Strona 2 z 5 PierwszyPierwszy 1234 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 11 do 20 z 48
  1. #11
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Ok 10 razy do uzytkownikow prywatnych w ciagu jakis 2 lat.
    Glownie jakies male kwoty typu 50$ srednio pewnie.

  2. #12
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    ,....
    Posty
    218
    ja wysłałem maila ze skanem dowodu i po godzinie mialem odblokowane ale oborocilem jakies 14K w 3miechy i nie pytali gdzie co i jak. godzina mail zwrotny ze odblokowane z podziekowaniem. ale zwieksze sobie limit jeszcze weryfikujac adres domowy przyda sie Osoba ktora nawet nie zrobiła 1wszego przelwu bankwego ma tylko 4Kzł na transakcje.

  3. #13
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    tez mnie to troche zaniepokoilo jako ze od jakiegos czasu rowniez uzywam mb. niestety support netellera byl tak tragiczny ze musialem z nich zrezygnowac, polski dzial obslugi w ogole nie odpisywal na maile i do dzisiaj nie odpisal A chcialem tylko zmienic adres zamieszkania po przeprowadzce, widac za duzo bym chcial ;p

    Edit: kurak i co tam z tym mb?
    Ostatnio edytowane przez kraks ; 01-07-2009 o 12:11

  4. #14
    Dołączył
    Aug 2006
    Przegląda
    Kraków/Tarnobrzeg
    Posty
    341
    "Twój list weryfikacyjny został wysłany na adres zarejestrowany na Twoim koncie w dniu 22/06/2009.
    Jeśli nadal nie otrzymałeś listu weryfikacyjnego, prosimy o cierpliwość, ponieważ dotarcie listu może zająć 2-5 dni roboczych. Niestety nie jesteśmy w stanie zagwarantować, że list dotrze. W tym przypadku Twój adres nie będzie mógł być zweryfikowany."

    Chyba ich pojebało.

    Kurak jaki masz do nich adres email?

  5. #15
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Loguje sie na stronie i tam sa formularze.
    "Pomoc elektoroniczna" po lewej.

    Wczoraj napisalem ze jak mi nie odblokuja to likwiduje konto i dzisiaj juz odblokowali i kazali doslac tam jakies skany:]

  6. #16
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    a piasles im cos do jakich celow wykorzystujesz konto itd?

  7. #17
    Dołączył
    Sep 2008
    Posty
    1
    Szanowny xxxxx


    Dziękujemy za informację.

    Uprzejmie informujemy Pana, iż abyśmy mogli przekazać Pana sprawę do odpowiedniego działu, prosimy napisać do nas czy będzie Pan na przyszłość korzystał z konta Moneybookers w celu otrzymywania pieniędzy od innych osób jak do tej pory oraz na jakie usuługi/towary będzie Pan otrzymywał pieniądze od tych osób.

    Przypominamy, iż zgodnie z punktem 3.8 naszej Umowy "firma Moneybookers zastrzega sobie prawo do nałożenia opłaty za otrzymane płatności w przypadku, gdy klient używa konta Moneybookers w celach komercyjnych". Otrzymywanie pieniędzy za typowanie również uważane jest za działlność komercyjna.



    Tak mi odpisali jak im napisalem, jakie relacje mam z 3 mailami. Co mam im napisac??

  8. #18
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Cytat Zamieszczone przez kraks Zobacz posta
    a piasles im cos do jakich celow wykorzystujesz konto itd?
    Napisalem ze kupuje ksiazki, elektronike i narzedzia:]

  9. #19
    Dołączył
    Dec 2006
    Przegląda
    Jaworzno
    Posty
    589
    no kupno ksiazek itd to tlumaczy ze kasa leci z mb gdzies tam. a jak wytlumaczyc wyplaty z roomu na mb kiedy bede chcial wyplacic dalej z mb do swojego banku. przykladowo wplacam z banku na mb 100$, poprzez mb wplacam na room, tam ugrywam 1k$ i wyplacam to na mb. I teraz z mb chce to wyslac do swojego banku a oni mnie pytaja skad mam te 1k$. Co wtedy?

  10. #20
    Dołączył
    Apr 2006
    Przegląda
    Widełka, Rzeszów
    Posty
    1,891
    Nie wiem.
    Wtedy bede myslal co im napisac:]
    Wplaty i wyplaty na sportowe i poker nie sa chyba zabronione przez moneybokers tylko chodzi o polskie prawo dlatego im nie pisalem tego.
    Zreszta oni sie o to nie doczepili bo pewnie wiedza, ze mialem wyplaty z jakis pokerroomow (pewnie maja ich jako partnerow handlowych i wiedza czym sie dana firma zajmuje) tylko o przelewy na prywatne konta moneybokers.