Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7

Wątek: Neteller

  1. #1
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    Hello,

    Moglby ktos na szybko napisac jakie sa oplaty za korzystanie z Netellera?

    Chodzi mi o wyplate na polskie konto w banku, zalozenie i korzystanie z ich karty kredytowej (maja?) i czy sa jakies oplaty przy wplatach/wyplatach z/do poker roomu?

    Mam konto na MB ale w euro i zaczynaja mnie dobijac przeliczniki pomiedzy eur<-->$ dlatego chcialbym jako alternatywe w zasadzie chyba jedyna skorzystac z Netellera w $.

    bede wdzieczny za odpowiedz,
    K

  2. #2
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    ok, znalazlem w miare szybko. Prosze tylko o potwierdzenie:

    - wyplata z Netellera na konto w banku - 10$
    - zalozenie ich pre paid card - 0$???
    - wyplata z bankomatu - 6$
    - placenie karta w sklepach - free
    - wplata do poker roomu - free
    - wyplata z poker roomu - pobieraja jakies prowizje???
    - przesylanie pieniedzy pomiedzy uzytkownikami - jaka za to oplata?

    Z tego co widze roznica miedzy MB a Netellerem jest dosc znaczna. w MB wyplata 1,8e do banku. Tak samo duza prowizja przy wyplacie z bankomatu, ale powiedzmy, ze to mozna jakos przezyc jesli za darmo mozna placic w sklepach. Ile kosztuje jednak zalozenie takiej karty? i czy przy wyplacie poker roomy pobieraja jakas prowizje? dzieki wielkie za odpowiedzi

  3. #3
    Dołączył
    Sep 2007
    Posty
    217
    Cytat Zamieszczone przez Kejsper Zobacz posta
    Z tego co widze roznica miedzy MB a Netellerem jest dosc znaczna. w MB wyplata 1,8e do banku. Tak samo duza prowizja przy wyplacie z bankomatu, ale powiedzmy, ze to mozna jakos przezyc jesli za darmo mozna placic w sklepach.
    W jaki sposób chcesz wypłacać pieniądze z MB za pomocą bankomatu? MB nie wydaje kart płatniczych. Chyba, że się coś zmieniło?

    Polecam poczytać FAQ -> https://help.neteller.com/cgi-bin/ne...ct=&p_lva=1324

    - wyrobienie karty zdaje się darmowe
    - przy wypłacie z bankomatu do 6$ musisz doliczyć 2.95% prowizji za przewalutowanie

    Z tego co wyczytałem na forum, to średnio pobierają około 20 groszy prowizji na każdym dolarze!! Wychodzi na to, że pobierają tak jakby 2x prowizję za przewalutowanie. Jeśli masz konto w $ i wypłacasz kasę w bankomacie, to kasa najpierw jest przewalutowywana na euro, a później na zł. Przynajmniej ja tak to zrozumiałem. Masakra...

    Wniosek z tego taki, że najlepiej mieć konto w Euro i grać w pokerroomie, gdzie też jest Euro. Wtedy tylko raz zapłacisz za przewalutowanie.

    Jeśli coś źle napisałem, to proszę o poprawienie.

    BTW. Już jest założony podobny temat http://forum.pokerzysta.pl/poker-w-i...etella-49.html
    Ostatnio edytowane przez echobike ; 02-07-2009 o 10:12

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    znalazlem ten watek wczoraj, po dodaniu juz tego tematu.

    Ogolnie wyglada to dosc drogo, moze jesli ktos obraca dziesiatkami k $ to jakos na tym wychodzi, ale ciezko raczej wydobyc od nich gotowke. Jeszcze sama karta do zakupow w sklepach jest ok i jest to jedyna oplacalna opcja.

    Pytanie tylko czy neteller/poker roomy pobieraja jakas prowizje przy wyplacie z poker roomu na netellerem? bo pamietam, ze kiedys tak bylo u niektorych bukmacherow, ale to moglo sie przeciez zmienic...

    EDIT: MB nie ma kart ale wyplata na konto bankowe u nich kosztuje 1,8eur i trwa najczesciej mniej niz 24h. Przy wyplacie w godzinach porannych do godz 19 powinnismy kase miec na koncie, jak pozniej wyplacimy to na nastepny dzien. MB mialo wprowadzac tez karty swoje jednak jak gdzies kiedy cos znalazlem zrezygnowali ze wzgledu na credit crunch. A szkoda to wielka, czekalem na to bardzo mocno
    Ostatnio edytowane przez Kejsper ; 02-07-2009 o 12:27

  5. #5
    Dołączył
    Jun 2006
    Przegląda
    Wroclaw
    Posty
    144
    Jakie polecacie bankomaty do wypłaty z karty nettelera?Podobno Pekao SA ma najlepsze kursy.Ale konkretow nie znam..Przelew pomiedzy uzytkownikami nettelera to 1,9%.

  6. #6
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    PL
    Posty
    863
    pko bp raczej

  7. #7
    Dołączył
    Nov 2006
    Posty
    276
    Nowe.

    Bo stare moga ukrasc pieniadze, a potem niekiedy sa duuze problemu ze zwrotem..