Strona 4 z 5 PierwszyPierwszy ... 2345 OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 31 do 40 z 48
  1. #31
    Dołączył
    May 2005
    Przegląda
    Zamość
    Posty
    272
    zabezpieczenia na netku napewno duzo lepsze, ale mb jakies takie latwe szybkie i przyjemne
    wlamania na poczte a potem na mb sa bardzo bardzo czeste, poprostu mogli by np dac jakies jednorazowe haslo bez przypomnienia na email , takj ak to jest w nt/

    dobrze ze br=0 jeden problem z glowy ;]

  2. #32
    Witam, zablokowali mi konto na mb zekomo w celu weryfikacji, po przeslaniu dokumentow czekam juz 6 dzien, dzis postanowilem im pograzic i napisalem ze skasuje konto oraz bede dochodzil swoich praw w brytyjskich instytucjach finansowych chroniacych prawa klientow. Zobaczymy czy da to efekt pozytywny oby nie odwrotny, wydaje mi sie ze u nich decyzje podejmowane sa w oderwaniu od obiektywnych przeslanek, zobaczymy jak bedzie... Prosba moja do was jest taka abyscie wpisywali orientacyjnie ile dni zajela ta procedura odblokowania waszych kont w waszych przypadkach. MB=0

  3. #33
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Warszawa
    Posty
    784
    juz nawet nie pamietam ale ponad tydzien chyba i kilkanascie maili

  4. #34
    Mój post o którym wyżej zrobił baaaardzo dobra robote na drugi dzien konto zostalo odblokowane czy jest to sposob na nich nie wiem ale - może.

    Szanowny Panie XXXXXXX,

    uprzejmie dziękujemy za cierpliwość. Informujemy, iż Pana konto Moneybookers znow jest w pelni aktywne a Pan bez przeszkod może korzystać z naszych usług.

    Dziękujemy za kontakt z Moneybookers. W razie wątpliwości czekamy na pytania.

    Pozdrawiam,
    Hristo, Moneybookers Ltd.

  5. #35
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Ja tez im napisalem ze zlikwiduje konto jak mi nie odblokuja szybko i nast dnia bylo odblokowane i kazali tylko doslac dokumenty.

  6. #36
    Dołączył
    May 2006
    Posty
    710
    Mam pytanie do korzystających z mb, tak nieco obok tematu, ale akurat ten wątek jest na wierzchu to spytam tutaj.

    Chyba rok temu przewinął się temat karty mb - czy coś w tej sprawie się ruszyło, jakieś prognozowane terminy? Czy też idea takiej karty upadła? Bo z tego co pamiętam to miała być dosyć ciekawa ekonomicznie alternatywa do monopolu nt.

  7. #37
    Dołączył
    Jun 2007
    Posty
    496
    podobno kocnowka tego roku, no ale w tamtym roku tez miala byc...

  8. #38
    Dołączył
    May 2009
    Posty
    142
    Cytat Zamieszczone przez weeskacz Zobacz posta
    Mam pytanie do korzystających z mb, tak nieco obok tematu, ale akurat ten wątek jest na wierzchu to spytam tutaj.

    Chyba rok temu przewinął się temat karty mb - czy coś w tej sprawie się ruszyło, jakieś prognozowane terminy? Czy też idea takiej karty upadła? Bo z tego co pamiętam to miała być dosyć ciekawa ekonomicznie alternatywa do monopolu nt.
    z tego co udalo mi sie dowiedziec, to wstrzymali akcje z kartami, tlumaczyli to kryzysem na świecie,

    Do tematu maja wrocic, na biezaco beda o tym informowali,

    Opcja z koncem roku, jest prawdopodobna,

  9. #39
    Dołączył
    Aug 2009
    Posty
    15
    witam, chce wyplacic z MB okolo 3k zl, po podaniu daty urodzenia wyskakuje mi strona z czyms takim:

    Niestety nie mozemy zweryfikowac danych tego profilu z niezaleznym zródlem informacji. W swietle brytyjskich przepisów przeciwdzialajacym praniu brudnych pieniedzy jestesmy zobowiazani do zazadania dodatkowego dowodu tozsamosci przed przystapieniem do realizacji Panstwa pierwszej wyplaty.

    Oferujemy nastepujace szybkie i latwe opcje:

    Opcja 1: Obciazyc kwota wyplaty Pana/Pani karte kredytowa/debetowa (natychmiast)
    Panstwa karta zostanie obciazona oplata za wyplate.

    Opcja 2: Weryfikacja Pana/Pani konta bankowego (w ciagu 3 dni roboczych)
    Platnosc zostanie zrealizowana poprzez Panstwa konto bankowe. W polu adnotacji tej platnosci znajdzie Pan/i kod weryfikacyjny, który nalezy wprowadzic na naszej stronie internetowej.


    Nie jest to moja pierwsza wyplata z MB, najwieksza z poprzednich to 1500 zl. Mam przeprowadzona weryfikacjie adresu.
    Nie posiadam karty kredytowej wiec zostaje Opcja 2.
    Narazie wstrzymalem sie z ta weryfikacja gdyz nie bardz to rozumiem.
    Co to znaczy - 'Pole adnotacji tej platnosci' - chodzi o tytul przelewu ?(w takiej sytuacji weryfikacja nastapilaby przeciez dopiero po tym jak dostane kase na konto), jesli nie chodzi o tytul przelewu to o co ?
    Gdzie takowy kod weryfikacyjny na stronie MB mialbym wprowadzic ?

    bede wdzieczny za pomoc w zrozumieniu

  10. #40
    Dołączył
    Jan 2006
    Przegląda
    Pruszków
    Posty
    778
    Cytat Zamieszczone przez Slash Zobacz posta
    Co to znaczy - 'Pole adnotacji tej platnosci' - chodzi o tytul przelewu ?(w takiej sytuacji weryfikacja nastapilaby przeciez dopiero po tym jak dostane kase na konto), jesli nie chodzi o tytul przelewu to o co ?
    Dostaniesz mikro przelew z kodem, który to kod trzeba będzie podać monejowi. Kiedyś trzeba było podać kwotę przelewu jaka dotarła, teraz widać przeszłli na kody.

    Pepone