Strona 11 z 18 PierwszyPierwszy ... 910111213 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 101 do 110 z 177

Wątek: Nasze Foty

  1. #101
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    No ładnie alutek, robi wrażenie

    Gdzie to robione?

  2. #102
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    zatoka oludeniz, turcja, skok z prawie 2k m.n.p.m
    szczerze mowiac to adrenaliny zero, taki lot w bujanym fotelu z ładnymi widoczkami. rok temu skakali z tej gory moi starzy a tatko to juz wieku emerytalnym (a flex sie boi)
    bungy i skok ze spadochronem są 100 razy lepsze.

  3. #103
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    widziałem już kilka wypadków paralotniarzy i nie wyglądało to najlepiej ... sorry, ale dla mnie ufanie kilkunastu linkom i jednemu dużemu kawałkowi materiału to nic innego jak igranie z życiem i lekceważenie potęgi natury ... nie chcę się kłócić czy coś, ja po prostu mam takie samo podejście np. do rowerów i motocykli, które np. przy zderzeniu z innym samochodem wypadają równie słabo co paralotnia w konfrontacji z mocnym wiatrem

  4. #104
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    40
    flex, ale są też takie rowery wodne wiesz, spadanie co najwyzej na taflę wody... grozi zmoczeniem, ale cóż... jest ryzyko jest zabawa!

  5. #105
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    widziałem już kilka wypadków paralotniarzy i nie wyglądało to najlepiej ... sorry, ale dla mnie ufanie kilkunastu linkom i jednemu dużemu kawałkowi materiału to nic innego jak igranie z życiem i lekceważenie potęgi natury ... nie chcę się kłócić czy coś, ja po prostu mam takie samo podejście np. do rowerów i motocykli, które np. przy zderzeniu z innym samochodem wypadają równie słabo co paralotnia w konfrontacji z mocnym wiatrem
    lol, to miałeś niezły fart skoro wypadki zdarzają się raz na miliony skokow a ty widzialeś już kilka...
    po za tym skacze ze spadochronem w plecaku, a nawet dwoma , bo jeszcze zapasowy jest... nie ściemniaj więc, tylko się przyznaj, że masz nieuzasadnionego stracha...
    i jeszcze jedno, jak jest mocny wiatr to nikt normalny nie skacze

  6. #106
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    mam swoje zdanie i go nie zmienię, mniejsza z tym ... najważniejsze, że zrobiłeś super zdjęcia i tym samym podniosłeś bardzo wysoko poprzeczkę jeżeli chodzi o ten wątek

  7. #107
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    I mi sie udao cos pstryknac Nokia






  8. #108
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    robione dzisiaj, obrzeża Krakowa














  9. #109
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Ten pajak na przedostatnim zdjeciu to prawie jak photo-crashig squirrel


  10. #110
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    ten pająk był celowo skadrowany w określonym miejscu i momencie ... był naprawdę sporych rozmiarów
    Ostatnio edytowane przez flexstyle ; 19-09-2009 o 01:26