
  • "uniwersalnym" - gram wszystko

    30 25.00%
Pokaż wyniki od 1 do 8 z 8
  1. #1
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    Chce zapuścić sondę i poczytać opinie na temat:
    jakiego typu (rodzaju) jesteś graczem?
    Nie chodzi mi oczywiście o to czy jesteście graczami dobrymi, czy przeciętnymi ale o rodzaj gier jakie preferujecie:
    - czy jesteście graczami stolikowymi
    - czy jesteście graczami turniejowymi
    - czy jesteście graczami SNG
    - czy jesteście graczami "uniwersalnymi" - gracie "wszystko"

    Ja np uważam się za gracza turniejowego - gram głównie turnieje, czasem SNG i rzadko stoliki, a to z tej przyczyny, że w zasadzie na turniejach (no i może na SNG - ale trochę mnie one nudzą) mogę powiedzieć, że jestem w sumie zdecydowanie na plus w kasie zaś jak mnie czasem podkusi wejść na stolik to zawsze wszystko tracę...
    Poza tym lubię grać turnieje, oczywiście stresuje się ale raczej jest to stres mobilizujący do koncentracji i lepszej gry, zaś na stoliku wpadam często w tilt...

    Chce się też was spytać jak wychodzicie na swej grze, albo może tak: czy są znani gracze "wyłącznie" turniejowi którzy na dłuższa metę mogą powiedzieć że są na plus - że z tego typu gry da się ciągnąć zyski ( o stolikowców nie pytam bo to oczywiste).
    I może jeszcze ktoś by napisał coś o graczach typowo SNG - czy tacy są i czy można "wyłącznie" z tego ciągnąć zyski?
    Można też jeśli ktoś zechce podzielić się info na jakie stawki gra i gdzie?
    zapraszam do rozmowy

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    Cholera, znowu mi nie wyskoczyła ankieta!
    Chyba dam sobie z tym spokój, temat proszę wykasować.
    PS
    Może by ktoś zamiast mnie założył taki temat z załączoną ankietą?

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Dodalem ankiete.

  4. #4
    Jaki cel ma ta ankieta? Piszesz jakąś pracę, przymierzasz się do otwarcia jakiegoś interesu czy jak?

  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    Nigdy nie wypełniałeś/czytałeś żadnej ankiety?

    W jakim celu pytasz, książkę piszesz?
    Ostatnio edytowane przez joy71 ; 03-07-2009 o 11:02

  6. #6
    Dołączył
    Jun 2009
    Posty
    3
    a ja gram i sit&go i turnieje, a stolików nie cierpię bo nie mam cierpliwości i źle bankrollem zarządzam, z turniejami poprawiam się pod tym względem
    to co mam zaznaczyć jak chcę wybrać dwie opcje?

  7. #7
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez AKTINOS Zobacz posta
    a ja gram i sit&go i turnieje, a stolików nie cierpię bo nie mam cierpliwości i źle bankrollem zarządzam, z turniejami poprawiam się pod tym względem
    to co mam zaznaczyć jak chcę wybrać dwie opcje?
    Proponuje dodać - "Uniwersalnym - nie umiem nic"

  8. #8
    Dołączył
    Apr 2006
    Posty
    169
    Aby zaznaczyć w ankiecie jakim się jest graczem trzeba siebie znać, a żeby siebie poznać trzeba "trochę" pograć dlatego jeśli ktoś dopiero zaczyna (gra mniej niż rok) niech się wstrzyma bo chyba ktoś taki nie może wiedzieć z dużym prawdopodobieństwem co mu się będzie najlepiej grało.
    Dodam od siebie, że przez pierwsze 2 lata grałem prawie same stoliki i nie zdawałem sobie sprawy że to raczej nie dla mnie, może kiedyś...?