Strona 1 z 18 12311 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 1 do 10 z 177

Wątek: Nasze Foty

  1. #1
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Dość niedawno zainteresowalem sie bardziej fotografią i wpadłem na pomysł wątku gdzie możnaby wrzucać swoje ciekawe zdjęcia. To duże forum i musi być tu paru ludzi lubiących pstrykać Poza tym chyba każdy teraz ma, jakis aparat i co jakis czas cos ciekawego uda mu się uwiecznić.
    Zachęcam więc do dyskusji i wklejania swoich dzieł

    Dobra to ja pierwszy

    Zdjęcie zrobiłem wczoraj podczas burzy nad ursynowem.
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 02-07-2009 o 03:37

  2. #2
    Dołączył
    Jun 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    335
    wow całkiem niezłe ;d

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Dąbrowa Górnicza
    Posty
    346
    Lol, to musi być Photoshop! Awesome

    Ode mnie zdjęcia ze zwykłej cyfrówki:


  4. #4
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Wrocław
    Posty
    2,243
    a, czemu nie. kiedyś kupiłem sobie analoga, ale ciężko się na tym uczy, bo nie można zobaczyć podglądu itp. itd. Poza tym film i wywołanie wychodzi dość drogo, dlatego pewnie kontynuuję to jak sobie kupię jakąś maszynkę za 3k Więc sorry za jakość.


  5. #5
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    to ja wrzuce zdjecie na czasie, czyli nadchodzaca burza. jakosc slaba bo robione telefonem ale ujecie ciekawe.

    Ostatnio edytowane przez Tompkins ; 02-07-2009 o 15:17

  6. #6
    Dołączył
    Apr 2004
    Przegląda
    katowice
    Posty
    4,233
    i po to się właśnie z Wysp do Polski wraca

  7. #7
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez kapelusznik Zobacz posta
    Lol, to musi być Photoshop! Awesome
    hehe no zdjęcie przeszlo przez photoshop, ale tylko podstawowa obróbka ( balans bieli, kontrast, nasycenie, wyostrzenie), żadnych bajerów

    Wbrew pozorom zrobienie takiego zdjęcia nie jest trudne, ale bez porządnego statywu się nie obejdzie

    Jak już jestesmy przy zjawiskach pogodowych to gdy bylem w maju na Krymie jadąc wybrzeżem przez góry po wyjechaniu z chmur okazalo się że jechaliśmy przez coś takiego.



    @mash

    No nauka fotografii na analogu musiala być strasznie żmudna i kosztowna... Moj aparat mam niecaly miesiąc i juz zrobilem ponad 1000 zdjęć wiec potrzebowalbym do tego 30 rolek filmu Wywolanie, odbitki, skanowanie, masakra

    dlatego pewnie kontynuuję to jak sobie kupię jakąś maszynkę za 3k
    No za 3k mozna juz kupic w miare przyzwoity nowy aparat, a za polowe tego używke sprzed paru lat. Ja wybrałem opcje 2 i nie żałuje
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 02-07-2009 o 12:21

  8. #8
    Dołączył
    Jan 2006
    Posty
    217


    Zdjęcie zrobione na cmentarzu w Irladii Północnej. Nie wiem czy to ufo/ghoust czy muszka.lol

  9. #9
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,830
    Co prawda pozyczylem na razie aparat, ale mam mocne postanowienie zglebienia tematu



    Ciemno bo to jakoś zimą było robione.
    A w ogole to polecam wszystkim forum fotoprzyroda.pl co niektorzy tam focą to szok.

  10. #10
    Dołączył
    May 2005
    Posty
    1,763
    Bilson Twoje obie foty miazdza, Tompkins tez niczego sobie