Strona 4 z 18 PierwszyPierwszy ... 2345614 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 177

Wątek: Nasze Foty

  1. #31
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    bardzo ładnie Pinio, szczególnie pierwsze

  2. #32
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Podbijając temat co sądzicie o zdjęciach w technice HDR?

    Może nie każdy wie co to takiego więc zarzuce pare linków

    75 Stunning HDR Images: The Ultimate HDR Collection | Spoonfed Design

    Chicago HDR Photography by Delobbo

    Zdjecia, filmy, gry - Widelec.org - Zdjęcia - Fotografia - Fotki w HDR (część 4)

  3. #33
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    High dynamic range imaging - technika w fotografii polegająca na wykonaniu kilku ekspozycji tego samego kadru, z których część jest niedoświetlona, a pozostała część prześwietlona. Używając tej techniki najczęściej robi się trzy fotografie (poprawnie naświetloną, niedoświetloną i prześwietloną, z różnicą około 2 EV), a następnie łączy się obrazy w jeden plik. Pozwala ona na wykonanie zdjęć scen o dużej rozpiętości tonalnej.


    teraz juz wiem xD ale po obejrzeniu samych zdjec nie wiedzialem

  4. #34
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    swoja droga to zdjecie robilem wlasnie w HDR



    Dzieki temu widac wyraznie te chmury ktore nadciągały znad morza Normalne zdjecia nie oddaly tego jak niesamowicie to wyglądało

    Zdjecie robione marnym kompaktem bez autobracketingu. Nie mailem statywu wiec opierałem go o skałe
    Ostatnio edytowane przez bilson ; 09-07-2009 o 00:18

  5. #35
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Apropo zjawisk atmosferycznych dzisiaj widzialem najladniejsza tecze jaka mialem okazje kiedykowliek obserwowac na zywo na poczatku była to tęcza podwójna (o ile jest taka nazwa :P) niestety pod reka nie bylo nawet aparatu cyfrowego wiec fotki z telefonu nie oddaja w pełni jak wyraziste kolory miala tecza ta druga tecza byla widoczna prawie tak dobrze jak zazwyczaj sa tecze



  6. #36
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Dopiero dziś wpadłem na ten wątek, a też chciałbym pokazać kilka fotek. Ale mam małe pytanko - jak wrzucić fotę na forum?? Kiedyś mi Alutek próbował to wyklarować, ale już nie pamiętam... Czy trzeba fotę wrzucić najpierw na jakis serwer??

  7. #37
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    wrzucasz np na fotosik.pl i potem dajesz na forum w formie: [img]/adres obrazka[/img]

  8. #38
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    2,357
    Dobra, a więc pierwsza próba...



    EDIT: Udało się!!
    Ostatnio edytowane przez Jack Daniels ; 09-07-2009 o 16:59

  9. #39
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    sorry za jakość, ale mam w komórce tylko 2 mega pixela

    pierwsze to talia kart oświetlona światłem z myszki, a pozostałe trzy to moje okolice ... raczej mało robię zdjęć ... robię je tylko w ważnych dla siebie chwilach, tym się głównie kieruję jeżeli mam być szczery








  10. #40
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez Jack Daniels Zobacz posta
    Dobra, a więc pierwsza próba...



    EDIT: Czy tylko ja nie widzę tego zdjęcia tylko jakis kwadracik?? Co zrobić??
    ja też widzę kwadracik ...
    wejdź sobie na ImageShack® - Image Hosting tam po wrzuceniu (np. z resize`m) klikasz na fotkę i kopiujesz link z okienka: Embed this image / forum