Strona 13 z 18 PierwszyPierwszy ... 31112131415 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 121 do 130 z 177

Wątek: Nasze Foty

  1. #121
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    a mi się właśnie podoba ten kwadracik, ma elegancką ramkę, posiada wymowę filozoficzną i na pewno jest lepszy od niektórych zdjęć z tego wątku

  2. #122
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    no bo ja robię fotki bardziej ambitne i dokumentujące ważne dla mnie momenty, które coś sobą mówią, a nie zachody i wschody słońca wycyckane jakościowo i świecące się jak psie jajca, które można na pocztówkach w każdym kiosku kupić ... staram się po prostu z miejsc totalnie zwykłych, przeciętnych i czasem po prostu nieciekawych coś wyciągnąć czyli zrobić "coś z niczego" ... a co do ich "krzywości" to chyba masz krzywy monitor, ja mam płaski ekran
    No to jeśli te 3 zdjęcia przedstawiają to "coś" to

  3. #123
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    a mi się właśnie podoba ten kwadracik, ma elegancką ramkę, posiada wymowę filozoficzną i na pewno jest lepszy od niektórych zdjęć z tego wątku
    Jak myślisz, czy mogę go wysłać na konkurs World Press Photo?

  4. #124
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    Cytat Zamieszczone przez yoger Zobacz posta
    P.S. Alutek - te fotki z Turcji to z nad Morza Egejskiego tak ze 100-150km od Marmaris?
    to zdjecia Błękitnej Laguny w zatoce Ölüdeniz. tak, to Turcja Egejska ok 90km na poludnie od dalamanu, wiec od marmaris jakos z 250km na południe ale to tak na oko




    no i mam dla Was kilka fotek z ostatniego spotkania z kolegami pod mostem















    poniewaz wiekszosc z Was nie sledzi wątku motoryzacyjnego wiec te fotki wrzucam rownież tutaj. foty są autorstwa mojego kolegi, reżyseria i wybór lokalizacji do fotek to już mój pomysł
    a poniżej jeszcze kilka fotek mojej byłej kochanki














    aha, nie mam i nie mialem żadnego ultrafioletu w swoim aucie - to tylko specjalnie do zdjec.




  5. #125
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez Kerim_Wisla Zobacz posta
    Jak myślisz, czy mogę go wysłać na konkurs World Press Photo?
    jak najbardziej !!! byłem 2 razy na tej wystawie i z pewnością mógłbyś liczyć przynajmniej na jakieś wyróżnienie

  6. #126
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    kuken, wiadomo, że nie są to jakieś super mega fotki, ale przynajmniej się staram żeby były chociaż trochę ambitne i "mroczne" ... w końcu nie robi ich jakiś Kazik Darłyga z Czepichowa Górnego tylko folklor tego forum czyli ja

  7. #127
    Dołączył
    Jun 2008
    Posty
    192
    Cytat Zamieszczone przez bilson Zobacz posta
    pole golfowe koło Wejcherowa

    [/URL]



    wtf:OO jakby nie bylo w temacie "foty" to na sto procent bym powiedzial ze render

  8. #128
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    Cytat Zamieszczone przez flexstyle Zobacz posta
    kuken, wiadomo, że nie są to jakieś super mega fotki, ale przynajmniej się staram żeby były chociaż trochę ambitne i "mroczne" ... w końcu nie robi ich jakiś Kazik Darłyga z Czepichowa Górnego tylko folklor tego forum czyli ja
    Jak masz takie fotograficzne zapędy i sprawia Ci to przyjemność,to proponuje zainwestować w jakiś normalny sprzęt. To nie są wielkie pieniądze, nie będziesz żałował Komórka to się nadaje do robienia ciekawszych zdjęć jak patyk do malowania obrazów

  9. #129
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    nie, aparatu nie planuję kupować, zdjęcia robię tak tylko przy okazji ... rozpatruję za to zakup małej kamerki cyfrowej, tzn. będę rozpatrywał jak mi pozwolą grać normalnie w pokera w przyszłym roku

  10. #130
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,
    szukam jakiegoś darmowego hostingu na internetowy album zdjęciowy ale nie bardzo się orientuję w tym temacie. Zależy mi na tym żebym mógł dodawać zdjęcia i żeby można tam też umieszczać jakiś tekst czy to w komentarzach czy w innej formie. To nie ma być na zasadzie fotosik.pl tylko oddzielna domena na tak jak np. mojanazwa.prv.pl która będzie jakby albumem. Proszę o polecenia jakiegoś serwisu.
    pozdrawiam