Strona 2 z 2 PierwszyPierwszy 12
Pokaż wyniki od 11 do 17 z 17

Wątek: HM i Omaha

  1. #11
    Dołączył
    Oct 2005
    Posty
    2,317
    Cbet/Cbet turn/Attempt to steal

    jdx

  2. #12
    Dołączył
    Dec 2005
    Przegląda
    Łódź
    Posty
    4,392
    Cytat Zamieszczone przez jdx Zobacz posta
    Nie mogę ponieważ PTO nie pokazuje Aggression Frequency; pokazuje je PAHUD (na samym początku gry zanim dla danego stolika nie zbierze się wystarczająca liczba rozdań) i sumuje wszystko jak leci.

    jdx
    No spoko ale to mozesz chociaz ustawic sobie zakresy liczby graczy w sensie ze podzieli ci statystyki w zaleznosci od liczby graczy w rozdaniu

    W filters masz opcje player ranges

  3. #13
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    wlasnie zaczynam prace z HM.. W ogole zacząłem dopiero tereaz grac z trackerem
    powiedzcie po ilu rękach dla gracza X mozna wyciagac dobre wnioski ze statystyk..

    oczywiscie shorthanded, zapomnialem dodac..
    Ostatnio edytowane przez kerek ; 16-08-2009 o 13:25

  4. #14
    Trudno powiedziec im slabszy gracz tym potrzeba mniej rak aby go dosyc dokladnie okreslic takiego nita co gra 14/6/3 to juz mozesz okreslic po 200 rekach tak samo jak kogos grajacego 60/2

    Problem jest z dobrymi graczami bo oni przewaznie graja pozycja rozgrywaja sporo rak z ostatnich pozycji a malo rak graja z UTG i UTG+1 ciezko jest okreslic ich zakres tak samo jak zakres rak z ktorymi robia 3-bet. Ale i tak latwiej jest okreslic gracza 25/16 bo bedzie on bardziej przewidywalny niz 30/20 na dobrych graczy mysle ze potrzebujesz przynajmniej 1k rak. Jednak pewne informacje mozesz wyciagnac juz wczesniej szczegolnie jak czesto kradnie oraz jak czesto robi CB na flopie.

    Dobra zasada jak widzisz gracza ktory sporo przebija oraz kradnie jego zakres rak z butona jest sporo wyzszy niz z UDG czesto robi 3-bet z pozycji oraz ma wysoki procent check raise oraz ma wysoka agresje to staraj sie go unikac szczegolnie jak nie masz nad nim pozycji


    P.S. na dobrych graczy przydaja sie notatki jesli widziales ze zagral cos nietypowego zapisz to sobie

    Pozdrawiam

  5. #15
    Dołączył
    Jan 2007
    Przegląda
    Radom/Kraków
    Posty
    114
    Dzięki Michale za odpowiedź.. a teraz kolejne pytanie,..

    Jeśli uzywalem triala przez 11dni i teraz kupilem Omaha Manager Professional to powinienem sciagnac od nowa wszystko?
    Czy moge wpisac serial do triala?

    Pozdrawiam
    Ostatnio edytowane przez kerek ; 20-08-2009 o 23:28

  6. #16
    mozesz wpisac serial to triala tylko musisz najpierw usunac poprzedni serial

    zakladka help a potem clear licence code

    Pozdrawiam

  7. #17
    Dołączył
    Aug 2007
    Posty
    3,098
    Cytat Zamieszczone przez kerek Zobacz posta
    Jeśli uzywalem triala przez 11dni i teraz kupilem Omaha Manager Professional to powinienem sciagnac od nowa wszystko?
    Czy moge wpisac serial do triala?
    Musisz ściągnąć najnowszy patch (nie wiem czy to konieczne, ale tak mi w mailu pisali): http://rvgsoftware.fileburst.com/HmBetaUpdate.exe
    Reszta tak jak już Michał napisał