Strona 7 z 15 PierwszyPierwszy ... 56789 ... OstatniOstatni
Pokaż wyniki od 61 do 70 z 142
  1. #61
    Dołączył
    Mar 2007
    Posty
    250
    DZięki Chipoldo za wiarę we mnie - ale niestety :P tylko drugi byłem.
    Poległem z moim AQ na Biegacza 44 (bez pomocy na stole tak się skończyło). Ale wcześniej miałem trochę szczęścia - zostało nas trzech z Bocianem. (SB/BB 2/4 tys.)Ja J8s na małej. Bocian na dużej, Biegi fold, ja call. Flop 258, Bocian się wyrwał przede mnie z allinem, no to ja czekam, Bocian po namowie Krzycha zmienił zdanie na bet 10tys, to ja sobie wymyśliłem z tą moją top parą allin - a Bocian call - i pokazuje 25 . Ale jak tu nie wierzyć w szczęście - na rivierze lucky 8 i Bocian na 3 miejscu .

    Pozdrawiam wszystkich

    Gdzie ta tabelka Qsy?

  2. #62
    Dołączył
    Jun 2008
    Przegląda
    Gostyń
    Posty
    283
    graty dla wszystkich platnych ...any tak sie goraczkuje o tabelke no ale wiadomo jest w czubie hahahah....

  3. #63
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    186
    GRaty dla raptora który po zmianie nicka od razu zaszalał oraz dla reszty płatnych a w szczególności dla bociana!!!!!
    Jeśłi chodzi o tabelke po 3 turniejachto Bocian pokazuje wreszcie najwyższa klase jednak ciepłe kraje mu pomagają i szaleje na całego
    Chyba zrobi sobie fote całej tabelki i powiesi na ścianie że kiedyś był liderem!!!!

  4. #64
    Zapisać na dzisiaj

  5. #65
    Zapisac Łoszo

  6. #66
    Dołączył
    Aug 2008
    Przegląda
    Krzemieniewo
    Posty
    105
    zapisać Darek i Klon

    Pozdrawiam

  7. #67
    Może jakieś wyniki, tabelki Qsy;>

  8. #68
    Qsy-nie śpij tyle tylko się najedz troszkę chociaż!!Od wczraj jestes moim MASTER and RULER!!!

  9. #69
    Muszkin, za robote sie wez :PP, klientow spławiasz i tylko ci te wyniki w glowie !

  10. #70
    Emil nie dyskutuj za dużo, pyrki już możesz strugać