Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 15 z 15
  1. #11
    No brainer reraise pot - zgadzam sie z jdx odnosnie zakresu rak przeciwnika

    Pozdrawiam

  2. #12
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    ok, dzieki za opinie

    Normalnie raisuje tu w 75% przypadkow, w tym poszedlem za instynktem i obstawilem przeciwnika na monstera i absolutnie nie nazwalbym tej sytuacji "no brainer".

    Poker Hand History #4416430- Pokerhand.org

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez Tompkins ; 29-06-2009 o 00:14

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    nie wiem czy to byl instynkt :P ale napisales ze bigstack gral solidnie jak dla mnie to jego gra w tym rozdaniu byla zalosnie beznadzijena :P

    Call na flopie z golym 63 ok, ale z redrawem do flusha to raczej az sie prosi o reraise

  4. #14
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Opole
    Posty
    331
    seb, ja go rozumiem w taki sposob.

    Na flopie obstawil ze jak raisnie to ja sie zrzuce z AAxxs a jak sprawdzi to jest szansa ze 3betne. Turn i river zagral fatalnie to przyznam. Ale przed tym rozdaniem gral tak jak napisalem i tak go odbieralem.

    Coz, jezeli to nie byl instynkt to nie wiem co, esp Doyla? W kazdym razie czulem ze jestem gorszy i jak sie okazalo mialem tylko 30% na flopie.

    Pozdrawiam

  5. #15
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Hehe, koleś się przestraszył bo jego strit nie był nutsowy. Zresztą nie bezpodstawnie ponieważ IMO każdy omahowiec powinien mieć w swoim raising range ręce typu 5678. Tylko czy Hero, mając taki układ, czekałby na turn dając darmowy river potencjalnemu FD.

    BTW. Wczoraj na PLO8 50 po raz drugi w życiu widziałem taką sytuację - w zlimpowanej puli jeden koleś bez pozycji na flopie i turnie betuje z middle setem a donk na pozycji go oczywiści sprawdza. River paruje najwyższą kartę na stole, nie ma low, możliwy jest strit no i oczywiście i fule. Koleś bet a donk flat call z karetą.

    jdx

    EDIT: Notabene, wchodzenie w podbicia z T653, nawet double suited, nie jest IMO zbyt solidne.
    Ostatnio edytowane przez jdx ; 29-06-2009 o 21:08