Strona 3 z 3 PierwszyPierwszy 123
Pokaż wyniki od 21 do 28 z 28
  1. #21
    Dołączył
    Dec 2008
    Posty
    290
    Cytat Zamieszczone przez Paradise Poker - Mateusz Zobacz posta
    Może i mieliśmy gorszy, krótki okres, ale jakość wraca - możecie mi wierzyć!
    To nie prawda. Pacyfic, Pokerstars, Full tilt, Chili poker.
    W tych roomach grałem i support jest dużo lepszy. Także pan panie Mateuszu nie odpowiedział na moja wiadomość. Ja wpłaciłem tylko 150 E, a bonus straciłem z własnej winy. Nie zmienia to faktu, że support jest w mojej ocenie beznadziejny.

  2. #22
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Trudno będzie się na coś zdecydować. Jak widać, ile graczy, tyle opinii na temat softów. Jeden twierdzi, że ten jest super, natomiast drugi zupełnie coś odwrotnego. Każdy ma jakieś zalety i wady. Nie mniej jednak, dziękuję wszystkim za opinie, bo przynajmniej dowiedziałem się, co nieco, na temat działania poszczególnych softów. Pozostaje mi nic innego, jak na własnej skórze je przetestować i znaleźć ten najlepszy.

    Jakbyście mieli jeszcze jakieś propozycje godne uwagi - dajcie znać.

  3. #23
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    1,505
    dajcie znać jak będzie pokerrom w złotówkach

    wtedy na luzie będziemy sobei wpłącać i wypłacać kk i w dupie będziemy mieć wszelakie netellery :P

  4. #24
    Dołączył
    Apr 2007
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    262
    sportingbet -> paradise jest chyba zlotowkach o ile nic sie nie zmienilo od 3 lat. :-]. Na b2b da sie uzyskac 65% rb ale przy 16 000 Vip. Co akurat na NL200 nie powinno byc az tak trudne.

  5. #25
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Ja zdecydowanie polecam Ci Bossmedie.

  6. #26
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Cytat Zamieszczone przez Ace Zobacz posta
    Ja zdecydowanie polecam Ci Bossmedie.
    why?

  7. #27
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    kazdy poleca to z czego coś ma
    ja jak pracowałem w roomach z bossmedii czy ongame to wiadomo co polecalem a ze teraz robie w roomie ipokerowym to wiadomo co polecam
    proponuje miec zawsze roll na 2-3 roomach z roznych sieci wtedy wiadomo jak cos sie sypnie to pozostaja pozostale
    wiekszosc osob zwiazanych bardziej lub mniej zawodowo z pokerem wlasnie tak czyni
    a juz polaczenia sa rozne
    z reguly takie:
    turnieje tu(ps czy ftp)
    stolik tu (ipoker ongame boss czy micro)

    a dlaczego to chyba kazdy wie

  8. #28
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    331
    Haha nie nie jestem w zaden sposob powiazany z bossmedia, po prostu zaczalem tam grac troszke ponad miesiac temu i jak na razie gra mi sie tam chyba najlepiej a troche sieci obskoczylem.. poziom (na nl100) jest bardzo niski.. wiadomo ze wszedzie znajdzie sie fishow ale to co tam sie dzieje jak dla mnie przerasta wszystko inne.. no ale moze to taki zbieg okolicznosci ze akurat tak trafiam.. niby na FT wiecej ludzi to wiecej fishy.. ale trudniej tam o table selection zeby znalezc np jeden stolik 6max z fishem, to przy okazji siedzi 4 regow i gra sie duzo trudniej.. a na bossmedi na stolikach 5max mozesz miec totalnych 2 fishy i praktycznie non stop grasz z nimi rozdania..
    Poza tym soft jest nienajgorszy a echobike gral na fulltilcie wiec jest przyzwyczajony do dobrego softu..