Pokaż wyniki od 1 do 10 z 10

Wątek: Royal Flush

  1. #1
    Dołączył
    Jun 2004
    Przegląda
    Bytom, Bielsko - Biała
    Posty
    126
    Chcialbym sie pochwalic: dostalem pierwszy raz w zyciu Royal Flush grajac Texas Hold'em. Gralem na Pacyfic Poker 0.5/1 i na AKs dostalem Royal Flush na river. Pula byla dosc spora (36.5$). Ciekaw jestem jak czesto w teorii i w praktyce zdarza sie dostac taki uklad. Czy doswiadczeni gracze(Doli, Marian, Blacha...) dostali Royal Flush juz duzo razy?

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2004
    Przegląda
    Kielce
    Posty
    150
    Hmm,

    ja nie jestem doswiadczonym graczem Dollim, Blaha, ani tym bardziej Marianem, ale nie dostalem jeszcze ani razu Royal Flush. 2 lub 3 razy zdarzylo mi sie miec pokera, ale nigdy krolewskiego.

    Mam nadzieje Excel, ze nie obrazisz sie, ze tu odpowiadam, chociaz nie jestem zadnym z doswiadczonych graczy, zwlaszcza Dollim, Blaha lub Marianem.

    pozdrawiam,

    Plissken

  3. #3
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Kraków
    Posty
    573
    Apropos royal flushów, najbardziej nieprawdopodobnym wydarzeniem jakie widziałem były dwa pod rząd!! I to oba z wykorzystaniem dwóch kart jednego z graczy i trzech ze stołu i oba kierowe. Działo się to już dość dawno temu na pokerstars, ale mam jeszcze numery rozdań jakby ktoś chciał sprawdzić: #267324 i #267325. Była to gra NL na play money.

  4. #4
    Dołączył
    May 2006
    Przegląda
    Gorzów WLKP.
    Posty
    3
    Co do dwoch pod rząd,to chyba maszynka losowa musiała się akurat przekręcić o pełen obrót..czemu nie.
    Sam trafilem juz RSFa ze dwa razy, kierowego i winnego. Jak na pół roczku gry to chyba nie za rzadko Statystycznie wychodzi ze nastepne dostane po czterdziestce ,bo to jakies 1:kilkunastu milionow.
    A co do zwykłych SF, to co ciekawe tez ze dwa razy miałem,z tego jeden przegrałem,nie powstrzymam się,muszę to napisać:

    ja (Ac7c), koles: (Kh6c) heads-up 10$

    flop : 2c3c4c - nie myslice,ze lezy przed wami "nut" prosto od Chip&Dayle ? Bet-0,7 of pot size, Call

    turn: Jh - u mnie bez zmian,ale nie chce go prepłoszyć kolejnym dużym betem, przeciwnie,niech sam blefuje, ja bet - 0,2 of the pot , malutki, "jestem słaby,nie bij' , on - tylko call (cienias)

    RIVER: 5c !!! - Wczesniej miałem kolor i nuta w kolorze(no chyba ze założę, żę miał 5c6c - nie sądzę, że ktos to bierze pod uwagę), teraz mam już A2345c, cholera jak tu zgarnac jeszcze pare chipów z tego? Mały bet,moze koles sie wkreci i poczuje szanse na nie mały juz pot,zablefuje.
    On all-in. Tak sucho bez żadnego znaku,przeleciało mi przez mysl że ma tą 6c, ale ja Call. Szok.

    Tak więć straight fluush mi się zdarzył 2 razy, ale jak wynika z tej historii, jeśli masz tylko jedną karte do niego, z tej dolnej strony, to ten DRUGI MOZLIWY UKŁAD może być lipny.

    Wspominajek juz wystarczy, RSFy to marzenie.

    :lol: :lol: :P :twisted: :roll:

  5. #5
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    ja mialem dwa razy tez w przeciagu kilku godzin i takie same!!!!!!!!!

    mialem 10x na BB

    Flop AKQ i turn J

    dwa razy były to kiery

  6. #6
    Dołączył
    Jul 2005
    Przegląda
    Rzeszow
    Posty
    132
    ja mialem raz AKs, na flopie QJsQ, turn 10s jest ROYAL FLUSH ale niestety sfoldowalo mi reke przed flopem bo padl mi net najlepsze jest to ze caly dzien net dzialal bez zarzutow i w momencie jak dostalem na reke AK padl a pozniej znow dzialal dobrze :twisted:

  7. #7
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    ja raz miałem ROYAL FLUSH, i to po flopie!!!! koleś dostał strita i draw do flush strita... spuściłem go z buy ina...

  8. #8
    Dołączył
    May 2003
    Przegląda
    Warszawa / Częstochowa
    Posty
    1,114
    przypominam że na forum jest temat Poker - album rodzinny gdzie zalecane jest chwalenie się pokerkami :P

  9. #9
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Lublin
    Posty
    152
    Hand #256314180 at table: Table TH 1008
    Started: Wed Apr 05 11:25:09 2006

    cucucu1 is at seat 1 with 207 .70
    Tajszon is at seat 2 with 341 .60
    Hero is at seat 3 with 434 .60
    kennyken is at seat 4 with 621 .20
    PapaLaka is at seat 5 with 0 .00

    Hero posts the large blind 4.00
    Tajszon posts the small blind 2.00

    Tajszon: -- --
    Hero: ,
    kennyken: -- --

    Pre-flop:
    FOLD kennyken
    Tajszon: Raise 16.00
    Hero: Raise 40.00
    Tajszon: Raise 120.00
    Hero: Call 120.00

    Flop (Board: , , )

    Tajszon: All in
    Hero: Call 223.60

    Turn (Board: , , , )


    River (Board: , , , ; )


    Showdown:
    Hero shows: , (a royal flush)
    Tajszon shows: , (two pair Queens and Jacks)

    Mainpot:
    Hero wins the pot of 684.20 with a royal flush

    (3 .00 rake were taken for this hand)

  10. #10
    Dołączył
    Feb 2006
    Przegląda
    wrocek
    Posty
    1,348
    woooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooooow
    royal flush o którym pisałem wyżej dostałem identyko!!!!!
    AK karo w ręce i identyczny flop!!!!!!! wooooooooooooooow