Pokaż wyniki od 1 do 6 z 6
  1. #1
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Witajcie

    Stolik 10os, turniej z niskim wpisowym na 56osob. 3 poziom blindow 75/150. Stack poczatkowy 7k. Blindy 20min. 50 os w grze.

    Gracz z UTG majac 600 zetonow robi mini raise do 300. Gracz sredni, dokladnie partie wczesniej przegral duza pule, co zaowocowalo tym, ze zostalo mu 600.

    Gracz z UTG+2 robi raise do 1200. Gracz ten nie jest zadnym wyjadaczem, gra od kilku miesiecy. Gra dosc dobre uklady. Za soba ma jeszcze okolo 10k.

    Gracz z poznej pozycji call. Gracz ten ma widocznosc flopa siegajaca 90%. Za soba ma okolo 8k.

    Ja z cut offa dostaje . Stack mam troszke ponad 4k.

    I tu moje pytanie, co powinienem zrobic? Odpuscic? Pushowac? Czy zrobic moze call z nadzieja na 8ke:P

  2. #2
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    Na pewno nie call.
    Imho fold>push.

    Push squeez byłby dobry, gdyby przed tobą zagrywali gracze agresywni, a jak napisałeś są to raczej konserwatywni gracze, rozgrywający silne układy (prócz tego z LP, który zrobił call).

    Możliwe, iż UTG+2 izoluje shorta z 88+, AJ+, ma duży stack może sobie na to pozwolić - ale na pewno robi to z mocną ręką. Pushując z 88 gracz ten raczej na pewno Cię sprawdzi i wtedy módl się, żebyś miał flipa a nie walczył z overparą.
    Ostatnio edytowane przez anoxic ; 26-06-2009 o 10:32

  3. #3
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    349
    Osobiscie sklaniam sie ku spasowaniu tego ukladu , napisales ze gracz pierwszy jest sredni , wiec powinien wiedziec ze raczej musi grac all in z 600 zetonami przy blindach 75/150 wiec moze miec mocny uklad i liczy na akcje za soba i np. potrojenie , skoro gracz ktory gra wedlug Ciebie silne uklady robi reraise oznacza to raczej ,ze ma bardzo potezny uklad .trzeciej osoby robiacej call raczej nie obstawiam na mocny uklad , wiec ja bym zrzucil osemki i czekal az ktorys z nich pokaze wyzsza pare pozdrawiam

  4. #4
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Fold.

    Call odpada. Masz za mały stack. Push też mi się nie podoba. UTG+2 nie izolowałby shorta z tej pozycji bez dobrej ręki. Po naszym all-inie nie ma fold eq. Bez readów zrzucam.

  5. #5
    Dołączył
    Nov 2008
    Posty
    296
    Dzieki za odpowiedzi.

    Myslalem, ze push jest dobry, wrecz bylem pewien, a jednak sie okazuje, ze nie.

    Dla tych co ciekawi sa jak sie skonczylo, to:
    Ja push, kolega z utg doklada ostatnie 150, natomiast gracz utg+2 wrzuca swojego all ina. Gracz loose pasuje.
    Utg odslania
    Utg+2 odslania

  6. #6
    Dołączył
    Dec 2008
    Przegląda
    Mysłowice/Gliwice
    Posty
    2,880
    To było wiadome, że TAG z UTG+2 nie izoluje shorta z niczym, mógłbyś tutaj mieć w najlepszym wypadku coinfip a i tak wyglądało to raczej na wysoką parę.