Strona 3 z 54 PierwszyPierwszy 123451353 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 21 do 30 z 532
  1. #21
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Nie no jasne solver dobre i to...

  2. #22
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    Ty nie marudź, tylko wpadnij na casha do greena za jakies 10 minut sie zacznie

  3. #23
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    Nie dam rady dzisiaj ;p ale wpadne do was nie bawem po małej przerwie ;]

  4. #24
    Na początek gratulacje za zorganizowanie TAKIEJ ligi. Z chęcią wziąłbym w niej udział jednakże moja przygoda z pokerem zaczęła się niedawno i dla mojego bankrolla wydatek 120 zł jest trochę zbyt duży (szczególnie że nie mam doświadczenia z grą live). Stąd moje pytanie czy można byłoby organizować satelity do turniejów ligowych? Przy opłacie 30 zł co czwarta osoba wygrywałaby wejściówkę, więc myślę że chętni by się znaleźli.

  5. #25
    Dołączył
    Sep 2008
    Przegląda
    Metropolia Trójmiasto
    Posty
    457
    4 satelity na miesiąc ? Wątpie żeby heinzowi się chciało ;]

  6. #26
    Dołączył
    Mar 2007
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    721
    jest to jakiś pomysł, ale napewno nie przed pierwszym turniejem. Mamy teraz bardzo dużo pracy związanej z ligą i chcemy, zeby to wyglądało jak najlepiej. Krótko mówiąc póki co nie ma na to czasu

  7. #27
    Po 30 pln to chyba za dużo zamieszania by było, ale może jakieś DONy za 60 pln

  8. #28
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    W ogóle bez sensu z tymi satelitami itd. Nie gramy turnieju z wpisowym 1000zł. Bez sensowne zamieszanie tylko

  9. #29
    Dokładnie. Ale mam nadzieje ze przy stołach nie bedzie palenia..

  10. #30
    Dołączył
    Feb 2008
    Przegląda
    Gdańsk
    Posty
    183
    Arek napisał to wyżej. Mimo, iż jestem palaczem podoba mi się to. Po mistrzostwach pomorza zauważyłem, że to jednak dużo lepiej