Pokaż wyniki od 1 do 9 z 9
  1. #1
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    15
    Jestem graczem FR, który dopiero co (15k rozdań) zaatakował NL 200. Na niższych stawkach często sam rozpoczynam stoliki bo uważam, że dosiadają się do mnie donki!

    Z tym kolesiem grałem niedługo. Gra statystykami 70/60 z kosmiczny AF i 3bet% powyżej 15(30 rąk). Pare rozdań wcześniej stackowałem go 2 pary AA22 na 2 pary TT77(300bb). Był ewidentnie stiltowany: bluzgał na mnie na czacie, rizował 100% rozdań.

    TLPoker - Rozdanie - pokaż : 81346

    wybaczcie mi link z innego forum ale nie moge przekonwetrować rozdania.

    Moje pytanie:
    Jak rozgrywacie takiego monstera?! Czy ktoś rozważa shove na river? Czy gdyby zagrał over bet shove na river czy powinienem pasować?

    pozdrawiam,

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    342
    Jeśli raisuje każdy pot to chcesz, żeby pot maksymalnie urósł jesli dojedziecie do river z setem asów, więc wydaje mi się Cb na flopie bedzie dobry zagraniem. Taki gracz pradopodobnie będzie Cię floatował i zagra call flop, bet turn albo c/r. Przy twojej lini zagrałbym raise river Pozdr

  3. #3
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Breslau
    Posty
    1,244
    bet/bet/bet? przeciez jak trafi to nie zrzuci

  4. #4
    Dołączył
    Oct 2008
    Posty
    697
    jak mam goscia na tilcie robie tak:
    LiquidPoker - Login

    everestu nie ma na pokertableratings wiec ciezko tez go ocenic czy stiltowany by przydzwonil czy nie...
    ja narazie na 2 takie AI z AA dostalem 2x calla... raz od KK a drugi raz jak w tej rece co wkleilem...

    I chyba tez bym postawil stack na szali wiedzac w jakim jest stanie emocjonalym Jak by mu doszedl backdoor flush to mowi sie trudno

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    15
    ad. elpe21 -> ok ale twoja sytuacja to Nl100 a moja reka to nl200 $600 deep. nie rozegram all inna pre bo mi koles nigdy tego nie callnie! 1BI to bym pushował bez problemu na river.

    Gdyby przeciwnik miał seta z flopa lub na turnie to na 100% by risował flop lub turn. Z drugiej strony kilkukrotnie wcześniej robił re-rise na river z średnią reką!

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Bet flop przede wszystkim.

  7. #7
    Dołączył
    Dec 2007
    Posty
    528
    Totalny standard. Bet flop, bet turn, bet river.

  8. #8
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cytat Zamieszczone przez paskuda84 Zobacz posta
    Moje pytanie:
    Jak rozgrywacie takiego monstera?! Czy ktoś rozważa shove na river?
    Rozgrywamy normalnie - 3xbet. Natomiast uwzględniając fakt, że miałeś reada że przeciwnik jest stiltowany to jest to rozegranie kompletnie beznadziejne/

    Cytat Zamieszczone przez paskuda84 Zobacz posta
    Czy gdyby zagrał over bet shove na river czy powinienem pasować?
    Skoro zadajesz takie pytania to znaczy, że zbyt wcześnie zacząłeś atak na wyższe stawki.

    jdx

  9. #9
    Dołączył
    Nov 2009
    Posty
    13
    Dla mnie to jest bezbłędnie rozegrana ręka. Nie da się jej lepiej zagrać moim zdaniem. Check na flopie, żeby zbytnio monstera nie reprezentować, dać mu pole do blefu, później dobry bet mimo gry bez pozycji, na river też dobry bet i call na raise dla mnie też jest dobrym zagraniem bo to jedyna ochrona przed runner runner flushem co mógł sugerować call za 24$ na turnie. Gratuluję. Grasz na wysokich stawkach i radzisz sobie świetnie powodzenia!
    Ostatnio edytowane przez Cinek44 ; 22-11-2009 o 21:16