Strona 12 z 18 PierwszyPierwszy ... 21011121314 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 111 do 120 z 177

Wątek: Nasze Foty

  1. #111
    Dołączył
    Oct 2006
    Przegląda
    Cebu City, Philippines
    Posty
    868
    pole golfowe koło Wejcherowa






  2. #112
    Dołączył
    Feb 2007
    Przegląda
    Górno
    Posty
    224
    najs
    aż sobie wstawilem na tapete to 3cie

  3. #113
    Ok, teraz czas na mnie. Wszystko bez edycji, prosto z aparatu (kompakt troche ogranicza, ale nie moge sobe pozwolic na taszczenie 2 toreb ze statywami, obiektywami i body wielksci konsoli do gier). :P Inna sprawa ze zdjecia robie takie sobie, ale zawsze jest co powspominac. Wracajac do meritum, zdjecia wrawdzie nie z lotu ptaka, ale tez robione wysoko. (Chata pod Rysami)



    Schronisko w sumie jak kazde inne, ino wyzej, ale toalety oraz widoku z nej w chwili zadumy nic nie przebije.





    Ponizej zas 2 fotki z Orlej perci, a dokladniej Granatów





    Tutaj zas Polonina Caryńska jesli mnie pamiec nie myli....



    ... tuz przed zapadnieciem zmroku.



    Coby troche zejsc na ziemie, ostatnie tdP, prawie finisz.



    P.S. Alutek - te fotki z Turcji to z nad Morza Egejskiego tak ze 100-150km od Marmaris?
    Ostatnio edytowane przez yoger ; 27-09-2009 o 15:33

  4. #114
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    yoger, to z chaty pod rysami to ktora jest godzina?

    Rzadko kiedy tam tak pusto.

    Pozdrawiam

  5. #115
    Zdjecie chaty bylo robione jakos przed 8 rano aktrat jak wychodzilismy na szlak, stad tak pusto.

  6. #116
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    mała porcja mroku, robione we wtorek ... pierwsze dwa zostały lekko przerobione softem w mojej komórce






  7. #117
    Dołączył
    Oct 2007
    Posty
    152
    Flex te zdjęcia to ani ładne, ani ciekawe, a na dodatek krzywe i tragicznej jakości. No chyba , że autor zmieni tytuł tematu na "nasze nieudane foty" to te pasują jak ulał.

  8. #118
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Krakow
    Posty
    407
    Cytat Zamieszczone przez kuken Zobacz posta
    Flex te zdjęcia to ani ładne, ani ciekawe, a na dodatek krzywe i tragicznej jakości. No chyba , że autor zmieni tytuł tematu na "nasze nieudane foty" to te pasują jak ulał.
    no bo ja robię fotki bardziej ambitne i dokumentujące ważne dla mnie momenty, które coś sobą mówią, a nie zachody i wschody słońca wycyckane jakościowo i świecące się jak psie jajca, które można na pocztówkach w każdym kiosku kupić ... staram się po prostu z miejsc totalnie zwykłych, przeciętnych i czasem po prostu nieciekawych coś wyciągnąć czyli zrobić "coś z niczego" ... a co do ich "krzywości" to chyba masz krzywy monitor, ja mam płaski ekran

  9. #119
    Dołączył
    Aug 2007
    Przegląda
    Wisła
    Posty
    80

    http://www.fotosik.pl/pokaz_obrazek/...1571c59fb.html

    Chciałem spróbować zamieścić jakieś zdjęcie, ale wychodzi mi tylko kwadracik. Czy ktoś wie dlaczego?

    Edit by Doli: Na fotosiku pod zdjeciem ->pobierz pozostale kody, zdaje sie ze pelny rozmiar tylko dla wersji premium.
    Ostatnio edytowane przez Kerim_Wisla ; 03-12-2009 o 10:21

  10. #120
    Dołączył
    Jul 2009
    Przegląda
    Valinor, Shire
    Posty
    633
    zly link jest, albo zle wprowadzony, ablo serwer na z kotrego jest img ma zablokowana publikacje