Pokaż wyniki od 1 do 7 z 7
  1. #1
    Witam,

    Niedawno BM nareszcie pozwolił mi przejść na NL50, niestety jak często bywa po przejściu na wyższe stawki - ot zwyczajnie nie idzie tak jak powinno, czuję, że mam sporo braków, więc może ktoś zrobi szybką analizę i coś uda się poprawić. Generalnie muszę powiedzieć, że nigdy nie niszczyłem żadnych stawek z jakimś zawrotnym wynikiem, raczej przechodzenie na wyższe limity to było typowe "rzeźbienie". No ale chyba przyszedł czas aby poprawić swoją grę, bo zarabianie 1k$/miesięcznie z rake to nie wszystko

    Główne statystki:


    - na pewno strasznie niski fold vs 3bet (długo już z tym walczę i za cholerę nie mogę sobie z tym poradzić - fakt, że na nl50 często 3bet to miniraise ale mimo wszystko powinno być więcej, ile jest ok? 70-75%)

    - 3bet% - 4,6% - też niski, ale jakoś średnio mi wychodzi luźniejsze 3betowanie, bo na tych stawkach często dostanę call, flop nie trafiony, robię Cbeta - dostaję call...i jestem w czarnej dupie

    - turn Cbet 39,3% - nie mam pojęcia jak to powinno wyglądać, powinienem więcej odpalać 2barrela?

    - check raise flop - 6,1% - jak z tym?

    - zauważyłem, że mam problemy z rozgrywaniem par 22-99, gdy otworzę z wczesnej pozycji i dostaję 3beta od solidnego gracza to call w poszukiwaniu seta jest EV-, wiec jak to najlepiej rozgrywać?

    Statystyki z poszczególnych pozycji:



    Showdown winnigs


    czerwona kreska zawsze była u mnie na minusie, ale to akurat chyba nie jest największy problem...

    Z góry dzięki za jakąkolwiek pomoc oraz krytykę


    Edit:

    Wykres EV (tu chyba w sumie nie ma się do czego przyczepić...)


    Steal - (chyba trochę za mały...)
    Ostatnio edytowane przez pszemula ; 12-06-2009 o 09:09

  2. #2
    Dołączył
    Jul 2008
    Posty
    169
    dodaj jeszcze wykres ev, moze coś bedzie mozna wiecej wywnioskować

  3. #3
    Dołączył
    Jan 2008
    Posty
    789
    Staty są w miare OK jak na nl50. Prawdopodobnie masz leaki w grze postflop, na co wskazuje ostry zjazd czerwonej linii w HM. Z liczb na piewrwszy rzut oka to za niski AF na turnie. Za mało się zrzucasz do 3 betów. Jaki masz %steal z CO BT i SB?

  4. #4
    Dołączył
    Apr 2009
    Posty
    1,095
    wg mnie to co wyzej napisane przewaza - za maly fold 2 3bet...

  5. #5
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Ktoś mądry powiedział mi, że nie calluję się 3beta na 50NL bez 99+, AQs, AK.

    Plus bardzo słaby winrate z SB. Za ta na BB masz dobry. Mógłbyś coś opowiedzieć o tym jak grasz BB?

    Luźno grasz z UTG, ale winrate zajebisty. To musiał być mega rush, bo nie ma bata, aby był taki wysoki. Zresztą porównaj go z BTN. Chociaż próbka mała.

  6. #6
    Dołączył
    Jan 2007
    Posty
    2,442
    Cytat Zamieszczone przez trevor Zobacz posta
    dodaj jeszcze wykres ev, moze coś bedzie mozna wiecej wywnioskować
    Ten wykres jest do dupy. Nie pokazuje rąk, gdzie wrzuciłes większość kasy przed showdownem i zostałeś outdrawowany. Dobry jako ciekawostka lub jako pocieszenie przy downswingu.

  7. #7
    Dołączył
    Jul 2007
    Przegląda
    Katowice
    Posty
    517
    Witam,
    ja tak trochę odbiegnę od tematu: pszemula, masz zajebiscie niski bb/100 jak nie tiltujesz przez to to masz chłopie nerwy do karty. Wiadomo że 20k to nie jest duża próbka i możesz osiągnąć wyższy winrate. Ja mam/miałem 1-2bb/100 na NL25 i szlag mnie trafiał, generalnie podłamałem się i stwierdziłem że jestem słaby i dałem sobie spokój na razie od cashówek. Natomiast jak widzę w tym Twoim poście jeszcze niższy winrate ale z drugiej strony zapał do pokonywania limitów, nauki itd. to w moich oczach jesteś wielki stary.

    Teraz tak sobie myślę że trochę przesadziłem z tą rezygnacją z cashy i może powinienem wrócić do nich. Załatwić dobry rakeback i jakoś to ciągnąć.

    Macie jakieś sugestie?

    pozdro i gl